Четвер, 22.02.2024, 05:49
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Діяльність міських громадських організацій


Чергове засідання Знам’янської міської Спілки підприємців
  
12
28 березня 2014 року відбулося чергове засідання Знам’янської міської Спілки підприємців, яке провів заступник голови міської Спілки Олійник Володимир Валентинович.
Одним з перших питань був розгляд заяви від підприємців ринку ПП «Фенікс» та інших підприємців міста з проханням розібратися з тарифами за в’їзд та машин, стоянку машин та роз’яснити плату за торгові місця на «колгоспному ринку», мається на увазі ЕСТ «Знам’янський». Всього зібрали 33 підписи. Для цього був запрошений директор даного ринку Павленко Олександр Анатолійович, який надав обґрунтовану відповідь стосовно тарифів на ринку та пообіцяв усунути непорозуміння, які склалися. В обговоренні також приймали участь Олійник В.В., Білан В.М., Корінна Л.І., Філоненко О.М.. Вирішили питання залишити відкритим і на наступному засіданні повідомити про усунення непорозумінь, які виникли між дирекцією ринку та підприємцями міста або які будуть знайдено шляхом компромісу. Відповідальність за дане питання покласти на секретаря Спілки Усаченко І.А. та заступника голови Спілки Білана В.М.
Про підготовку та проведення звітно-виборчої Конференції доповів Олійник В.В.. Остаточно визначено час та місце проведення Конференції.
Керуючий справами Ткаченко А.М. поінформував членів Спілки про те, які зміни відбулися в новій редакції Статуту та надав пояснення. В цьому питанні приймали участь Олійник В.В., Супрунов В.С., Куцов О.Г.. Одноголосно було затверджено зміни до Статуту в новій редакції.
Секретар Усаченко І.А. поінформувала голів первинних осередків щодо проведення Конференції, де за 10 днів провести збори, на яких необхідно обрати делегатів та забезпечити їх явку на Конференцію.
Олійник В.В. зачитав присутнім листа-заяву від Кіровоградського обласного відділення УСПП в якому було наголошено, що незважаючи на події останнього часу, які виникають через тривогу за майбутнє нашого краю і держави в цілому, керівники великих та малих підприємств, роботодавці й надалі будуть активно розвивати економіку регіону, підтримувати законні рішення органів влади та вносити свої пропозиції щодо недопущення дестабілізації. Підприємці, які налаштовані патріотично будуть завжди захищати інтереси людей.
Розглянули листа від Знам’янської міської організації «Союз Чорнобиль України» щодо надання допомоги для інвалідів-чорнобильців. Вирішено надати посильну благодійну допомогу у вигляді продуктових наборів всім 10 інвалідам-чорнобильцям.
Луц О.І. розповів всім присутнім про роботу міськвиконкому, проблемні питання, які обговорювались на черговій сесії міської ради та прийняті рішення по ній.
По питанням, які підлягали обговоренню прийняті відповідні рішення та встановлені терміни їх виконання.
На засіданні були присутні члени ради МСП, голови первинних осередків, а також директор ринку ЕСТ «Знам’янський» Павленко О.А..
Категорія: Діяльність міських громадських організацій | Додав: Admin (28.03.2014)
Переглядів: 737

Кировоград: новости и сайты