![]() - Дійсно, ситуація дуже складна, але місто на 1 липня 2013 року на 100%, по термінах виплат розрахувалось з бюджетниками по заробітній платі, а 6 липня 2013 року здійснило ці виплати на 100%, і це все завдячуючи коротко- і середньо-терміновим позичкам Держказначейства, які ми вимушені брати, оскільки по доходах місцевого бюджету за півріччя план виконано лише на 90,4%. Причина цього – у завищених планах, доведених місту Міністерством фінансів України. Як позитив, можна відзначити і те, що на 1 липня 2013 року місто не має боргів за енергоносії (до речі, єдине місто обласного значення в області) та те, що підрядники поновили роботу на будівництві об`їзного автошляху. А серед негараздів – майже двохмісячні борги за харчування дітей у школах і садочках, не профінансовані видатки по бюджету розвитку, в т.ч. і по ремонту доріг, не виплачений борг по зарплаті і податках КП "Шляховик". Щоб наші городяни мали більш конкретну уяву про стан справ у місті, ми щотижня надаватимемо редакції інформацію про реальні справи за півріччя у різних галузях. Сьогодні ми пропонуємо Вашій увазі оперативний звіт про заходи, здійснені по виконанню міської програми "Центральний регіон-2015" за перше півріччя у соціальній сфері міста. Житлово-комунальна сфера | |
Категорія: Хід виконання міської програми "Центральний регіон – 2015” | Додав: Admin (08.08.2013) | |
Переглядів: 522 |