Четвер, 30.11.2023, 04:14
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Діяльність міських громадських організацій


Засідання ради Знам’янської міської Спілки підприємців
 
12
30 квітня 2014 року на черговому засіданні ГО «Знам'янська міська Спілка підприємців», яке провів голова Кліпацький С., було розглянуто 11 питань порядку денного.

Під час засідань неодноразово порушували питання щодо тарифів на послуги Ринку «Центральний» СТ «Знам’янське». До розгляду вдруге був запрошений директор ринку Павленко О.А. В свою чергу, голова Спілки С.Кліпацький зачитав відповідь дирекції ринку на запит ГО «ЗМСП» щодо тарифів, які діють на сьогоднішній день, а також ознайомив присутніх з додатково наданим прейскурантом тарифів на послуги ринку. По даному питанню виступили: заступники голови Спілки В. Білан та В. Олійник, секретар І. Усаченко та директор ринку О. Павленко, який надав роз’яснення з цього питання та запропонував укласти договори між дирекцією ринку та підприємцями, які користуються послугами ринку щонеділі. Для таких будуть діяти пільгові тарифи на постійній основі, згідно яких оплата здійснюватиметься лише за квадратуру, з якої здійснюється торгівля та яка буде вказана в договорі. Проте, оплата за транспортний засіб, з якого не ведеться торгівля і який не заважає іншим здійснювати торгівлю, братися не буде. Оплату ж за квадратуру, з якої ведеться торгівля потрібно буде проводити на місяць вперед. В свою чергу, Кліпацький С. запропонував проводити оплату за надані послуги ринком на тиждень вперед. Така пропозиція більш зрозуміла і лояльна по відношенню до підприємців. Секретарем Спілки І. Усаченко додатково направлено запити дирекції ринку ПП «Фенікс» та ринку МКП «Ринокторгсервіс» для порівняння діючих тарифів на послуги ринків.

Одним з основних питань, яке підлягало розгляду – це розмір ставок земельного податку на території міста Знам’янка. Присутніх ознайомлено з рішенням Знам’янської міської ради та листом, якого було направлено міському голові від членів ГО «ЗМСП» «Про зміни та уточнення щодо розміру земельної ставки на податки по окремим зонам». Пропозиції підприємців на сесії міської ради були підтримані і затверджені майже одноголосно.
Затверджено розподіл обов’язків між членами ради із доповненнями, затверджено виконавчу дирекцію ГО «ЗМСП» у складі 3 осіб. Голова Спілки – Кліпацький С., керуючий справами на громадських засадах – Ткаченко А., секретар – Усаченко І.

Секретар Усаченко І. звітувала про участь Спілки підприємців у проведенні Дня пам’яті ліквідаторів на ЧАЕС. Також, проінформувала про зустріч міського голови Крижановського І.Б., секретаря Адамович Н.А. та керуючої справами Меренкової Л.В. з керівниками та представниками громадських організацій, та ознайомила з питаннями, які обговорювались на нараді.

Одноголосно прийнято рішення щодо участі міської Спілки підприємців у відзначенні Дня Перемоги. З нагоди великого свята членами Спілки буде організована робота по врученню продуктових наборів учасникам та інвалідам ВВв.

Розглянуто різноманітні звернення та листи, що надійшли до Спілки підприємців.

Голова Спілки Кліпацький С. довів до усіх присутніх про кадрові зміни, які відбулися на обласному рівні. А наостанок, наголосив про недопущення проявів сепаратизму в нашому місті та негайне їх усунення при будь-якому прояві.

В обговоренні питань приймали участь Олійник В., Білан В., Луц О., Іваненко С., Куцов О., Роман В., Супрунов В., Корчинський Я.. По всім питанням прийняті відповідні рішення та надані повноваження.
Категорія: Діяльність міських громадських організацій | Додав: Admin (20.05.2014)
Переглядів: 788

Кировоград: новости и сайты