Середа, 01.05.2024, 18:38

Новини

Чергова нарада за участю представників управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства

12 Заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів Заруцьким А.А. було проведено чергову нараду за участю представників управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства та керівників комунальних підприємств міста.

В ході наради було обговорено питання підготовки до відзначення 69-ої річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років, підготовки до опалювального сезону 2014/2015 року, щодо стану розрахунків за електроенергію (зовнішнє освітлення міста), ремонту вулиць та доріг міста.

Керівникам підприємств було дано доручення надати заступнику міського голови Заруцькому А.А. плани підготовки до опалювального періоду в розрізі заходів та термінів виконання.
Категорія: Новини | Додав: Admin (05.05.2014)