Неділя, 25.02.2024, 07:34
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Діяльність міських громадських організацій

 
12
Після проведення конференції Знам'янської територіальної організації ветеранів війни та праці відбулося перше засідання Ради ветеранів.

Голова організації ветеранів війни і праці Одеської залізниці В.О.Зелений запропонував вибрати головою Ради ветеранів Знам'янської територіальної організації ветеранів війни і праці Іванова Володимира Вікторовича. 

Заступником голови Ради ветеранів було обрано Остапову Ярославу Олексіївну, секретарем Ради ветеранів – Горященко Лідію Олексіївну. 


Діяльність міських громадських організацій | Переглядів: 749 | Додав: Admin | Дата: 27.08.2014

 
12
У концертній залі Центру дитячо-юнацької творчості відбулася звітно-виборна конференція. У святковому залі на стендах представлено історичні моменти з життя багаточисельної Знам'янсюкої територіальної організації ветеранів.

На конференцію завітали гості: депутати обласної ради В.О.Джулай та В.В.Казанджій, голова організації ветеранів Одеської залізниці В.О.Зелений, голова міської організації ветеранів УкраїниГ.О.Бабійчук.

Зі звітом про роботу ветеранської організації виступив В.Г.Блюм, де із вдячністю згадав першого голову організації – почесного залізничника М.О.Воробйова, Г.І.Ніклонського, за активної участі якого в 1964 році було створено ради фронтовиків окремих воєнних з'єднань. Саме завдяки їх роботі згодом законодавчо було створено концепцію життєдіяльності професійних ветеранських організацій залізничного транспорту.

Доповідач назвав династії залізничників, які беруть свій початок ще з початку минулого століття. Це сім'я Удод – у локомотивному депо, родина Нестерових – на станції Знам'янка, Куценко, Протівцевих – у вагонному депо.
Доповідач висловив стурбованість тим, що залізничну лікарню може бути передано в комунальну власність міста і закликав не допустити втрати залізничниками медичного закладу.

Він також порушив питання безправного стану ветеранів у медичних закладах, у зв'язку з позбавленням у 2007 році всіх пільг, якими користувалися ветерани-залізничники.

Конференція взяла до відома і звіт про роботу ревізійної комісії.

У обговоренні доповіді виступили голови і представники первинних організацій і локомотивного депо – Л.Я.Бондар, дирекції залізничних перевезень – Л.Н.Горященко, вагонного депо – В.В.Ягубець, КМС-63 – Н.І.Брунцвік.

Хвилиною мовчання учасники конференції вшанували тих, хто пішов із життя: І.Т.Сапожника, І.С.Челюка, П.В.Гундаренко, І.О.Кузьміщева, В.П.Урсула та інших.

На конференції була присутня і виступила голова міської організації ветеранів Г.О.Бабійчук.

Начальник Знам'янської дирекції залізничних перевезень В.В.Казанджій відзначив активність і принциповість ветеранів-учасників конференції, а також проінформував про стан справ на залізниці та дирекції.

Підсумував виступи голова організації ветеранів війни і праці Одеської залізниці В.О.Зелений, який нагородив Почесною грамотою голову Знам'янської територіальної ветеранської організації В.Г.Блюма за багаторічну працю. 

На конференції було обрано новий склад ревізійної комісії та ради ветеранської організації залізничників у складі 17 осіб. 

На VI конференцію ветеранів Одеської залізниці обрано 11 ветеранів-активістів.

Діяльність міських громадських організацій | Переглядів: 710 | Додав: Admin | Дата: 27.08.2014

 
12
28 травня 2014 року відбулось чергове засідання ради громадської організації «Знам'янська міська Спілка підприємців», в якому активну участь прийняла більшість її членів. Засідання відбулось під головуванням керівника громадської організації Кліпацького С.В. і в процесі роботи було розглянуто 11 питань порядку денного.

На початку засідання Кліпацький С.В. поздоровив усіх присутніх з обранням вже в першому турі Президентом України Порошенка Петра Олексійовича: «...Президент України обраний і наразі є надія на мир та спокій в нашій державі, саме тепер повинно розпочатись втілення в життя всіх мрій і побажань українців на краще майбутнє. Ми повинні зрозуміти – попереду нелегкий, але вже керований новообраним Президентом шлях по відбудові нашої єдиної і міцної України та її довгоочікувана інтеграція в Європейську спільноту».

Заступник голови Спілки підприємців Савельєв І.М. порушив проблемні питання щодо нинішньої ситуації, яка склалася на МКП «Ринокторгсервіс», та розгляд яких перенесено на наступну нараду.

