П`ятниця, 01.12.2023, 11:20
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Діяльність міських громадських організацій


Співпраця міської влади з міською Спілкою ветеранів війни в Афганістані.
   
12
Міський голова Ігор Борисович Крижановський зустрівся з активом міської Спілки ветеранів війни в Афганістані.

Під час зустрічі обговорювалися проблемні питання діяльності громадської організації, соціального захисту воїнів-інтернаціоналістів, надання фінансової підтримки організації з міського бюджету у 2014 році, співпраці з міською владою. Проаналізовано стан виконання угоди про взаємодію та співпрацю між виконавчим комітетом Знам’янської міської ради та Знам’янською міською Спілкою ветеранів війни в Афганістані.

Міський голова зазначив, що міська влада всіляко сприяє і сприятиме діяльності Спілки у здійсненні діяльності, пов’язаної з проведенням заходів, присвячених відзначенню Року учасників бойових дій на території інших держав. 

Присутні обговорили також питання благоустрою території біля меморіального комплексу «Пам’яті воїнів Афганістану». Вирішено провести у квітні 2014 року суботник за участю воїнів-інтернаціоналістів, висадити селені насадження навколо комплексу.

Особлива увага на нараді приділялась питанням підготовки та проведення заходів по відзначенню Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 25-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.

Міськвиконкомом продовжується робота по збору спогадів учасників бойових дій на території інших держав та фотоматеріалів. Ці матеріали планується видати окремою збіркою спогадів воїнів-інтернаціоналістів. То ж на нараді було звернуто увагу керівництва Спілки на проведення відповідної роботи серед воїнів-інтернаціоналістів по збору матеріалів до збірки.

Керуюча справами міськвиконкому Н.Тесленко зазначила, що основне фінансове забезпечення цієї категорії населення закладено у державних програмах через державний бюджет. Повідомила, що міською радою прийнято рішення «Про Порядок використання коштів міського бюджету для надання фінансової підтримки громадським організаціям інвалідів і ветеранів». Рекомендувала керівництву громадської організації подати головному розпоряднику коштів під час формування ним бюджетного запиту на наступний рік заяву щодо надання фінансової підтримки. Наталія Олександрівна звернула увагу керівництва громадської організації на проведення роботи по залученню якнайбільшої кількості учасників бойових дій на території інших держав до членства в організації.

У зустрічі взяли участь: керуюча справами міськвиконкому Н.Тесленко, начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю В.Загородня, начальник управління соціального захисту населення А.Волошина, начальник архівного відділу О.Моліна, голова та заступник голови міської Спілки ветеранів війни в Афганістані М.Фесюн та О.Мазур.
 
Категорія: Діяльність міських громадських організацій | Додав: Admin (19.09.2013)
Переглядів: 985

Кировоград: новости и сайты