Понеділок, 12.04.2021, 14:47
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Діяльність служби


Відбулася планова перевірка стану утримання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування
12
В нашому місті  діє 3 дитячих будинки сімейного типу та 4 прийомні сім’ї, в яких виховується 33 дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування. 

Дитячий   будинок   сімейного  типу  -  окрема  сім'я, що створюється  за  бажанням  подружжя  або  окремої особи,  яка  не перебуває  у шлюбі,  які беруть на виховання та спільне проживання не менш  як  5  дітей-сиріт  і  дітей,  позбавлених  батьківського 

піклування.  Особи, які беруть на виховання та спільне проживання  дітей-сиріт   і   дітей, позбавлених батьківського піклування  - батьки-вихователі. 
12

Прийомна сім'я - сім'я або окрема особа, яка не перебуває у  шлюбі,  що  добровільно  за плату взяла на виховання та спільне проживання   від   одного   до   чотирьох  дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Подружжя або окрема особа, яка не перебуває у  шлюбі, які взяли на виховання та спільне проживання дітей-сиріт і  дітей,  позбавлених батьківського  піклування -  це прийомні батьки. Контроль за умовами проживання, навчання та виховання вихованців здійснюють ограни опіки та піклування та служби у справах дітей.   

26 та 27 січня 2017 року відбулася планова перевірка стану утримання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу міста. Керуючою справами виконавчого комітету Знам’янської міської ради І. Ратушною спільно з начальником служби у справах дітей Л. Карпук здійснено обстеження житлово-побутових умов проживання дітей, проведено профілактичні бесіди з прийомними батьками та батьками-вихователями, надано рекомендації та відповіді на питання, які турбували батьків. 

Керуюча справами І. Ратушна поспілкувалася з дітьми, поцікавилася про успіхи в навчанні, про те, чим вони займаються у вільний від навчання час, чим захоплюються, як допомагають батькам, які в них є обов’язки.  Діти з задоволенням відповідали на питання, демонстрували свої вміння в малюванні, в вишиванні, в спорті та досягнення в навчанні. Діти комунікабельні, відверті, щирі та усміхнені. 
12

Результатом перевірки задоволенні: прийомні батьки та батьки-вихователі відповідально виконують свої обов’язки, не рахуючись з власними інтересами, дбають про дітей, докладають чимало зусиль, щоб вони мали все необхідне. Приємно спостерігати за тим, як діти знайшли в родинах те, що для нас є повсякденними речами: батьківське тепло, мамина колиска на ніч, іграшки та подарунки на свята від рідних. У родинах  лунає дитячий сміх, панує дружня атмосфера. Кожна дитина відчуває себе невід’ємною частинкою однієї великої щасливої родини.

Хочеться подякувати прийомним батькам та батькам-вихователям за те, що відкрили дітям своє серце, розділили з ними свою любов і душевне тепло, та побажати міцного здоров’я, життєдайної енергії, мудрості й терпіння благородній справі виховання дітей.
 

Категорія: Діяльність служби | Додав: Admin (01.02.2017)
Переглядів: 217

Кировоград: новости и сайты