Середа, 22.05.2024, 23:55
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Діяльність служби

Під головуванням  керуючої справами виконавчого комітету Знам’янської міської ради Ратушної І.О. відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. 

На порядок денний комісії були винесені 5 питань, а саме: 1 - про припинення виплати допомоги при народженні дитини, 1 - про надання висновку про доцільність встановлення піклування та відповідність його інтересам дитини , 1 - про тимчасове влаштування малолітньої дитини до КЗ «Кіровоградський обласний спеціалізований будинок дитини нового типу» за заявою матері, 1 - про постановку на облік малолітніх дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, 1 - про стан утримання та виховання малолітніх дітей в сім’ї матері.

Під час засідання заслухано інформацію начальника служби у справах дітей Л. Карпук. Членами комісії вивчені всі наявні документи з даних  питань. При розгляді спірних питань заслуховувалася та враховувалася думка запрошених.  

По кожному питанню прийняті рішення та надані відповідні рекомендації:  2 проекти рішень будуть винесені на розгляд виконавчого комітету Знам’янської міської ради,  1 - підготовка службою у справах дітей висновку про доцільність встановлення піклування та відповідність його інтересам дитини, 1 - взяття службою у справах дітей малолітніх на облік дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах та ЦСССДМ  даної сім’ї під соціальний супровід, 1 – попереджено матір про наслідки неналежного виховання своїх малолітніх дітей. 
Діяльність служби | Переглядів: 774 | Додав: Admin | Дата: 01.03.2018

Під головуванням керуючої справами міськвиконкому Ратушної І. О. 15.02.2018 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини
Діяльність служби | Переглядів: 454 | Додав: Moderator_1 | Дата: 19.02.2018

12
Під головуванням керуючої справами міськвиконкому Ратушної І. О. року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому було заслухано 7 питань: про  надання висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав батька стосовно малолітнього сина; про надання дозволу на продаж  ¼  частки  легкового автомобіля марки УАЗ модель 469 Б, випуску 1979 р., яка на праві власності належить малолітньому; про зняття обов’язків опікуна; про надання дозволу на дарування житлового будинку з господарсько-побутовими будівлями та спорудами, право користування в якому належить малолітній; про внесення змін до рішення виконавчого комітету Знам’янської міської ради від  05.02.2016 р. №23 «Про надання статусу дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування»; про надання одноразової допомоги при досягненні повноліття особам  з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; про ефективність функціонування прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу по м. Знам’янка.

Під час розгляду даних питань комісією вирішено наступне: по 5 питаннях прийнято рішення, проекти яких будуть винесені на розгляд виконавчого комітету Знам’янської міської ради; по 1 питання прийняте рішення надати висновок про недоцільність позбавлення батьківських прав; по 1 питанню взято інформацію до відома та функціонування прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу по м. Знам’янка визнати ефективним.

Діяльність служби | Переглядів: 504 | Додав: Admin | Дата: 31.01.2018

12
Під головуванням керуючої справами міськвиконкому Ратушної І. О. 10.01.2018 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому було заслухано 5 питань: про дозвіл на продаж житлової квартири право власності в якій належить неповнолітній дитині; про доцільність позбавлення батьківських прав батька, стосовно його доньки; про зняття малолітнього з обліку служби у справах дітей, у зв’язку зі зміною місця проживання; про надання одноразової допомоги дітям-сиротам та дітям позбавленим батьківського піклування у зв’язку з досягненням повноліття; про зняття МЦСССДМ з соціального супроводу сімей, які опинились в складних життєвих обставинах.

Під час розгляду даних питань комісією вирішено наступне: по 2 питаннях прийнято рішення, проекти яких будуть винесені на розгляд виконавчого комітету Знам’янської міської ради; по 1 питання прийняте рішення про зняття з обліку служби у справах дітей малолітнього, у зв’язку зі зміною місця проживання сім’ї; по 1 питанню вирішено перенести розгляд справи; по 1 питанню прийнято рішення про зняття сімей з соціального супроводу МЦСССДМ.
Діяльність служби | Переглядів: 500 | Додав: Admin | Дата: 11.01.2018

12
Святий Миколай – улюблене свято дітвори і, навіть, для дорослих, які теж мріють про диво. На свято Миколая чекають мільйони малюків в усьому світі, адже, окрім подарунків, він приносить в кожну оселю радість, надію та любов. 

