Субота, 02.03.2024, 19:06
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Хохлов Володимир Миколайович

  
12
У приміщенні загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів №3 відбулася зустріч депутата міської ради Володимира Миколайовича Хохлова з виборцями.

Розпочинаючи свій виступ Володимир Миколайович Хохлов зазначив, що під час підготовки звітів депутатів міської ради, в тому числі і мого, була використана інформація щодо виконання робіт за кошти міського бюджету, за кошти комунальних підприємств та кошти мешканців міста, що реалізовувались в межах міської Програми «Центральний регіон-2015» та регіональних ініціатив голови обласної державної адміністрації.

Слід відмітити, що погодження витрат з міського бюджету проводиться в першу чергу на засіданнях бюджетно-фінансової комісії, членом якої він є, а потім затверджуються міською радою та виконавичм комітетом. Депутат приніс вибачення за неточності, що були заначені в звіті щодо реалізації ініціативи «Затишний двір» по житлових будинках №№10,12 по вул. Привокзальній. 

«Поряд з тим, - зазначив депутат, - питання з якими до мене, як до депутата виборчого округу №7, звертались мешканці, були мною ретельно розглянуті та ініційовані питання щодо їх виконання за рахунок коштів бюжетів різних рівнів та субєктів господарювання.

Мною було подано 9 депутатських запитів та 1 депутатське звернення.» Так за кошти міського бюджету: відремонтовано аварійний дах будинку №8 по вул. Привокзальній; ремонт оголовків димо-витяжних каналів житлових будинків №№ 2,4 по вул. Привокзальній; капітальний ремонт ліфту у житловому будинку по вул. Фрунзе, 122А.; капітальний ремонт димовитяжних каналів житлового будинку №12 по вул. Привокзальній; проведено роботи по реконструкції систем газопостачання (заміна фасадного газопроводу) житлового будинку №2 по вул. Привокзальній. За кошти міського бюджету, як переможцям конкурсу в номінації краще «Об”єднання співвласників багатоквартирного будинку», виконано капітальний ремонт житлового будинку № 12 по вул. Привокзальній (заміна віконних блоків та установлення дверних блоків в під’їздах будинку). За кошти міського бюджету та підтримки депутата міської ради надано прилади опалення малозабезпеченим та пільговим категорім громадян в житлових будинках округа, а саме: вул. Привокзальна, 2 - 4 сім’ям; Привокзальна,4 – 4; Привокзальна,12 – 5.

Разом з виборцями, депутат обговорив проблемні питання, які необхідно внести до плану соціально-економічного розвитку міста на 2014-2015 року. Основні з них, це питання: відновлення мереж зовнішнього освітлення привокзального мікрорайону, поводження з безпритульними тваринами, капітальний ремонт дорожнього покриття вулиць міста.
Хохлов Володимир Миколайович | Переглядів: 463 | Додав: Admin | Дата: 03.12.2014

 
12Володимир Хохлов звернувся до керівництва міста аварійного стану димаря будинку №12 по вул.Привокзальній. Завдяки керівникам міста були вишукані кошти і вирішена дана проблема.

Проблемне питання даху будинку №8 по вул.Привокзальній вирішено.Володимир Миколайович порушував питання з приводу підвальних приміщень територій будинків, огорожі даху будинку №122 по вул.Фрунзе, ліквідації стихійної торгівлі біля будинку №2 по вул.Привокзальній.

Вирішено питання ліхтаря освітлення та заміни силового кабелю будинку №8 по вул.Привокзальній.Набуваючи досвіду депутатської діяльності, я планую надалі брати ще активнішу участь в роботі ради та її органів, і насамперед, працювати для своїх виборців.
Хохлов Володимир Миколайович | Переглядів: 460 | Додав: Admin | Дата: 25.01.2012


Кировоград: новости и сайты