Субота, 27.07.2024, 02:19

Новини бюджетної сфери

Обговорено розподіл обсягів природного газу

Під головуванням начальника фінансового управління Іваськів Т.А.. та начальника УМА та ЖКГ Лаптєвої Л.О. відбулася нарада з керівниками закладів та установ міста щодо обговорення розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації №315-р від 19.08.2014р. "Про розподіл обсягів природного газу". На нараді також були присутні головні бухгалтери і технічний персонал установ та організацій міста.

Під час наради учасники зібрання визначилися щодо необхідності жорсткої економії природного газу в наступному опалювальному сезоні та відповідно до аналізу споживання минулих років впровадити енергозберігаючі технології.

За підсумками наради було сформовано пропозиції по закладах та установах міста і зменшено очікуване споживання майже на 15% по міському бюджету.

Також кожній установі та організації міста було доручено підготувати пропозиції до обласної державної адміністрації щодо нового помісячного розподілу споживання  природного газу на 2014 – 2015 опалювальний сезон.

Категорія: Новини бюджетної сфери | Додав: Admin (04.09.2014)