Питання по ринку «Центральний» СТ «Знам’янське», яке обговорювалось на протязі трьох останніх нарад вирішено зняти з контролю. Дирекція ринку повідомила про те, що компромісне рішення з підприємцями знайдено та обговорено. На звернення від підприємців ПП «Фенікс» голові первинного осередку була направлена письмова відповідь щодо діючих тарифів на транспортні послуги та роз’яснено порядок стягнення оплати за торгові місця на ринку «Центральний».

Крім інших робочих питань, було прийнято рішення про участь громадської організації «Знам'янська міська Спілка підприємців» в міському конкурсі «Знам’янчанин року» та обговорено порядок висунення кандидатур на номінацію «Підприємець року».

І нарешті, в зв’язку з тим, що ГО «Знам’янська міська Спілка підприємців» впродовж багатьох років займається доброчинністю і приймає активну участь у загальноміських заходах – традиційно було прийнято рішення по наданню допомоги місту в організації Міжнародного Дня захисту дітей 1 червня у міському Парку відпочинку.
Найбільш активними на засіданні ради були відомі в місті підприємці: М.Єрохін, Я.Корчинський, О.Луц, І.Савельєв, С.Савранська. По всім розглянутим питанням було прийнято відповідні рішення.
Діяльність міських громадських організацій | Переглядів: 736 | Додав: Admin | Дата: 29.05.2014

  
12
Планування сім‘ї – поняття, яке активно входить в наше життя. Що це таке і чому планування сім’ї таке важливе для кожного з нас, для кожної сім’ї?

Вже другий рік поспіль цими та іншими питаннями займаються члени ГО Знам’янський міський «Інформаційно-освітній жіночий клуб», що діє при міській центральній бібліотеці.    
12
 

Чергову інформаційну акцію «Сучасні аспекти планування сім’ї» вони провели в найлюдяніших місцях міста – районах залізничного та авто вокзалів. 
Діяльність міських громадських організацій | Переглядів: 739 | Додав: Admin | Дата: 20.05.2014

 
12
30 квітня 2014 року на черговому засіданні ГО «Знам'янська міська Спілка підприємців», яке провів голова Кліпацький С., було розглянуто 11 питань порядку денного.

Під час засідань неодноразово порушували питання щодо тарифів на послуги Ринку «Центральний» СТ «Знам’янське». До розгляду вдруге був запрошений директор ринку Павленко О.А. В свою чергу, голова Спілки С.Кліпацький зачитав відповідь дирекції ринку на запит ГО «ЗМСП» щодо тарифів, які діють на сьогоднішній день, а також ознайомив присутніх з додатково наданим прейскурантом тарифів на послуги ринку. По даному питанню виступили: заступники голови Спілки В. Білан та В. Олійник, секретар І. Усаченко та директор ринку О. Павленко, який надав роз’яснення з цього питання та запропонував укласти договори між дирекцією ринку та підприємцями, які користуються послугами ринку щонеділі. Для таких будуть діяти пільгові тарифи на постійній основі, згідно яких оплата здійснюватиметься лише за квадратуру, з якої здійснюється торгівля та яка буде вказана в договорі. Проте, оплата за транспортний засіб, з якого не ведеться торгівля і який не заважає іншим здійснювати торгівлю, братися не буде. Оплату ж за квадратуру, з якої ведеться торгівля потрібно буде проводити на місяць вперед. В свою чергу, Кліпацький С. запропонував проводити оплату за надані послуги ринком на тиждень вперед. Така пропозиція більш зрозуміла і лояльна по відношенню до підприємців. Секретарем Спілки І. Усаченко додатково направлено запити дирекції ринку ПП «Фенікс» та ринку МКП «Ринокторгсервіс» для порівняння діючих тарифів на послуги ринків.

Одним з основних питань, яке підлягало розгляду – це розмір ставок земельного податку на території міста Знам’янка. Присутніх ознайомлено з рішенням Знам’янської міської ради та листом, якого було направлено міському голові від членів ГО «ЗМСП» «Про зміни та уточнення щодо розміру земельної ставки на податки по окремим зонам». Пропозиції підприємців на сесії міської ради були підтримані і затверджені майже одноголосно.
Затверджено розподіл обов’язків між членами ради із доповненнями, затверджено виконавчу дирекцію ГО «ЗМСП» у складі 3 осіб. Голова Спілки – Кліпацький С., керуючий справами на громадських засадах – Ткаченко А., секретар – Усаченко І.

