Вівторок, 07.12.2021, 17:58
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Діяльність служби

«Варто знати кожному!!!»

Працівниками Знам’янського МРВ Управління ДСНС у Кіровоградській області спільно зі спеціалістами служби у справах дітей виконавчого комітету Знам’янської міської ради провели навчальний семінар з безпеки життєдіяльності на базі пожежно-рятувального підрозділу м. Знам’янки.
Діяльність служби | Переглядів: 302 | Додав: Moderator_1 | Дата: 03.07.2017

Під головуванням керуючої справами міськвиконкому Ратушної І. О. 30.06.2017 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини, де було заслухано 7 питань: про надання дозволу на дарування житлової квартири право користування в якій належить малолітнім дітям; про надання дозволу на купівлю частини житлового будинку з відповідною частиною господарсько-побутових будівель та споруд право користування в якому належить малолітньому; про дозвіл на продаж житлового будинку з господарсько-побутовими будівлями та спорудами право користування в якому належить малолітнім дітям; про надання дозволу на обмін квартири, право користування в якій належить малолітній дитині; про постановку на облік малолітньої дитини, яка опинилась складних життєвих обставинах; про надання висновку про доцільність звільнення від обов’язків опікуна малолітньої дитини; про надання висновку про доцільність позбавлення батьківських прав;
Діяльність служби | Переглядів: 270 | Додав: Moderator_1 | Дата: 03.07.2017

12
Під головуванням керуючої справами міськвиконкому Ратушної І. О. відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини, де  було заслухано 6 питань: про призначення опікуна малолітньої дитини-сироти; про надання дозволу на укладання від імені малолітнього сина договору про поділ спадкового майна; про надання статусу малолітній дитині, позбавленої батьківського піклування; про надання висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав стосовно малолітніх дітей; про зняття Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з соціального супроводу сімей; про взяття під соціальний супровід сімей.

Під час розгляду даних питань комісією вирішено наступне: по 2 питаннях прийнято рішення, проекти яких будуть винесені на розгляд виконавчого комітету Знам’янської міської ради; по 1 питанню прийнято рішення щодо взяття під соціальний супровід сімей; по 1 питанню прийнято рішення щодо зняття з соціального супроводу  сімей; по 1 питанню прийнято рішення про підготовку висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав; по 1 прийнято рішення відкласти питання для налагодження взаємостосунків та встановлення позитивного емоційного контакту.

Діяльність служби | Переглядів: 290 | Додав: Admin | Дата: 09.06.2017

12
У травні, коли вишня вбирається у біле і яблуня красується у пишному вінку, приходить на землю світле свято. Стукає у кожну оселю, велику й малу, і, ставши на порозі, нагадує всім про призабуту мудрість віків — звичай вшановувати Материнську Долю. 

Особливі слова подяки заслуговують прийомні сім'ї та дитячі будинки сімейного типу, які прийняли в свої родини дітей, позбавлених батьківського піклування. Родини, де зігріваються – так можна без перебільшення назвати ці сім'ї. 

З великою любов'ю виховують вони дітлахів, дають їм надію на щасливе дитинство і повноцінне майбутнє, вчать дітей бути самодостатніми, мудрими, впевненими в собі. 

14 травня цього року з нагоди святкування Дня Сім’ї та Дня матері прийомні сім'ї та дитячі будинки сімейного типу подарунками привітали перший заступник міського голови – Загородня Валентина Григорівна та начальник служби у справах дітей виконавчого комітету Знам’янської міської ради – Карпук Лариса Дмитрівна. 

Доземний вам уклін, невтомні матері та батьки, щира дяка за натхненну та найвідповідальнішу  батьківську працю, за відданість, ласку, розуміння та надійну підтримку.
Діяльність служби | Переглядів: 316 | Додав: Admin | Дата: 16.05.2017

12
Під головуванням керуючої справами міськвиконкому Ратушної І.О. відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини на якому було заслухано 8 питань: про реєстрацію народження знайденої дитини; про надання одноразової допомоги при досягненні повноліття; про зняття піклування з неповнолітнього, за заявою піклувальника; про доцільність повернення в сім’ю матері малолітньої доньки, яка тимчасово була влаштована до КЗ «Кіровоградський обласний спеціалізований будинок дитини нового типу»; про постановку на облік служби малолітніх дітей, які опинились в складних життєвих обставинах; про продовження соціального супроводу сім’ї у зв’язку з необхідністю підтримки життєдіяльності в родині та нестабільності позитивної ситуації; про припинення соціального супроводу сім’ї у зв’язку з відсутністю суб’єкта соціального супроводу; про зняття з соціального супроводу сім’ї у зв’язку з мінімізацією складних життєвих обставин.

