![]() В приміщенні дитячої музичної школи було проведено зустріч за участю начальника міського фінансового управління з працівниками установи. Питання щодо трудової та виконавської дисципліни в установі підіймав директор музичної школи С.Івасенко. Начальник міськфінуправління Т.Іваськів роз’яснювала ситуацію щодо закінчення бюджетного 2013 року та ефективного використання бюджетних коштів за загальним та спеціальним фондами, проведення оптимізації видатків, у тому числі шляхом скорочення непершочергових та неефективних витрат, дотримання жорсткого режиму енергозбереження.
| |
Категорія: Новини бюджетної сфери | Додав: Admin (18.11.2013) | |
Переглядів: 465 |