Секретар Усаченко І. звітувала про участь Спілки підприємців у проведенні Дня пам’яті ліквідаторів на ЧАЕС. Також, проінформувала про зустріч міського голови Крижановського І.Б., секретаря Адамович Н.А. та керуючої справами Меренкової Л.В. з керівниками та представниками громадських організацій, та ознайомила з питаннями, які обговорювались на нараді.

Одноголосно прийнято рішення щодо участі міської Спілки підприємців у відзначенні Дня Перемоги. З нагоди великого свята членами Спілки буде організована робота по врученню продуктових наборів учасникам та інвалідам ВВв.

Розглянуто різноманітні звернення та листи, що надійшли до Спілки підприємців.

Голова Спілки Кліпацький С. довів до усіх присутніх про кадрові зміни, які відбулися на обласному рівні. А наостанок, наголосив про недопущення проявів сепаратизму в нашому місті та негайне їх усунення при будь-якому прояві.

В обговоренні питань приймали участь Олійник В., Білан В., Луц О., Іваненко С., Куцов О., Роман В., Супрунов В., Корчинський Я.. По всім питанням прийняті відповідні рішення та надані повноваження.
Діяльність міських громадських організацій | Переглядів: 808 | Додав: Admin | Дата: 20.05.2014

 
12
Відділом культури та туризму, спільно з Кіровоградською міською громадською організацією «Дія», проведено міський етап Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою» (координатор по місту Знам’янка Ольга Полякова).

В рамках заходу організовано прибирання засмічених локацій міста. Залучено 30 волонтерів, з числа мешканців м. Знам’янки. 
Діяльність міських громадських організацій | Переглядів: 681 | Додав: Admin | Дата: 18.04.2014

  
12
28 березня 2014 року відбулося чергове засідання Знам’янської міської Спілки підприємців, яке провів заступник голови міської Спілки Олійник Володимир Валентинович.
Одним з перших питань був розгляд заяви від підприємців ринку ПП «Фенікс» та інших підприємців міста з проханням розібратися з тарифами за в’їзд та машин, стоянку машин та роз’яснити плату за торгові місця на «колгоспному ринку», мається на увазі ЕСТ «Знам’янський». Всього зібрали 33 підписи. Для цього був запрошений директор даного ринку Павленко Олександр Анатолійович, який надав обґрунтовану відповідь стосовно тарифів на ринку та пообіцяв усунути непорозуміння, які склалися. В обговоренні також приймали участь Олійник В.В., Білан В.М., Корінна Л.І., Філоненко О.М.. Вирішили питання залишити відкритим і на наступному засіданні повідомити про усунення непорозумінь, які виникли між дирекцією ринку та підприємцями міста або які будуть знайдено шляхом компромісу. Відповідальність за дане питання покласти на секретаря Спілки Усаченко І.А. та заступника голови Спілки Білана В.М.
Про підготовку та проведення звітно-виборчої Конференції доповів Олійник В.В.. Остаточно визначено час та місце проведення Конференції.
Керуючий справами Ткаченко А.М. поінформував членів Спілки про те, які зміни відбулися в новій редакції Статуту та надав пояснення. В цьому питанні приймали участь Олійник В.В., Супрунов В.С., Куцов О.Г.. Одноголосно було затверджено зміни до Статуту в новій редакції.
Секретар Усаченко І.А. поінформувала голів первинних осередків щодо проведення Конференції, де за 10 днів провести збори, на яких необхідно обрати делегатів та забезпечити їх явку на Конференцію.
Олійник В.В. зачитав присутнім листа-заяву від Кіровоградського обласного відділення УСПП в якому було наголошено, що незважаючи на події останнього часу, які виникають через тривогу за майбутнє нашого краю і держави в цілому, керівники великих та малих підприємств, роботодавці й надалі будуть активно розвивати економіку регіону, підтримувати законні рішення органів влади та вносити свої пропозиції щодо недопущення дестабілізації. Підприємці, які налаштовані патріотично будуть завжди захищати інтереси людей.
Розглянули листа від Знам’янської міської організації «Союз Чорнобиль України» щодо надання допомоги для інвалідів-чорнобильців. Вирішено надати посильну благодійну допомогу у вигляді продуктових наборів всім 10 інвалідам-чорнобильцям.
Луц О.І. розповів всім присутнім про роботу міськвиконкому, проблемні питання, які обговорювались на черговій сесії міської ради та прийняті рішення по ній.
По питанням, які підлягали обговоренню прийняті відповідні рішення та встановлені терміни їх виконання.
На засіданні були присутні члени ради МСП, голови первинних осередків, а також директор ринку ЕСТ «Знам’янський» Павленко О.А..
Діяльність міських громадських організацій | Переглядів: 738 | Додав: Admin | Дата: 28.03.2014


 
12
Відбулося чергове засідання ради Знам’янської міської Спілки підприємців. Відкрив та провів засідання голова міської Спілки підприємців Кліпацький Сергій Вікторович. 