Під час розгляду даних питань комісією вирішено наступне: по 4 питаннях прийнято рішення, проекти яких будуть винесені на розгляд виконавчого комітету Знам’янської міської ради; по 1 питанню прийнято рішення про постановку малолітніх на облік служби у справах дітей, як таких, що опинились в складних життєвих обставинах; по 1 питанню прийнято рішення щодо продовження соціального супроводу сім’ї; по 2 питаннях прийнято рішення щодо припинення соціального супроводу  сімей. 

Діяльність служби | Переглядів: 284 | Додав: Admin | Дата: 06.05.2017

12

З  метою   захисту  дітей від жорстокого поводження, у тому числі кіберзлочинців, на виконання листа Мінсоцполітики  від 03.03.2017 року, під головуванням керуючої справами міськвиконкому Ратушної І. О. за участю служби у справах дітей (нач. Карпук Л. Д.), проведено нараду з керівниками структурних підрозділів міськвиконкому, Ювенальної превенції Знам’янського відділу поліції, КЗ «Знам’янський районний центр первинної  медико-санітарної допомоги», КЗ «Знам’янська міська лікарня ім. Лисенка» міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

У нараді взяли участь:  Каракаш’ян Н. М. - практичний психолог, соціальний педагог ЗШ №1 І-ІІІ ст. ім. Т. Г. Шевченка, Жирьонкіна О. В.-практичний психолог НВК «ЗШ № 2-ліцей», Босненко М. М.- методист методичного кабінету  відділу освіти. Серед запрошених були практичні психологи та соціальні педагоги загальноосвітніх закладів міста, методисти дошкільних навчальних закладів.

В ході наради розглянуто та проаналізовано основні фактори, що впливають на схильність неповнолітніх  до суїциду та психологічна допомога цим дітям, небезпечні групи в інтернеті, методи насильницького впливу на свідомість дітей, стан  профілактичної роботи працівників психологічної служби в загальноосвітніх закладах міста.

Начальник служби у справах дітей Карпук Л.Д. наголосила на тому, що відповідно до статті 10 Закону України « Про охорону дитинства», Порядку розгляду звернень та повідомлень з приводу жорстокого поводження з дітьми або загрози його вчинення, затвердженого спільним наказом  Міністерства соціальної політики, Міністерством внутрішніх справ, Міністерством охорони здоров’я, Міністерством освіти  і науки  від 19.08.2014 р., держава здійснює захист дитини, зокрема, від усіх форм фізичного і психологічного насильства, образи, недбалого і жорстокого поводження з нею.

12

Держава через органи опіки та піклування, служби у справах дітей, центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у порядку, встановленому законодавством, надає дитині та особам, які піклуються про неї, необхідну допомогу у запобіганні та виявленні випадків жорстокого поводження з дитиною, передачі інформації про ці випадки для розгляду до відповідних уповноважених органів для проведення розслідування і вжиття заходів щодо припинення насильства.
Практичний психолог Знам’янської ЗШ І-ІІІ ст. №1 ім. Т.Г. Шевченка Каракаш’ян Н. М, познайомила присутніх з небезпечними групами  в Інтернеті, які схиляють дітей до самогубства. Розповіла про методи та способи насильницького впливу на психіку дітей та яким чином вберегти їх від небезпеки. Виступ супроводжувався переглядом презентації та  відеоролика реальної переписки дітей з куратором однієї з груп.

Методист методичного кабінету відділу освіти Босненко М. М. ознайомила присутніх з організацією профілактичної роботи працівників психологічної служби в загальноосвітніх закладах міста, звернувши увагу на необхідності проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед батьків дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів з питань небезпеки перебування дітей в підозрілих групах в соціальних мережах, в тому чисті в групі «Синій кит». Вирішено систематично проводити заходи спрямовані на пропаганду здорового способу життя, збереження психічного здоров’я учнів.

В своєму виступі практичний психолог  НВК «ЗШ №2-ліцей» Жирьонкіна О. В. зазначила про основні фактори, які впливають на схильність дітей до суїцидальної поведінки. Було визначено три види суїциду та їх причини у підлітків. На першому місці з проблем характерних для підлітків з суїцидальною поведінкою знаходяться стосунки з батьками.

З метою профілактики депресії і суїцидів необхідно  розмовляти з дитиною, цікавитись про її стан, вести бесіди про майбутнє, планувати  справи. Необхідно формувати у підлітків впевненість у своїх силах та можливостях, вселяти оптимізм та надію, проявляти співчуття та розуміння, здійснювати контроль за поведінкою дитини, аналізувати його стосунки з однолітками. На закінчення промови Ольга Валеріївна поділилася власним  досвідом з  реабілітації дітей схильних до суїциду.

