Субота, 27.07.2024, 14:06

Новини бюджетної сфери

Нарада щодо виконання п.6 доручення Прем’єр-Міністра України М.Азарова та закінчення бюджетного 2013 року максимально результативно

За підсумками проведеної наради було вирішено :на виконання п.6 доручення Прем’єр – міністра України особливу увагу звернути на зменшення обсягу використання енергоносіїв за рахунок дотримання їх жорсткого режиму економії, скорочення не першочергових видатків міського бюджету ; головним розпорядникам зробити перерозподіл не першочергових видатків у першу чергу на збільшення бюджетних призначень по видатках на заробітну плату працівників бюджетних установ та своєчасне проведення розрахунків за енергоносії і комунальні послуги, що споживаються бюджетними установами ; дотримуватись виконання ст. 51 Бюджетного Кодексу України щодо утримання керівниками бюджетних установ чисельності працівників та здійснення фактичних видатків на заробітну плату лише в межах фонду заробітної плати, затвердженого для бюджетних установ у річних кошторисах.

Вірогідно, що при формуванні показників бюджету на 2014 рік видатки можуть бути доведені на рівні контрольних показників 2013 року Міністерства фінансів України з урахуванням зростання мінімальної заробітної плати та тарифів на енергоносії, тому пропонуємо переглянути та максимально оптимізувати мережу бюджетних установ.

В зв’язку з обмеженістю фінансових ресурсів і складним фінансовим станом в Державній казначейській службі для здійснення оплати платіжних доручень пропонуємо уникнути ситуації щодо зростання кредиторської заборгованості на кінець року шляхом мінімізації непершочергових видатків бюджету ; головним розпорядникам переглянути залишки бюджетних призначень по бюджету розвитку та надати пропозиції про переміщення на інші об’єкти, а в разі не використання цих коштів до кінця року про їх зняття рішенням сесії міської ради.

Для формування проекту бюджету та ефективного виконання починаючи з січня 2014 року надати в грудні поточного року пропозиції формування пооб’єктно планових видатків за рахунок коштів бюджету розвитку по міському бюджету.

Зазначаємо, що в 2013 році міський відділ освіти використав оптимально майже всі передбачені бюджетні призначення за рахунок надходжень бюджету розвитку здійснити інвентаризацію регіональних програм, привести обсяг їх фінансування у відповідність з реальними фінансовими можливостями та винести свої пропозиції на розгляд чергової сесії міської ради; дотримання вимог нормативних документів в період впровадження програмно – цільового методу (наказів, паспортів, звіт) бюджетними установами міста та їх своєчасне надання до міського фінансового управління при проведені змін.
Категорія: Новини бюджетної сфери | Додав: Admin (19.11.2013)