Субота, 02.03.2024, 18:41
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Іванов Руслан Петрович

  
12
У приміщенні Центру дитячої та юнацької творчості відбулася зустріч депутата міської ради Руслана Петровича Іванова з виборцями.
Іванов Руслан Петрович, розпочавши свою доповідь відзначив, що інформація, наведена в його звіті, який отримав кожен з виборців його округу висвітлює майже повний спектр його діяльності як в міській раді, так і на окрузі №16, по якому його обрано депутатом.

Протягом роботи в раді, депутатом направлено одинадцять депутатських запитів та одне депутатське звернення. Так, з його ініціативи, включено до плану робіт міської ради та заслухано звіт про хід виконання міської програми «Питна вода» за 2008-2012 рр. Депутат зазначив, що підвищення тарифів на ЖКП проводилося тільки за наявного техніко-економічного обгрунтування надавача послуг. За сприяння депутата та мешканців виконано частковий ремонт покрівлі по вул. Гагаріна, 9; замінено дверний блок, обрешітку і покрівлю входу в підвальне приміщення 4 під‘їзду будинку №18 по вул. Жовтневій; виконано частковий ремонт і усунено антисанітарний стан підвального приміщення, усунено протікання водопровідної та каналізаційної мереж підвального приміщення житлового №18 по вул. Жовтневій; встановлення зливної труби біля 4 під‘їзду житлового будинку №16 по вул. Жовтневій та перевірка і усунення засмічень в зливних трубах житлового будинку №16 по вул. Жовтневій виконано силами мешканців будинку, за що їм депутат висловив окрему подяку. 

Роботи по капітальному ремонту каналізаційних мереж з випусками в житловому будинку №16 по вул. Жовтневій виконано тільки в одному під”їзді, але дане питання залишається на контролі і тому депутат пообіцяв направити відповідні пропозиції щодо включення робіт в інших підїздах до плану на 2014 рік. З ініціативи депутата міської ради, враховуючи неодноразові звернення мешканців округу, з метою вирішення першочергових завдань в житловому фонді округу, виконано: заміну газових кранів в житловому будинку по вул. Гагаріна, 9; капітальний ремонт каналізаційних мереж житлових будинків по вул. Жовтневій, 20 та по вул. Гагаріна,11; капітальний ремонт електрощитової житлового будинку №1 по вул. Мусоргського; частковий капітальний ремонт покрівлі житлового будинку № 8 по вул. Гагаріна; замінено газові крани на газопроводах сходових клітин у будинках №11 по вул. Гагаріна.

За кошти міського бюджету та підтримки депутата міської ради надано прилади опалення малозабезпеченим та пільговим категоріям громадян в житлових будинках округа, а саме: вул. Жовтнева, 20 - 2 сім’ям, Мусоргського,1 - 2; Жовтнева,18 - 1; Гагаріна,28 - 3; Інтернаціональна,10/12 - 2; вул. Жовтнева,18 - 1 сім’ї; Гагаріна, 11 - 3; Гагаріна, 9 - 4; Гагаріна,8 - 1; Жовтнева,16 - 4; Мусоргського,1 - 1; Гагаріна,29 – 1; проведена заміна фасадного газопроводу житлових будинків №11 по вул. Гагаріна , №18 по вул. Жовтневій, №11 по вул. Партизанській. Депутат приніс вибачення за неточності, що були заначені в його надрукованому звіті. 

Разом з виборцями, депутат обговорив проблемні питання, які необхідно внести до плану соціально-економічного розвитку міста на 2014-2015 року. Основні з них, це питання: поводження з безпритульними тваринами, капітальний ремонт дорожнього покриття вулиць міста, капітальний ремонт житлового фонду міста, добудова загально-освітньої школи №5 по вул. Луначарського, завершення будівництва об”їного шляху в обхід міста Знам”янка, збільшення мережі дошкільних навчальних закладів
Іванов Руслан Петрович | Переглядів: 458 | Додав: Admin | Дата: 03.12.2014

12 За період своєї депутатської роботи на окрузі та тісної співпраці з головами будинкових комітетів Руслану Петровичу вдалося зробити чимало.

В основному вирішувалися питання, які стосувалися ремонту дахів, підвального приміщення, заміна каналізаційних і водопровідних систем та інше. Багато питань ще залишається не вирішеними, але ми будемо намагатися їх вирішувати по мірі їх надходження.
Іванов Руслан Петрович | Переглядів: 472 | Додав: Admin | Дата: 25.01.2012


Кировоград: новости и сайты