Четвер, 30.11.2023, 04:18
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Діяльність міських громадських організацій


Чергове засідання ради Знам’янської міської Спілки підприємців

 
12
Відбулося чергове засідання ради Знам’янської міської Спілки підприємців. Відкрив та провів засідання голова міської Спілки підприємців Кліпацький Сергій Вікторович. 

Перед початком засідання члени ради хвилиною мовчання вшанували пам’ять Безая Віктора Феодосійовича - активного члена Спілки, який передчасно пішов із життя.

Засідання розпочалося з дебатів та обговорення політичної ситуації в Україні, області, місті та звернення Знам’янчан до Президента України, центральних органів влади, політичних сил і громадськості, активну участь у яких прийняли всі члени громадської організації висловившись за необхідність термінового та мирного врегулювання політичної кризи.

Про проблемні питання в роботі бізнесу, а також про проведення обласним ГУ Міндоходів спільно з райдержадміністрацією та міськвиконкомом зустрічі з підприємцями і керівниками підприємств з відповідної тематики інформував голова МСП Кліпацький Сергій Вікторович.

Про деякі підсумки роботи комунального підприємства «Ринокторгсервіс» за 2013 рік та завдання по покращенню торгівлі у місті на 2014 рік доповів Савельєв І.М. Секретар МСП Усаченко І.А. розповіла про участь у засіданні «круглого столу» на тему: Національна єдність та громадська злагода – історичні та сучасні аспекти, яке відбулося напередодні Дня Соборності та Дня Свободи України. Про підготовку та проведення звітно-виборної конференції МСП, яку попередньо заплановано провести у березні місяці поточного року інформував керуючий справами Ткаченко А.М. Активну участь в обговоренні вищезазначених питань приймали члени ради спілки Бєлан В.М., Єрохін М.В., Корчинський Я.Г., Суворов О.В., Аністратенко О.В., Роман В.М., Шуфан Н.Г., Супрунов В.С.

З повідомленнями та інформацією з питань забезпечення пожежної безпеки у закладах торгівлі виступив провідний інспектор Знам’янської пожежної служби Громко С.А..

З усіх питань, які обговорювались, прийняті рішення, визначено відповідальних осіб та встановлені терміни їх виконання.

На засіданні були присутні члени ради МСП, голови первинних осередків, а також провідний інспектор Знам’янської пожежної служби Громко С.А..

Категорія: Діяльність міських громадських організацій | Додав: Admin (29.01.2014)
Переглядів: 823

Кировоград: новости и сайты