Вівторок, 07.12.2021, 17:57
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Діяльність служби

12
Здоров’я людини – одна з найбільших соціальних цінностей. Згідно з Конституцією України держава несе відповідальність перед людиною за свою діяльність, беручи зобов’язання забезпечити виховання здорового покоління, від чого значною мірою залежить стан розвитку країни, її економічний, інтелектуальний та духовний потенціал – ресурс розвитку суспільства. 

Тому, з метою інформування учнів щодо небезпечної проблеми, яка є  у нашій країни, 08.02.2017 року службою у справах дітей виконавчого комітету Знам’янської міської ради спільно з міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено круглий стіл з учнями 11 класів навчально-виховного комплексу «Знам’янська загальноосвітня школа  I-III ступенів № 2 – ліцей» на тему: «ВІЛ через дружбу не передається». 

Учням проведено інформаційний екскурс «Абетка самозахисту», продемонстровано відеоролик з даної теми, після чого були обговорені шляхи мінімізації вірусу в суспільстві та шляхи подолання кризових явищ у людей, які зіштовхнулись з цією проблемою. 

      

Діяльність служби | Переглядів: 295 | Додав: Admin | Дата: 08.02.2017

12
З  метою   захисту прав дітей з сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, та забезпечення заходів щодо профілактики правопорушень і злочинності серед неповнолітніх перший заступник міського голови Загородня В.Г. провела нараду з керівниками структурних підрозділів міськвиконкому  та ювенальної превенції Знам’янського відділу поліції у Кіровоградській області. 

У нараді взяли участь: Карпук  Л.Д.- начальник служби у справах дітей виконавчого комітету  Знам’янської міської ради, Самофал С.А.- заступник начальника сектору превенції патрульної поліції Знам’янського ВП в Кіровоградській обл., Шевченко Н.В.- директор міського  центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді, Басненко М.М.- методист методичного кабінету відділу освіти, Ладожинська Р.А.- начальник відділу молоді  спорту та охорони здоров’я виконавчого комітету Знам’янської міської ради.

В ході наради розглянуто та проаналізовано стан профілактики  правопорушень та соціально-правовий захист дітей, що проживають в сім’ях, які опинилися в складних життєвих обставинах,  робота з сім’ями, що опинилися в складних життєвих обставинах, та здійснення їх соціального супроводу, стан  підліткової злочинності в місті та профілактика правопорушень серед неповнолітніх, реалізація заходів щодо забезпечення прав та законних інтересів дітей в освітніх закладах міста.

Начальник служби у справах дітей Карпук Л.Д. наголосила на тому, що одним із негативних проявів суспільства залишається дитяча бездоглядність, безпритульність, бродяжництво, правопорушення та злочинність серед неповнолітніх.

З метою раннього виявлення дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, їх вилучення з небезпечного середовища, надання їм реабілітаційної допомоги та запобігання негативним проявам серед дітей в місті систематично  проводяться профілактичні рейди: «Діти вулиці», «Вокзал», нічні рейди, під час яких відпрацьовуються місця масового відпочинку неповнолітніх, відвідуються сім’ї, в яких батьки ухиляються від виконання своїх обов’язків та сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах. Карпук Л. Д. нагадала про умови влаштування, перебування та вибуття дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах і потребують соціально-психологічної реабілітації та своєчасне інформування служби  щодо сімей та дітей які потребують соціального захисту.

Директор центру соціальних служб для  сім’ї дітей та молоді Шевченко Н.В. визначила порядок взаємодії центру з суб’єктами соціальної роботи,  щодо сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Кожна сім’я, яка опинилася у складних життєвих обставинах, має причину  або комплекс причин, які провокують проблеми сімейного життя і з якими члени родини не можуть впоратися самостійно. Тому соціальний супровід сімей, які потрапили в складні життєві обставини, це особливий вид роботи, який  полягає у здійсненні соціальної роботи, спрямованої на здійснення соціальної опіки, допомоги та патронажу соціально- незахищених категорій дітей та молоді з метою подолання життєвих труднощів, збереження, підвищення їх соціального статусу.

Методист методичного кабінету відділу освіти Басненко М.М. познайомила з основними завданнями освітніх закладів міста щодо реалізації заходів, спрямованих на  забезпечення формування в учнівської молоді правового світогляду та правової культури, поглиблення та практичного закріплення положень Конвенції ООН про права дитини, Конституції України та законодавства України в цілому, виховання школярів у дусі поваги до прав людини та свобод, керування у своїй поведінці вимогами моральних і правових норм, організації змістовного дозвілля юнацької молоді, оновлення змісту, форм та методів позакласної виховної роботи.

В своєму виступі начальник сектору превенції патрульної поліції Знам’янського ВП в Кіровоградській обл. Самофал С.А  зазначив про те, що  стан додержання законодавства щодо захисту прав дітей, які потрапили у конфлікт з законом, та профілактика  злочинності серед неповнолітніх, одне з основних   завдань сектору ювенальної превенції патрульної  поліції Знам’янського ВП у Кіровоградскій обл.    Правоохоронними органами  спільно з керівниками органів виконавчої влади розроблено та вжито відповідні скоординовані заходи, які спрямовані  на профілактику  підліткової злочинності серед неповнолітніх. 

