Субота, 27.07.2024, 03:05

Новини бюджетної сфери

Нарада начальника міськфінуправління з начальником відділу культури, директором та бухгалтером міської ЦБС, інженером віділу освіти

12   Начальником міського фінансового управління Іваськів Т.А. за участю міського голови Крижановського І.Б. та першого заступника міського голови Джулая В.О. проведено нараду з начальником міського відділу культури, директором та бухгалтером міської централізованої бібліотечної системи та інженером міського відділу освіти відповідно до реалізації соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича.

Під час обговорення на нараді порушувались наступні питання: про зменшення опалювальної площі в приміщенні Знам’янської бібліотеці-філії №1 по вул. Рози Люксембург, 10ж; про проведення заходів для забезпечення економного використання енергоресурсів у приміщеннях бібліотек міста.
Категорія: Новини бюджетної сфери | Додав: Admin (09.08.2013)