Перед початком засідання члени ради хвилиною мовчання вшанували пам’ять Безая Віктора Феодосійовича - активного члена Спілки, який передчасно пішов із життя.

Засідання розпочалося з дебатів та обговорення політичної ситуації в Україні, області, місті та звернення Знам’янчан до Президента України, центральних органів влади, політичних сил і громадськості, активну участь у яких прийняли всі члени громадської організації висловившись за необхідність термінового та мирного врегулювання політичної кризи.

Про проблемні питання в роботі бізнесу, а також про проведення обласним ГУ Міндоходів спільно з райдержадміністрацією та міськвиконкомом зустрічі з підприємцями і керівниками підприємств з відповідної тематики інформував голова МСП Кліпацький Сергій Вікторович.

Про деякі підсумки роботи комунального підприємства «Ринокторгсервіс» за 2013 рік та завдання по покращенню торгівлі у місті на 2014 рік доповів Савельєв І.М. Секретар МСП Усаченко І.А. розповіла про участь у засіданні «круглого столу» на тему: Національна єдність та громадська злагода – історичні та сучасні аспекти, яке відбулося напередодні Дня Соборності та Дня Свободи України. Про підготовку та проведення звітно-виборної конференції МСП, яку попередньо заплановано провести у березні місяці поточного року інформував керуючий справами Ткаченко А.М. Активну участь в обговоренні вищезазначених питань приймали члени ради спілки Бєлан В.М., Єрохін М.В., Корчинський Я.Г., Суворов О.В., Аністратенко О.В., Роман В.М., Шуфан Н.Г., Супрунов В.С.

З повідомленнями та інформацією з питань забезпечення пожежної безпеки у закладах торгівлі виступив провідний інспектор Знам’янської пожежної служби Громко С.А..

З усіх питань, які обговорювались, прийняті рішення, визначено відповідальних осіб та встановлені терміни їх виконання.

На засіданні були присутні члени ради МСП, голови первинних осередків, а також провідний інспектор Знам’янської пожежної служби Громко С.А..

Діяльність міських громадських організацій | Переглядів: 845 | Додав: Admin | Дата: 29.01.2014

   
12Відбулася робоча зустріч міського голови Крижановського І.Б. , керуючої справами міськвиконкому Тесленко Н.О. з головою Кіровоградської обласної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів - інтернаціоналістів) Остащуком В.М.

"Міська влада й надалі працюватиме над виконання угоди про взаємодію і співпрацю із Знам’янською міською Спілкою ветеранів війни в Афганістані – наголосив міський голова Крижановський І.Б. – Сьогодні нам вдалося зробити немало , підтримуємо ініціативи ,чекаємо і від організації активних кроків в питаннях патріотичного виховання молоді, підтримки членів організації, які потребують допомоги".

"Скориставшись присутністю на  голови обласної організації Спілки ветеранів війни в Афганістані , ми підведемо перші підсумки роботи з основних питань, що були прописані в Угоді та визначимо пріоритети подальшої співпраці" – зазначила керуюча справами Тесленко Н.О. 

Діяльність міських громадських організацій | Переглядів: 1004 | Додав: Admin | Дата: 17.10.2013

   
12
Міський голова Ігор Борисович Крижановський зустрівся з активом міської Спілки ветеранів війни в Афганістані.

Під час зустрічі обговорювалися проблемні питання діяльності громадської організації, соціального захисту воїнів-інтернаціоналістів, надання фінансової підтримки організації з міського бюджету у 2014 році, співпраці з міською владою. Проаналізовано стан виконання угоди про взаємодію та співпрацю між виконавчим комітетом Знам’янської міської ради та Знам’янською міською Спілкою ветеранів війни в Афганістані.

Міський голова зазначив, що міська влада всіляко сприяє і сприятиме діяльності Спілки у здійсненні діяльності, пов’язаної з проведенням заходів, присвячених відзначенню Року учасників бойових дій на території інших держав. 

Діяльність міських громадських організацій | Переглядів: 1015 | Додав: Admin | Дата: 19.09.2013

1-10 11-16

Кировоград: новости и сайты