За підсумками наради  першим  заступником  міського голови В.Загородньою було дано доручення відповідним структурним підрозділам міськвиконкому з метою покращення  роботи з сім’ями, які опинилися в складних  життєвих  обставинах, ведення їх обліку та вжиття заходів до батьків, які ухиляються від виконання батьківських обов’язків відносно своїх дітей,  посилення уваги до проблем неповнолітніх, захисту їх прав та законних інтересів, створення умов для реалізації права кожної дитини на виховання в сім’ї, якісне виконання заходів щодо профілактики злочинності серед неповнолітніх по місту.
      

Діяльність служби | Переглядів: 399 | Додав: Admin | Дата: 08.02.2017

12
З метою належного дотримання закону України від 19 грудня 1995 року №481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного, плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» та захисту суспільної моралі попередження поширення продукції,   яка негативно впливає на формування свідомості дітей.
12

02.02.2017 року, службою у справах дітей виконавчого комітету Знам’янської міської ради спільно з ювенальною превенцією Знам’янського відділу поліції сектору превенції патрульної поліції Знам’янського ВП ГУНП в Кіровоградській області було здійснено цільове оперативно-профілактичне відпрацювання на території смт Знам’янка Друга до суб’єктів господарювання, які замаються реалізацією алкогольних, слабоалкогольних напоїв, тютюнових виробів в місцях відпочинку, дозвілля скупчення молоді та попереджено про відповідальність за недотримання Закону України.

Діяльність служби | Переглядів: 272 | Додав: Admin | Дата: 03.02.2017

12
02.02.2017 року службою у справах дітей виконавчого комітету Знам’янської міської ради спільно з ювенальною превенцією Знам’янського відділу поліції сектору превенції патрульної поліції Знам’янського ВП ГУНП в Кіровоградській області було здійснено рейд по сім’ям, де проживають неповнолітні, які скоїли злочин. 

Метою обстеження умов проживання було виявлення обставин, що можуть негативно впливати на дітей та сприяти повторному вчиненню злочинів та правопорушень. 

З неповнолітніми та батьками було проведено профілактичну роботу, а саме роз`яснено про чинне законодавство щодо правової відповідальності. 
Діяльність служби | Переглядів: 254 | Додав: Admin | Дата: 03.02.2017

12
В нашому місті  діє 3 дитячих будинки сімейного типу та 4 прийомні сім’ї, в яких виховується 33 дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування. 

Дитячий   будинок   сімейного  типу  -  окрема  сім'я, що створюється  за  бажанням  подружжя  або  окремої особи,  яка  не перебуває  у шлюбі,  які беруть на виховання та спільне проживання не менш  як  5  дітей-сиріт  і  дітей,  позбавлених  батьківського 

піклування.  Особи, які беруть на виховання та спільне проживання  дітей-сиріт   і   дітей, позбавлених батьківського піклування  - батьки-вихователі. 
12

Прийомна сім'я - сім'я або окрема особа, яка не перебуває у  шлюбі,  що  добровільно  за плату взяла на виховання та спільне проживання   від   одного   до   чотирьох  дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Подружжя або окрема особа, яка не перебуває у  шлюбі, які взяли на виховання та спільне проживання дітей-сиріт і  дітей,  позбавлених батьківського  піклування -  це прийомні батьки. Контроль за умовами проживання, навчання та виховання вихованців здійснюють ограни опіки та піклування та служби у справах дітей.   

26 та 27 січня 2017 року відбулася планова перевірка стану утримання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу міста. Керуючою справами виконавчого комітету Знам’янської міської ради І. Ратушною спільно з начальником служби у справах дітей Л. Карпук здійснено обстеження житлово-побутових умов проживання дітей, проведено профілактичні бесіди з прийомними батьками та батьками-вихователями, надано рекомендації та відповіді на питання, які турбували батьків. 

Керуюча справами І. Ратушна поспілкувалася з дітьми, поцікавилася про успіхи в навчанні, про те, чим вони займаються у вільний від навчання час, чим захоплюються, як допомагають батькам, які в них є обов’язки.  Діти з задоволенням відповідали на питання, демонстрували свої вміння в малюванні, в вишиванні, в спорті та досягнення в навчанні. Діти комунікабельні, відверті, щирі та усміхнені. 
12

Результатом перевірки задоволенні: прийомні батьки та батьки-вихователі відповідально виконують свої обов’язки, не рахуючись з власними інтересами, дбають про дітей, докладають чимало зусиль, щоб вони мали все необхідне. Приємно спостерігати за тим, як діти знайшли в родинах те, що для нас є повсякденними речами: батьківське тепло, мамина колиска на ніч, іграшки та подарунки на свята від рідних. У родинах  лунає дитячий сміх, панує дружня атмосфера. Кожна дитина відчуває себе невід’ємною частинкою однієї великої щасливої родини.

Хочеться подякувати прийомним батькам та батькам-вихователям за те, що відкрили дітям своє серце, розділили з ними свою любов і душевне тепло, та побажати міцного здоров’я, життєдайної енергії, мудрості й терпіння благородній справі виховання дітей.
 

