Неділя, 03.03.2024, 18:27
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Хід виконання міської програми "Центральний регіон – 2015”

12     Завершився ІІІ квартал поточного року і є можливість підсумувати зроблене за цей час у місті в рамках міської програми «Центральний регіон – 2015».

Але виконання поточних планів і завдань не відволікає увагу міської влади від майбуття, а саме: уточнення планів на 2014 -2015 роки шляхом чергової актуалізації міської програми «Центральний регіон – 2015», що до речі робиться міської радою щорічно.

Під час захисту змін і доповнень до міської програми в обласній державній адміністрації ми звернули увагу керівництва області на :

- практично повну зупинку робіт по добудові ЗОШ №5;
- відсутність фінансування добудови об'їзного автошляху навколо міста;
- потребу у розробці Облавтодором проекту будівництва чи реконструкції існуючого шляхопроводу над залізницею в смт. Знам'янка Друга;
- незначний обсяг субвенції на соціально-економічний розвиток міста в 2012-2013 роках;
- не вирішеність проблем із встановлення меж міста,
та отримали цілий ряд пропозицій та зауважень стосовно уточнення змісту міської програми, більшої її реалістичності і прагматичності, виходячи з обмежених можливостей державного, обласного і міського бюджетів.

З урахуванням цих пропозицій, пропозицій керівників і представників трудових колективів, вуличних і будинкових комітетів, громадських організацій, осередків партійних організацій у січні, після затвердження державного, обласного і міського бюджетів, на сесії міської ради будуть запропоновані зміни та доповнення до існуючої програми.

Серед таких завдань:

- реконструкція обох корпусів ДНЗ №7 по вулиці Чайковського, що дозволить прийняти до цього дитсадка ще 90 дітей;
- продовження заміни вікон на енергозберігаючі в закладах освіти і, перш за все, в ДНЗ №3, №4, №5;
- капітальні та поточні ремонти основних автомобільних доріг і тротуарів;
- продовження робіт по освітленню вулиць і мікрорайонів;
- облаштування спортивних майданчиків у мікрорайонах міста;
- покращення матеріальної бази шкіл у галузі інформатики.
А зараз Вашій увазі черговий звіт міської влади за січень – вересень.   
12У державі і в місті надзвичайно складний фінансовий стан: півтора місяця казначейство не оплачує незахищені статті бюджету, є затримки навіть по захищених видатках. Перший заступник міського голови В.Джулай інформує про розвиток міста :  
- Дійсно, ситуація дуже складна, але місто на 1 липня 2013 року на 100%, по термінах виплат розрахувалось з бюджетниками по заробітній платі, а 6 липня 2013 року здійснило ці виплати на 100%, і це все завдячуючи коротко- і середньо-терміновим позичкам Держказначейства, які ми вимушені брати, оскільки по доходах місцевого бюджету за півріччя план виконано лише на 90,4%. Причина цього – у завищених планах, доведених місту Міністерством фінансів України.
Як позитив, можна відзначити і те, що на 1 липня 2013 року місто не має боргів за енергоносії (до речі, єдине місто обласного значення в області) та те, що підрядники поновили роботу на будівництві об`їзного автошляху.
А серед негараздів – майже двохмісячні борги за харчування дітей  у школах і садочках,  не профінансовані видатки по бюджету розвитку, в т.ч. і по ремонту доріг, не виплачений борг по зарплаті і податках КП "Шляховик".
Щоб наші городяни мали більш конкретну уяву про стан справ у місті, ми щотижня надаватимемо редакції інформацію про реальні справи за  півріччя у різних галузях.
Сьогодні ми пропонуємо Вашій увазі оперативний звіт про заходи, здійснені по виконанню міської програми "Центральний регіон-2015" за перше півріччя у соціальній сфері міста.

  Соціальні проекти міської програми „Центральний регіон – 2015” за перше півріччя 2013року (хід виконання)  

Житлово-комунальна сфера  

12 Протягом 2011 року в місті Знам'янка - реалізовано 27 соціальних проектів і 6 інвестиційних проектів. 
Виконано робіт на об'єктах соціально-гуманітарної сфери на суму 4902,482 тис.грн.; по інвестиційним проектам освоєно - 6751,5 тис.грн.
Зміцнення промислового потенціалу міста.
Протягом 2011 року реалізовані наступні інвестиційні проекти:
1. ТОВ "Геоід" "Будівництво 2-черги виробництва з реконструкцією та розширенням існуючих приміщень та будівель під розміщення заводу з виробництва металопластикових виробів та нестандартних конструкцій";
2. ТОВ "Геоід" " Модернізація існуючого обладнання, придбання нових автоматичних ліній іноземного виробництва, оновлення автопарку підприємства";
3. ТОВ "Агропродукт" "Будівництво складу по вул.Мусоргського, 17 в м.Знам'янка, загальною площею 178,9 кв.м, 2 робочих місця" та "Реконструкція крупоцеху і млина з будівництвом виробничих і складських приміщень під цех про виготовленню кондитерських виробів, 12 робочих місць, вул.Мусоргського, 17 в місті Знам'янка".
Розширення сфери послуг і торгівлі – завершено реконструкцію квартири під магазин приватним підприємцем Куцовою Л. по вул.Жовтневій, 16.Кировоград: новости и сайты