За підсумками  наради  керуючою справами І. Ратушною було дано доручення відповідним структурним підрозділам міськвиконкому з метою своєчасного інформування та виявлення дітей, які постраждали від жорстокого поводження, покращення  роботи з сім’ями, які опинилися в складних  життєвих  обставинах, ведення їх обліку та вжиття заходів до батьків, які ухиляються від виконання батьківських обов’язків відносно своїх дітей,  посилення уваги до проблем неповнолітніх, захисту їх прав та законних інтересів


 

Діяльність служби | Переглядів: 343 | Додав: Admin | Дата: 31.03.2017

12

Під головуванням керуючої справами міськвиконкому Ратушної І.О. відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому було заслухано 7 питань: про надання дозволу на укладання договору про поділ спадкового майна; про надання висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав по відношенню до малолітніх – 3 питання; про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування; про надання одноразової допомоги після досягнення 18-річного віку дитині, позбавленої батьківського піклування; інформація з КЗ «Знам’янський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

В ході розгляду даних питань комісією вирішено наступне: по 2 питаннях прийнято рішення, проекти яких будуть винесені на розгляд виконавчого комітету Знам’янської міської ради; 2 питання перенести на розгляд наступної комісії; по 2 питанням прийнято рішення щодо підготовки висновку про доцільність позбавлення батьківських прав; 1 питання – інформація прийнято до відома, службі у справах дітей виконавчого комітету Знам’янської міської ради доручено організувати проведення наради.

Діяльність служби | Переглядів: 285 | Додав: Admin | Дата: 23.03.2017

12

Службою у справах дітей виконавчого комітету Знам’янської міської ради спільно з центром соціальних служб для сім’ї дітей та молоді, 14.03.2017 року було проведено зустріч з головами вуличних та квартальних комітетів при виконкомі Знам’янської Другої селищної ради.

Начальник служби, Л. Карпук, наголосила про вагомий внесок оперативного інформування до відповідних органів щодо проблем, які виникають у сім’ях, де виховуються діти.

Головам вуличних комітетів було надано контактні телефони, роз’яснено порядок інформування відповідних служб, а також про відповідні критерії за якими визначаються кризові явища в сім’ї.

Діяльність служби | Переглядів: 357 | Додав: Admin | Дата: 17.03.2017

12

Справжнє свято Весни  відбулося 06.03.2017 року у приміщенні  міського Палацу культури для жінок-опікунів, піклувальників та прийомних матерів.  

Усіх їх  добрим словом та вдячністю відзначив у своїй зворушливій промові міський голова Сергій Іванович Філіпенко.

Він висловив щире захоплення лагідними і мужніми серцями присутніх у залі жінок за те, що доглядають і ростять дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

12

З нагоди свята міський голова відзначив грамотами опікунів, піклувальників за сумлінне виконання своїх обов’язків та вручив подарунки.  

До привітань приєдналася керуюча справами міськвиконкому Ратушна Ірина Олександрівна, яка подякувала мужнім, сильним та самовідданим жінкам за безмежне добро сердець, що не черствіють у вирі стрімких подій життя.

12

Щиро та трепетно звучало звернення до жінок-опікунів, піклувальників та прийомних матерів від начальника служби у справах дітей  Карпук Лариси Дмитрівни: «Жінка – це тепло, турбота, ніжність, надійність та найголовніша прикраса міста».

Концертна програма  була підготовлена учнями дитячої музичної школи ім. Лисенка (директор Івасенко С.В.), дитячим танцювальним колективом міського Палацу культури «Топотушки» (керівник Часник Т.М.) та вихованцями прийомних сімей та сімей опікунів, піклувальників міста.

12

Музично-ліричного настрою додавало майстерне художнє слово ведучої  Вікторії Станіславівни Кравченко (завідуючої  відділу дозвілля та роботи з молоддю міського Палацу культури).

Загалом свято пройшло в теплій та дружній атмосфері.

Діяльність служби | Переглядів: 332 | Додав: Admin | Дата: 09.03.2017

12

Під головуванням керуючої справами виконавчого комітету Знам’янської міської ради відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому було заслухано 10 питань, а саме: 
про надання дозволу на укладання договору про поділ спільного майна подружжя щодо право користування якою належить неповнолітній; 
про надання дозволу на продаж 1/3 частки житлового будинку право користування в якому належить малолітнім дітям; 
про надання дозволу на прийняття в дар житлового будинку та земельної ділянки право користування якими належить малолітній дитині; 
про надання одноразової допомоги дітям–сиротам та дітям,   позбавленим батьківського піклування після досягнення 18-річного віку; 
про надання статусу дитини позбавленої батьківського піклування; 
про надання дозволу органу опіки та піклування  на постановку на облік з усиновлення дитини, позбавленої батьківського піклування; 
про надання висновку про доцільність усиновлення малолітнього; 
про стан виховання та утримання в сім’ї дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах; 
про зняття з обліку служби у справах дітей, які перебували в складних життєвих обставинах; 
взяття під соціальний супровід МЦСССДМ сімей; зняття МЦСССДМ з соціального супроводу сім’ї.
В ході розгляду даних питань комісією прийнято 6 рішень, проекти яких будуть винесені на розгляд виконавчого комітету Знам’янської міської ради.

Діяльність служби | Переглядів: 271 | Додав: Admin | Дата: 15.02.2017

1-10 11-20 21-29

Кировоград: новости и сайты