Діяльність служби | Переглядів: 267 | Додав: Admin | Дата: 01.02.2017

12
Службою у справах дітей виконавчого комітету Знам’янської міської ради велике значення приділяється створенню умов, які б забезпечили можливість кожній дитині або її законним представникам оперативно та без перешкод звернутися за захистом своїх прав.

На обліку служби у справах дітей перебуває 32 дитини з категорії тих, що опинилися у складних життєвих обставинах. Із загальної кількості дітей, які перебувають на обліку, 31 дитина проживає в сім’ях, де батьки ухиляються від виконання батьківських обов'язків, 1 дитина-сирота прибула з тимчасово окупованої території. 

З даною категорією дітей проводиться профілактична робота, відслідковується стан утримання та проживання неповнолітніх, батькам надаються  консультаційно-методичні рекомендації та проводяться профілактичні бесіди.

З метою запобігання вилучення дітей із сімей, які опинились в складних життєвих обставинах та задля покращення виховного потенціалу в таких сім’ях, службою у справах дітей виконавчого комітету Знам’янської міської ради спільно з комісією при виконкомі Знам’янської Другої селищної ради 26.01.2017 р. було проведено комісію з питань захисту прав неповнолітніх. 

Запрошених батьків було попереджено про стан виконання  ними своїх обов’язків щодо належних умов утримання та виховання дітей.
Діяльність служби | Переглядів: 288 | Додав: Admin | Дата: 31.01.2017

12
На засіданні комісії з питань захисту прав дитини, яке відбулося 18.01.2017 року було заслухано 6 питань, а саме: про надання дозволу на продаж житлової квартири, право користування якою належить неповнолітньому; про надання дозволу на дарування ½ частки житлової квартири, право користування якою належить малолітньому; про надання одноразової допомоги дітям сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування після досягнення 18-річного віку; про призначення опіки; про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.

В ході розгляду даних питань комісією прийнято 6 рішень, проекти яких будуть винесені на розгляд виконавчого комітету Знам’янської міської ради.


Діяльність служби | Переглядів: 310 | Додав: Admin | Дата: 18.01.2017


Впустіть диво в своє життя!

Усі б ми хотіли побачити диво!
Та думка приходить: "Хіба ж це можливо?”
А диво маленьке живе поруч з нами!
В Дитдомі росте: і без татка , й без мами!
І сердечко плаче малої дитини,
Бо в неї немає своєї родини!
Немає кому її на ніч обняти!
Немає того, хто б "ЛЮБЛЮ” міг сказати!
Й хоч страшно дитинку чужу всиновляти,
Та їй у Дитдомі не страшно зростати?
Що ж в світі жорстокому діток чекає,
Коли ні підтримки, ні рідних немає?
Статистика свідчить, що дітки вмирають!
У ранньому віці свічки їх згасають!
Але, якщо в серці здолаємо страх,
То диво ростиме на наших очах!
Життя ми врятуємо вчинком своїм!
І дітки знайдуть так потрібний їм дім!
Знайдуть в нас підтримку, ЛЮБОВ і тепло,
А Бог нам стократно поверне добро!

Мрія на життя

Не будьмо байдужі до долі дитини,
В якої немає своєї родини!
Бо діти – це наша із вами надія,
А ми для дітей – це нездійснена мрія!
Це мрія про дім, про кімнату свою!
Це мрія почути від мами: "Люблю!”
Це мрія уже не по розкладу жити!
Це мрія любимою бути й любити!
Це мрія про ванну і кухню свою!
Це мрія, щоб взяли її у сім’ю!
Тому поможіть їхню мрію здійснити!
І Бог Вам віддячить: Вас будуть любити!
А серце наповнять благі почуття,
Бо Ви - врятували дитяче життя!

По всім питанням опіки, піклування, усиновлення прийомних сімей звертайтеся до служби у справах дітей виконавчого комітету Знам’янської міської ради м.Знам’янка.вул.Жовтнева,19 каб № 7
контактний телефон 2-30-85
Діяльність служби | Переглядів: 422 | Додав: Admin | Дата: 28.05.2014

 
12Встановлення опіки та піклування — це влаштування дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, в сім’ї громадян України, які перебувають переважно в сімейних, родинних відносинах із цими дітьми з метою забезпечення їх виховання, освіти, розвитку, захисту їх прав та інтересів (глава 19 Сімейного Кодексу України).

Опікуни, піклувальники є законними представниками інтересів дитини без спеціальних на те повноважень, несуть відповідальність за життя, здоров’я, фізичний і психічний розвиток дитини, яка знаходяться під їх опікою, піклуванням.

Опікуни, піклувальники зобов’язані виховувати дитину, піклуватися про її здоров’я, фізичний, психічний, духовний розвиток, забезпечити одержання дитиною повної загальної середньої освіти, двічі на рік здійснювати повне медичне обстеження підопічного.
Діяльність служби | Переглядів: 731 | Додав: Admin | Дата: 19.07.2013

1-10 11-20 21-29

Кировоград: новости и сайты