Субота, 27.07.2024, 13:49

Новини бюджетної сфери

Інформація щодо виконання міського бюджету м.Знам’янка за січень – серпень 2014р

Показник виконання затверджених показників загального фонду міського бюджету за січень – серпень 2014 року складає 97,4%, з них по власних і закріплених доходах – 99,6% (таблиця 1).

Показник виконання затверджених показників спеціального фонду міського бюджету за січень – серпень 2014 року (без власних надходжень бюджетних установ) складає 97,4 %, з них по власних і закріплених доходах – 110,1% (таблиця 2).

Станом на 1 вересня 2014 року надійшло коштів субвенції з державного бюджету соціального спрямування (пільги, субсидії, дитячі допомоги) у сумі 26540,4 тис. грн., з них перераховано на реєстраційні рахунки головного розпорядника кошти:

- субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг з послуг зв'язку, інших передбачених законодавством пільг (крім пільг на одержання ліків, зубопротезування, оплату електроенергії, природного і скрапленого газу на побутові потреби, твердого та рідкого пічного побутового палива, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот), на компенсацію втрати частини доходів у зв'язку з відміною податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів та відповідним збільшенням ставок акцизного податку з пального і на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян: (заплановано на рік – 1802,9 тис. грн.) – 1003,1тис. грн.

- субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу (заплановано на рік – 162,8 тис. грн.)- 132,2 тис. грн.

- субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот ( заплановано на рік – 6075,8 тис. грн.) – 3255,8 тис. грн.

- субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям- інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям (заплановано на рік – 33429,2 тис. грн.) – 21772,9 тис. грн.

-  субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату державної соціальної допомоги на дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною» (заплановано на рік  –515,6 тис. грн.) – 293,0 тис. грн.

До спеціального фонду міського бюджету надійшло коштів субвенції з державного бюджету на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах у сумі 1590,6 тис. грн., в тому числі за рахунок передбаченої  обласному бюджету 1154,1 тис. грн., з яких управлінням МА та ЖКГ використано 451,1 тис. грн.

За підсумками 8 місяців видатки міського бюджету  м.Знам’янка  виконані по  загальному фонду в сумі  76802,4 тис.грн., по спеціальному фонду в сумі 3816,9 тис.грн. (таблиця 3).

За січень – серпень поточного року до Державного бюджету передано з міського бюджету 16993,3 тис.грн.
Видаткова частина загального фонду за основною економічною класифікацією видатків  складає  31400,2 тис.грн. а саме : заробітна плата – 28904,4 тис.грн; медикаменти – 1,6 тис.грн.; продукти харчування – 856,2 тис.грн.; оплата комунальних послуг та енергоносіїв – 1638,0 тис.грн.

Кредиторська заборгованість станом на 1 вересня  2014 року по загальному фонду          складає  795,0 тис. грн. (в т.ч. за рахунок місцевого бюджету – 171,3 тис. грн.), а саме:
предмети, матеріали, обладнання (КЕКВ 2210)  – 11,4 тис. грн.;
продукти харчування ( КЕКВ 2230 ) – 84,2 тис грн.;
оплата послуг (крім комунальних) ( КЕКВ 2240 ) – 31,8 тис. грн.;
видатки на відрядження ( КЕКВ 2250 ) – 0,7 тис. грн.;
субсидії та поточні трансферти підприємствам (КЕКВ 2610)  – 308,7 тис. грн.,
в тому числі   за рахунок субвенцій з Державного бюджету -  269,1 тис. грн.;
інші поточні трансферти населенню (КЕКВ 2730)  –  358,2 тис. грн., в тому
числі   за рахунок субвенцій з Державного бюджету – 354,6 тис. грн.

Кредиторська заборгованість станом на 1 вересня 2014 року по спеціальному фонду складає   186,7 тис. грн., а саме:
заробітна плата та нарахування на заробітну плату – 2,5 тис. грн..;

предмети та матеріали (КЕКВ 2210) – 10,4 тис. грн.;
оплата послуг (крім комунальних) ( КЕКВ 2240 ) – 141,1 тис. грн.;
капітальні видатки (КЕКВ 3000) – 32,7 тис. грн.

Категорія: Новини бюджетної сфери | Додав: Admin (03.09.2014)