Неділя, 03.03.2024, 05:31
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Новини


Безпека дорожнього руху
  12
Відбулося чергове засідання постійно діючої комісії з безпеки дорожнього руху під головуванням заступника міського голови Заруцького А,А.
У роботі комісії взяли участь: Лаптєва Любов Олександрівна – начальник УМА та ЖКГ Знам’янської міської ради, Московець Ігор Васильович – інспектор з ОДР Знам’янського відділення ДАІ по обслуговуванню Знам’янського району, Чернявський Олег Миколайович - головний інженер КП Знам’янська «ЖЕК№1», Мостовий Олександр Євгенович – головний спеціаліст відділу архітектури та містобудування управління МА та ЖКГ Знам’янської міської ради.

На засіданні було обговорено стан вулично-дорожньої мережі міста та проведення робіт з ремонту доріг.

Заруцький А.А та Лаптєва Л.О. надали інформацію про заплановані на 2014 рік роботи з поточного та капітального ремонту вулиць та доріг міста за рахунок державного, обласного та міського бюджету, а також про роботи, що вже виконуються за рахунок міського бюджету (грейдерування, засипка ям щебеневою сумішшю).

Управлінням МА та ЖКГ надані пропозиції до обласної робочої групи щодо розподілу субвенції з обласного бюджету та транспортного збору. На сьогоднішній день триває підготовка проекту розпорядження голови Кіровоградської ОДА, яким і буде затверджено розподіл субвенції з обласного бюджету.

За рахунок субвенції державному бюджеті на 2014 рік заплановано проведення ремонту дорожнього покриття вул. Глібка (з вул. Глібко до Матросова, 29,27, Глібко 28,32; частина вул. Глібка, від вул. Жовтневої до вул. Чайковського); вул. Жовтневої, Фрунзе, Привокзальна, вул. Тельмана.

В міському бюджеті на 2014 рік передбачено 80,0 тис.грн. на грейдерування та засипку ям.
20 березня поточного року КП «Знам’янська ЖЕК №1» було виконано тимчасову засипку щебенем ям дорожнього покриття вулиць Петровського, Фрунзе, Привокзальної, Рози Люксембург, Героїв Сталінграду.

Філією «Знам’янський райавтодор» було виконано роботи по грейдеруванню вулиці Партизанської від вул. Дмитрівської до вул. Коцюбинського. Силами комунального підприємства «Знам’янська ЖЕК №1» виконано роботи по відсипці щебеневою сумішшю дорожнього покриття вул. Партизанської, вул. Володарського, вул. Жовтневої.

06 травня 2014 року силами КП «ЗЖЕК № 1» було про грейдеровано ділянку вул. Партизанської від вул. Дмитрівської до вул. Коцюбинського, 08 травня 2014 року виконані роботи по відсипці дорожнього покриття вул. Партизанської щебеневою сумішшю від вул. Коцюбинського до вул. Павлова. На сьогоднішній день вирішується питання придбання щебеневої суміші для відсипки вулиці від вул. Павлова до вул. Свердлова. За настання сприятливих погодних умов роботи буде виконано.

Заруцький А.А. наполіг на необхідності поновлення ліній дорожньої розмітки та придбання необхідних дорожніх знаків.

За результатами роботи комісії КП «Знам’янська ЖЕК №1» та управлінню МА та ЖКГ були дані відповідні доручення.
Категорія: Новини | Додав: Admin (10.06.2014)
Переглядів: 519

Кировоград: новости и сайты