Субота, 20.04.2024, 09:06
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Мамалат Віталій Гаврилович

  
12
У приміщенні загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів №4 відбулася зустріч депутата міської ради Віталія Гавриловича Мамалата з виборцями.
Віталій Гаврилович Мамалат, розпочавши своє спілкування з виборцями відзначив, що інформація, наведена в його звіті, який отримав кожен з виборців його округу висвітлює майже повний спектр його діяльності, як у міській раді, так і на окрузі №3, по якому його обрано депутатом.

Протягом роботи в раді, депутатом направлено два депутатських запити та одне депутатське звернення. Так, з його ініціативи, відновлено освітлення частини вул. Леніна.

За підтримки Віталія Гавриловича, а також депутата міської ради Кривенка А.М., при співфінансуванні з мешканцями, відновлено вуличне освітлення вул. Селянської. На виконання депутатських запитів та звернень, облаштовано автобусну зупинку (місце очікування пасажирами автобуса) по вул. Островського; проведено відсипання та вирівнювання перехрестя вулиць Селянської, Островського, Південної; вирішено питання освітлення вулиць Південної та Островського. На вимогу депутата та мешканців, вжито заходів по встановленню господарів для наведення порядку на прилеглих до житлових будинків № 13,17 по вул. Пушкіна, №40 по вул. Південній територях.

Разом з виборцями, депутат обговорив проблемні питання, які необхідно внести до плану соціально-економічного розвитку міста на 2014-2015 року. Основні з них, це питання: відновлення мереж зовнішнього освітлення, поводження з твердими побутовими відходами, капітальний ремонт дорожнього покриття вулиць міста.
Мамалат Віталій Гаврилович | Переглядів: 494 | Додав: Admin | Дата: 03.12.2014

 
12Звітуючи перед громадою Мамалат В.Г. наголосив, що основними напрямками роботи були і залишаються питання виконання звернення виборців округу та не бути байдужим до проблем жителів.

За період його роботи на окрузі вдалося зробити наступне: проведено грейдерування вулиць Селянської та Островського; проведена заміна лінії електромереж по провулку Шкільному; вирішено питання по освітленню вулиці Московська; обладнана зупинка по вул.Островського.Громадяни порушували перед депутатом багато наболілих запитань, на які надавалась відповідь, а також порушувалось питання відкриття аптечного пункту в районі кінотеатру «Україна».

За період його роботи на окрузі вдалося зробити наступне: проведена відсипка та вирівнювання перехрестя вулиць Селянської, Островського, Південної. Вирішено питання по освітленню вулиць Південної та Островського.

Мамалат В.Г. подякував мешканцям свого округу за підтримку та порозуміння у співпраці, що тільки спільні зусилля приведуть до успіху, а це користь територіальної громади і нашому місту.
 
Мамалат Віталій Гаврилович | Переглядів: 495 | Додав: Admin | Дата: 25.01.2012


Кировоград: новости и сайты