Неділя, 03.03.2024, 05:41
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Коленченко Надія Іванівна

12 Під час засідання п’ятдесят дев’ятої сесії Знам’янської міської ради шостого скликання 29 травня 2014 року депутатами міської ради прийнято до відома звіт про виконання депутатських повноважень депутата міської ради Н.Коленченко. В звіті Надії Іванівна зазначено: « Постійною є моя увага до округу. За цей час налагоджено співпрацю з головами квартальних комітетів,на моє переконання,це надзвичайно відповідальні люди,котрі щиро відповідають за роботу,яку їм довірили мешканці кварталу. Це зокрема Віра Середенко,Тетяна Васильєва, Анжела Браїм, Марія Білоус, Петро Швайка, Людмила Кернична, Тетяна Постолатій. Налагоджено постійні зустрічі. Депутат міської ради, обраний за мажоритарною системою, має вести повсякденну, щогодинну роботу, адже в багатьох випадках тільки депутат може донести до влади найбільш гострі проблеми округу та домагатися їх вирішення є представником інтересів територіальної громади, який бере активну участь у здійсненні місцевого самоврядування, робить все можливе аби покращити життя соціальних верств і конкретних громадян.
Цього не може бути без виконання своїх обов’язків, чіткої дисципліни. Я працюю у комісії з депутатської етики і регламенту,брала участь у практично всіх засіданнях комісії та пленарних засіданнях,беру активну участь в обговоренні кожного питання порядку денного.
стрічі,де розглядаються спільні для округу питання та окремо кожного кварталу.
Одним з основних засобів роботи є депутатські запити та депутатські звернення. Мною подані зокрема такі:
Про освітлення вул. Р.Люксембург.
Про освітлення вулиці Черняховського.
Про заборону руху транспорту та обмеження швидкості транспорту від вул. Трудової до просп. ВЛКСМ.
Про доопрацювання положення щодо впорядкування вулиць рішення №1015 від 06.09.2013р Прийнято нове Положення про конкурс з пропозиціями щодо визначення трьох номінацій в кожній категорії.
Про фінансування заміни вікон в ЗОШ №1 (спортивний зал) капітального ремонту спортивного залу ЗШ №1 ім. Т.Г. Шевченка.
Про вивезення сміття у парку ім. Шевченка.
Про низький тиск у будинках вулиць Дачної і Філоненка.
Про освітлення вулиці Чкалова біля будинку ветерана Козельського О.Г.
Про благоустрій вулиці Підлісної.
Про прибирання від сміття парку ім. Шевченка
Про будівництво аптеки на південній стороні міста.
Про забезпечення малозабезпечених громадян приладами опалення.
Про перемерзання труб у будинку вул..Глібка,28.
Про повірку лічильників(звернення до міжрайонної прокуратури) та інші.
Брала участь у розглядах скарг мешканців, загальноміських заходах, привітаннях ветеранів до свят,неодноразово відвідувала ветерана ВВв Деркача І.В. Налагоджену співпрацю з колективом школи №1, проводила зустріч із старшокласниками, брала участь у святі першого й останнього дзвоника.
Для найбільш ефективної роботи депутатів у міській раді створено депутатську групу «Моя Знам’янка», яку я очолюю.»
Коленченко Надія Іванівна | Переглядів: 408 | Додав: Admin | Дата: 01.06.2014

12 Надія Іванівна Коленченко вважає, що робота депутата на окрузі - це повсякденна, щогодинна робота, адже в багатьох випадках тільки депутат може донести до влади найбільш гострі проблеми округу та домагатися їх вирішення.

Південна сторона міста – це суцільні проблеми, які не вирішувалися роками, але нинішнього року є певні зрушення і є підстави сподіватися, що за період каденції матимемо освітлені, засипані і від грейдеровані вулиці, доглянутий парк Шевченка, замінено вікна у школі №1 та інше. Що зроблено? Спільно з педагогічним колективом та батьківським комітетом школи №1 вирішено питання зміни котла, будівництво внутрішнього туалету, збереження парку, його очистка від смітників.

Засипано та відгрейдеровано вулиці Черняховського, Челюскіна, Набережну. За депутатським запитом проводиться освітлення вул.Р.Люксембург

За ініціативи депутата, організації роботи Т.Васильєвої, мешканцями зібрано на освітлення вул.Черняховського 1200 гривень. Тільки спільними зусиллями і повсякденною працею ми зможемо досягти успіху у вирішені цих питань.
Коленченко Надія Іванівна | Переглядів: 452 | Додав: Admin | Дата: 25.01.2012


Кировоград: новости и сайты