Субота, 20.04.2024, 08:48
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Корнієнко Сергій Вікторович

12 Під час засідання п’ятдесят шостої сесії Знам’янської міської ради шостого скликання 28 березня 2014 року депутатами взято до відома звіт про виконання депутатських повноважень депутата міської ради С.Корнієнка.
В звіті Сергія Вікторовича зокрема зазначено: « Я був обраний депутатом від партії регіонів по багатомандатному виборчому округу №7, що включає в себе будинки №2,4,6,8,10,12,18,20,22 по вул. Привокзальній, будинки №116,122а по №19 по вул. Енергетиків.
Я є членом постійної комісії з питань депутатської діяльності, регламенту, етики та гласності.
У 2011-2013 р.р. за кошти міського бюджету відремонтовано аварійний дах будинку №8 по вул.Привокзальній; димовитяжні канали житлового будинку №12 по вул. Привокзальній; виконувався капітальний ремонт ліфта у житловому будинку по вул.Фрунзе,122-а.За кошти міського бюджету в рамках переможців в номінації «Краще об’єднання співвласників багатоквартирного будинку» виконано капітальний ремонт житлового будинку №12 по вул. Привокзальній (заміна віконних блоків та установлення дверних блоків в під’їздах будинку);проведено ремонт оголовків ДВК житлових будинків №2 та №4 по вул.Привокзальній. В житловому будинку №116 по вул.Фрунзе на сьогоднішній день функціонує ОСББ.
Відновлено дворове освітлення житлових будинків №2,4,6,8,10,12 по вул.Привокзальній та №122 по вул.Фрунзе.
Силами мешканців житлових будинків виконано ремонт каналізаційної мережі буд.№4 по вул.Привокзальній; каналізаційних колодязів біля буд.№8 по вул.Привокзальній. За кошти міського бюджету та підтримки депутата міської ради надано прилади опалення малозабезпеченим та пільговим категоріям громадян в житлових будинках округа, а саме : вул. Привокзальна, 2-4 сім’ям , Привокзальна, 4-4 , Привокзальна, 12-5 . Проведено роботи по реконструкції систем газопостачання(заміна фасадного газопроводу) житлового будинку №2 по вул.Привокзальній.
За кошти мешканців будинку №4 по вул. Привокзальній, відремонтовано зовнішнє освітлення біля кожного під’їзду, встановлено світильник для освітлення прибудинкової території, упорядковано гілки та крони п’яти дерев породи верба, видано два аварійних дерева, висаджено 14 саджанців дерев, облаштовано дитячий майданчик, встановлено гойдалки,пісочниці,завезено пісок.За це ,окрема подяка мешканцям цих будинків. За кошти мешканців будинку №12 по вул.Привокзальній побудовано дитячий та спортивний майданчики;закуплено бордюри та облаштовано клумби біля будинки; встановлено лавочки біля шести підїздів;облаштовано майданчики для сушіння білизни та вибивання килимів; висаджено 10 берізок на прибудинковій території та квіти на клумбах; виконано фарбування малих архітектурних форм на території двору; побудовано та облаштовно криницю питної води; по периметру будинку виконано вимощення. Силами мешканців виконано олійне фарбування лавок та столів, що розташовані на території житлового будинку по вул. Привокзальній,10; Привокзальна,4,6,8,10,22; Фрунзе,122а – завезено пісок в пісочниці, що розташовані на прибудинкових територіях даних житлових будинків. Постійно зустрічаюсь з виборцями, проводжу особистий прийом виборців. Основні питання, які хвилюють людей – це соціально-побутові проблеми, а саме: якість доріг, комунальних послуг, ремонтування колодязів, чистка канав та інше. Звертаюсь у відповідні служби для вирішення цих питань. Вважаю що це той шлях, за допомогою якого можна не тільки зменшити кількість скарг і звернень, але й підняти рівень самосвідомості і відповідальності громадян за їх виконання».
Корнієнко Сергій Вікторович | Переглядів: 483 | Додав: Admin | Дата: 01.06.2014

12 Депутат Знам’янської міської ради Корнієнко С.В. прозвітував перед виборцями про результати розгляду питань, які він порушував у своїх депутатських запитах і звернення.

Це ремонт під’їздів, дахів, каналізаційних мереж, освітлення прибудинкових територій, про придбання малозабезпеченим громадянам приладів опалення, про соціальний захист «дітей війни», про боротьбу з бродячими тваринами.

А також мешканці висловили побажання про озеленення привокзального масиву за їх активної участі.Сергій Вікторович зазначив: попри проблеми,

Партія регіонів відстоювала і надалі відстоюватиме інтереси громади.
Корнієнко Сергій Вікторович | Переглядів: 494 | Додав: Admin | Дата: 25.01.2012


Кировоград: новости и сайты