Субота, 02.03.2024, 18:42
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Діяльність міських громадських організацій


Передсвяткова зустріч керівництва міста з ветеранами - колишніми керівниками
   
12Відбулася робоча зустріч міського голови Крижановського І.Б. , керуючої справами міськвиконкому Тесленко Н.О. з головою Кіровоградської обласної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів - інтернаціоналістів) Остащуком В.М.

"Міська влада й надалі працюватиме над виконання угоди про взаємодію і співпрацю із Знам’янською міською Спілкою ветеранів війни в Афганістані – наголосив міський голова Крижановський І.Б. – Сьогодні нам вдалося зробити немало , підтримуємо ініціативи ,чекаємо і від організації активних кроків в питаннях патріотичного виховання молоді, підтримки членів організації, які потребують допомоги".

"Скориставшись присутністю на  голови обласної організації Спілки ветеранів війни в Афганістані , ми підведемо перші підсумки роботи з основних питань, що були прописані в Угоді та визначимо пріоритети подальшої співпраці" – зазначила керуюча справами Тесленко Н.О. 

Слід нагадати, що угоду було підписано 17 лютого 2012 року з метою збереження злагоди, забезпечення гідного рівня життя ветеранів війни, інвалідів, учасників бойових дій, членів сімей загиблих, створення належних умов їх життєзабезпечення та шанобливого ставлення,посилення соціального захисту ветеранів -«афганців». Усвідомлюючи таку необхідність, керівництво міста у ході робочої зустрічі домовилося про спільні дії у вирішенні проблем цієї вразливої категорії та про співпрацю міської влади з міською Спілкою ветеранів війни в Афганістані.

Також не оминули увагою і відзначення 25-ої річниці виведення радянських військ з Афганістану, що відбудеться у лютому 2014 року.

«Війна в Афганістані, яка тривала десять років і принесла смерть у тисячі українських родин, має стати уроком для нашої держави, уроком для прийняття виважених рішень щодо участі у різних військових конфліктах, бо найціннішим є людське життя. «Афганці» заслужено користуються повагою, бо виконали з честю свій військовий обов’язок, хоча і стали заручниками великих політичних ігор» - по завершенні зустрічі додав голова Кіровоградської обласної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів - інтернаціоналістів) Остащук В.М.,який подякував керівництву місту за дієву співпрацю між владою та воїнами – інтернаціоналістами.
 
Категорія: Діяльність міських громадських організацій | Додав: Admin (17.10.2013)
Переглядів: 1007

Кировоград: новости и сайты