Четвер, 13.06.2024, 00:43
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Діяльність міських громадських організацій

   
12  Як добре, що є в нашому житті події, які збирають нас і об’єднують. Дають можливість поспілкуватися, згадати перші трудові кроки, перші трудові досягнення.

От і сьогодні, напередодні Дня міста, зібралися керівництво міста, смт. Знам’янка Друга та ветерани – колишні керівники підприємств, установ, організацій міста. За ініціативою голови міської організації ветеранів України Ганни Олексіївни Бабійчук такі зустрічі вже стали традиційними.

Багато сторінок в історію нашого міста вписали турботливі руки колективів підприємств, установ і організацій під керівництвом присутніх у залі ветеранів. Трудовий шлях кожного – це приклад самовіддачі для молодих знам’янчан.
 
Діяльність міських громадських організацій | Переглядів: 980 | Додав: Admin | Дата: 31.07.2013

  
12Відбулося чергове засідання президії міської організації ветеранів України під головуванням голови організації Г.О.Бабійчук за участі першого заступника міського голови Джулая В.О..

На засіданні президії розглядалися наступні питання :

про участь ветеранів у загальноміських заходах з нагоди святкування Дня міста;

про проведення святкової зустрічі ветеранів – колишніх керівників з керівництвом міста 30 липня 2013 року;

про підготовку пісенного фестивалю з нагоди відзначення Дня ветерана у вересні поточного року;
.
Діяльність міських громадських організацій | Переглядів: 986 | Додав: Admin | Дата: 15.07.2013

  
12З метою реалізації у місті завдань Президента України В.Ф.Януковича щодо створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу, 1 липня 2013 року у залі засідань міськвиконкому, під головуванням міського голови Крижановського І.Б. проведено засідання круглого столу з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету та представників міської Спілки підприємців на тему :”Влада і бізнес – партнери”.

Під час наради було обговорено проблеми та перспективи розвитку малого та середнього бізнесу на території міста та пошук шляхів їх вирішення, поліпшення бізнес-клімату й створення сприятливих умов для надходження інвестицій і забезпечення прискореного економічного зростання. 

Міський голова зазначив, що з метою сприяння розвитку підприємництва у місті місцевою владою за останні 2,5 роки проведено реалізацію завдань Президента України щодо створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу , а саме:
Діяльність міських громадських організацій | Переглядів: 1025 | Додав: Admin | Дата: 01.07.2013

  
12Для тисяч діючих в Україні громадських організацій головною подією законотворчості 2012 року стало прийняття Верховною Радою нового Закону України «Про громадські об'єднання" від 22.03.2012 № 4572-VI, який введений в дію з 1 січня поточного року, і тоді ж втратив чинність діючий Закон «Про об'єднання громадян». 

Саме питанням реалізації Закону України «Про громадські об’єднання» приділена увага під час наради керівників міських громадських організацій, що провів міський голова Крижановський Ігор Борисович. 

Начальник юридичного відділу міськвиконкому Данільченко Юрій Володимирович зупинився на основних положення закону, звернув увагу на нових підходах у реалізації права на свободу об’єднання у громадські організації та громадські спілки, утворення громадського об’єднання.

Новий закон докорінно змінив правові та організаційні основи створення, діяльності, припинення громадських об'єднань.

Всі діючі громадські організації будуть зобов'язані у п'ятирічний термін привести свої статути та діяльність у відповідність з новим законом.
Діяльність міських громадських організацій | Переглядів: 679 | Додав: Admin | Дата: 20.05.2013

  
12 Вже традиційним стає проведення відкритого чемпіонату Кіровоградської області з військово – спортивних багатоборств на базі Знам’янського міського спортивно – технічного клубу Товариства сприяння обороні України. 20 квітня 2013 року ці змагання проводилися втретє.

Продемонструвати свої навички та помірятися вміннями могли вихованці навчальних закладів, військово – патріотичних клубів та об’єднань з м. Знам’янки (команди Знам’янського МСТК ТСОУ, Знам’янського ПТУ № 12, шкіл № 3 та № 6), м. Олександрії (команди ВПК «Захист» і ДГО «Фізкультурно – спортивний клуб «Школа розвідників») та гості з м. Жовтих Вод Дніпропетровської області (команда ВПК «Афган»). Юнаки радо вітали один одного, адже багато хто вже бачилися на минулорічних змаганнях. Новачкам було цікаво побувати у справжньому тиру, музеї афганської війни, на майданчику для варкауту, що створені в Знам’янському МСТК ТСО України.
 
Діяльність міських громадських організацій | Переглядів: 984 | Додав: Admin | Дата: 20.04.2013

  
12 1 січня 2013 року вступив в дію Закон України «Про громадські об’єднання», який є базовим нормативним документом з питань створення, реєстрації, діяльності та припинення громадських об’єднань (далі – ГО), які за організаційно-правовою формою утворюються як громадська організація або громадська спілка:

- громадська організація – це ГО, засновниками та членами (учасниками) якого є фізичні особи.

- громадська спілка - це ГО, засновниками якого є юридичні особи приватного права, а членами (учасниками) можуть бути юридичні особи приватного права та фізичні особи.

 
Діяльність міських громадських організацій | Переглядів: 989 | Додав: Admin | Дата: 08.01.2013

1-10 11-16

Кировоград: новости и сайты