В такі дні, це чудова нагода проводити святкові заходи для дітей, які перебувають на обліку служби у справах дітей виконавчого комітету Знам’янської міської ради. Немає нічого більш приємного, ніж посмішки на дитячих обличчях. 

12
Цього року діти ще раз переконались, що дива трапляються. Службою у справах дітей з керуючою справами виконавчого комітету Знам’янської міської ради – Ратушною Іриною Олександрівною було поздоровлено хлопчиків й дівчаток, які перебувають на обліку служби  у справах дітей. 

Малечі було вручено іграшки та солодощі, оскільки завдання дорослих зробити усе можливе, аби кожна дитина у цей день повірила в казку та отримала омріяні подарунки. Ми повинні дарувати тепло й увагу діткам, адже вони потребують нашої підтримки й турботи.
Діяльність служби | Переглядів: 484 | Додав: Admin | Дата: 21.12.2017

12
Під головуванням керуючої справами міськвиконкому Ратушної І. О. 13.12.2017 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому було заслухано 8 питань: про доцільність повернення неповнолітнього в сім’ю матері; про невиконання рішення виконавчого комітету Знам’янської міської ради від 05.02.2016 р. № 22 «Про участь батька у вихованні малолітньої дитини»; про дозвіл на продаж житлової квартири право власності в якій належить неповнолітній дитині; про дозвіл на дарування житлової квартири право користування в якій належить малолітнім; про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування; про надання висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав по відношенню до малолітнього сина; про надання висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав матері по відношенню до малолітньої доньки; про постановку на облік служби малолітніх дітей, як таких, що опинилися в складних життєвих обставинах.

Під час розгляду даних питань комісією вирішено наступне: по 2 питаннях прийнято рішення перенести розгляд справ на наступну комісію з питань захисту прав дитини; по 1 питанню прийнято рішення надати відповідь з роз’ясненням; по 1 питанню прийнято рішення про постановку малолітніх на обліку служби у справах дітей, як таких, що опинились в складних життєвих обставинах; по 2 питаннях прийнято рішення, проекти яких будуть винесені на розгляд виконавчого комітету Знам’янської міської ради; по 2 питанням прийнято рішення підготувати службою у справах дітей висновки про доцільність позбавлення батьківських прав батьків по відношенню до малолітніх дітей.
Діяльність служби | Переглядів: 510 | Додав: Admin | Дата: 13.12.2017

12
Під головуванням керуючої справами міськвиконкому Ратушної І. О. року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому було заслухано 7 питань: про дозвіл на продаж житлової квартири право власності в якій належить неповнолітній дитині; про визначення місця проживання та реєстрації малолітньої дитини разом з матір’ю; про призначення опікуна малолітній дитині, позбавленій батьківського піклування; про призначення опікуна малолітнім дітям, позбавленим батьківського піклування; про влаштування до прийомної  сім’ї малолітньої дитини, позбавленої батьківського піклування; про зняття міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з соціального супроводу  3 сімей в  яких виховуються малолітні діти. 
12

Під час розгляду даних питань комісією вирішено наступне: по 4 питаннях прийнято рішення, проекти яких будуть винесені на розгляд виконавчого комітету Знам’янської міської ради; по 1 питанню прийнято рішення про перенесення розгляду справу на наступну комісію з питань захисту прав дитини; по 1 питанню прийнято рішення щодо зняття міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з соціального супроводу трьох сімей.


 
  

Діяльність служби | Переглядів: 502 | Додав: Admin | Дата: 10.11.2017

12
Під головуванням керуючої справами міськвиконкому Ратушної І. О.  відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини, де  було заслухано 11 питань: про стан утримання та виховання малолітньої дитини; про влаштування до дитячого будинку сімейного типу малолітніх дітей-сиріт; про зміну статусу малолітнім дітям; про внесення змін до рішення виконавчого комітету Знам’янської міської ради; про надання одноразової допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування після досягнення 18-річного віку; про надання висновку органу опіки та піклування щодо зміни прізвища підопічної малолітньої дитини; про дозвіл на продаж житлової квартири право власності в якій належить малолітній дитині; про дозвіл на продаж житлового будинку з господарсько-побутовими будівлями та спорудами право користування яким належить малолітній дитині; про дозвіл на дарування ¼ частки квартири право  користування в якій  належить малолітній дитині; про дозвіл на дарування  1/2  частки квартири право  користування в якій  належить малолітнім дітям; про зняття з соціального супроводу  сім’ї.

Під час розгляду даних питань комісією вирішено наступне: по 7 питаннях прийнято рішення, проекти яких будуть винесені на розгляд виконавчого комітету Знам’янської міської ради; по 1 питанню прийнято рішення про тимчасове влаштування дитини в сім’ю родича; по 1 питанню прийнято рішення щодо зняття міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з соціального супроводу сім’ї; по 1 питанню прийнято рішення щодо надання висновку про надання згоди на зміну прізвища малолітньої дитини, яка виховується в сім’ї опікуна; по 1 питанню прийняте рішення перенести розгляд справи на наступну комісію з питань захисту прав дитини.
Діяльність служби | Переглядів: 525 | Додав: Admin | Дата: 09.10.2017

12
30 вересня в Україні відзначається День усиновлення. У цей день християни вшановують святих Віру, Надію, Любов та їх матір Софію. Вони – втілення найкращих якостей тих людей, котрі відкрили свої серця дітям.   Батьківство - це велике щастя, і разом з тим велика жертовність. Це безмежне розуміння та бажання принести дитині трепетну мить радості. Це горе, поділене на кожного члена родини та щастя, помножене на всіх. Родина, в якій є усиновлена дитина – це родина назавжди. 

Слухаючи історії про усиновлення дітей та спостерігаючи за їхнім життям розуміємо, що батьки-усиновлювачі здійснюють життєвий подвиг. Усиновити дитину-сироту та дитину,позбавлену батьківського піклування — означає проявити милосердя. Усиновлення заслуговує на повагу та пошану оточуючих.

8 родин  в  м.Знам’яка, в яких проживає  9  усиновлених дітей віком до 18 років, роблять благородну, неоціненно важливу справу. 95  дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, виховується в сім’ях опікунів та піклувальників;  21 дитина  знайшла сімейний затишок в дитячих будинках сімейного типу, 12 дітей - у прийомних сім’ях.   Сподіваємося, що з кожним роком буде збільшуватися кількість родин  міста, що дадуть  затишок дітям, які не мають рідної сім’ї.

Щиро вітаємо усиновителів, прийомних батьків, опікунів, піклувальників! Прийміть доземний уклін та найщиріші слова поваги і вдячності з нагоди Дня усиновлення. Ви дали кожній дитині, яка зростає у вашій сім’ї, найважливіше — щастя мати родину, тата і маму. Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло. Хай повниться дитячим щасливим сміхом ваша домівка, хай ростуть здоровими і успішними діти. Хай щедрість та милосердя Ваших душ заради наших дітей примножується з кожним днем, а Віра, Надія і Любов ніколи не покидає ваші серця! Зичимо всім здоров’я, добра та благополуччя!

Служба у справах дітей
виконавчого комітету Знам’янської міської ради 
Діяльність служби | Переглядів: 528 | Додав: Admin | Дата: 30.09.2017

12
Під головуванням керуючої справами виконавчого комітету Знам’янської міської ради Ратушної І.О. відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. На порядок денний комісії були винесені 9 питань, а саме: 1 - про надання висновку органу опіки та піклування  щодо можливості виїзду малолітньої дитини за межі України на оздоровлення без згоди та супроводу батька, 2 - про встановлення порядку участі батька у вихованні малолітньої дитини, 2 - про надання висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав батька стосовно малолітньої дитини, 1 - про надання висновку про можливість бути опікунами малолітньої дитини, 2 - про надання дозволу на дарування житлової квартири, право користування якою належить малолітній дитині, 1 -про надання одноразової допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення ними 18-річного віку.

Під час засідання заслухано інформацію начальника служби у справах дітей Л. Карпук, членами комісії вивчені всі наявні документи з даних  питань. При розгляді спірних питань заслуховувалася та враховувалася думка запрошених.  

По кожному питанню прийняті рішення та надані відповідні рекомендації.  
4 проекти рішень будуть винесені на розгляд виконавчого комітету Знам’янської міської ради: 
1 - про надання одноразової допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення ними 18-річного віку, 
2 -  про надання дозволу на дарування житлової квартири, право користування якою належить малолітній дитині,   
1 - про встановлення порядку участі батька у вихованні малолітньої дитини. 

Діяльність служби | Переглядів: 534 | Додав: Admin | Дата: 19.09.2017

1-10 11-20 21-29

Кировоград: новости и сайты