Субота, 02.03.2024, 19:41
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Новини бюджетної сфери


Про проведення наради начальника міськфінуправління з головним розпорядником бюджетних коштів
     
12
Начальник міськфінуправління Іваськів Т.А. провела загальну нараду з начальником відділу культури Бабаєвой С.М., головними спеціалістами відділу культури Безребра Н.С. та Микитіною В.А., бухгалтером відділу культури Орловою Л.В., директором Палацу культури Кравцовою Л.В., директором дитячої музичної школи ім. М.В.Лисенка Івасенко С.В., директором централізованої бібліотечної системи Колісніченко М.С., бухгалтером Бєгляковою І.А., директором міського краєзнавчого музею Кулик Т.С.

На нараді обговорювались прийняті Урядом антикризові міри та зміни до показників місцевих бюджетів на 2014 рік.

Також було опрацьовано постанову Кабінету Міністрів України від 01 березня 2014 року № 65 «Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету», розпорядження Кабінету Міністрів України від 01 березня 2014 року № 156-р «Про заходи щодо збалансування місцевих бюджетів у 2014 році в процесі їх виконання», розпорядження Кіровоградської обласної державної адміністрації від 25 березня 2014 року № 91-р «Про затвердження обласного плану заходів на 2014 рік щодо наповнення місцевих бюджетів, вишукання додаткових джерел надходжень до бюджетів», розпорядження Кіровоградської обласної державної адміністрації від 27 лютого 2014 року № 59-р «Про виконання рішення обласної ради від 31 січня 2014 року № 583 «Про обласний бюджет на 2014 рік».

Відповідно до затверджених виконавчим комітетом Знам’янської міської ради міських заходів щодо економного та раціонального використання коштів міського бюджету вирішили: надати по централізованій бібліотечній системі пропозиції щодо оптимізації видатків по заробітній платі в частині необов’язкових виплат та скороченню споживання енергоносіїв та комунальних послуг з метою приведення потреби на утримання установ у відповідність до виділених бюджетних призначень (незабезпеченість по заробітній платі на 2014 рік складає 182,3 тис.грн.):по міському краєзнавчому музею здійснювати постійний контроль споживання енергоносіїв та мінімізувати непершочергові видатки (незабезпеченість по заробітній платі на 2014 рік складає 21,4 тис.грн.); міському палацу культури провести аналіз фонду заробітної плати в частині необов’язкових виплат (стимулюючі надбавки та матеріальна допомога на оздоровлення) (незабезпеченість по заробітній платі на 2014 рік складає 208,8 тис.грн.), та провести аналіз використання енергоносіїв та недопущення перевитрат до кінця року, розглянути можливість незабезпечені у загальному фонді видатки на заробітну плату та енергоносії частково здійснювати за рахунок спеціального фонду міського бюджету. Надати пропозиції щодо упорядкування видатків; дитячій музичній школі ім. М.В.Лисенка привести у відповідність до реального фінансового ресурсу фонду заробітної плати педагогічних працівників шляхом зменшення необов’язкових виплат або зменшення педагогічних ставок на новий навчальний рік. (незабезпеченість по заробітній платі на 2014 рік складає 225,6 тис.грн.). Винести на розгляд чергового виконавчого комітету збільшення розміру батьківської плати не менш як на 15-20% та обмежити навчання пільгових категорій учнів. Не допускати в подальшому збільшення використання енергоносіїв шляхом щоденного контролю відповідальної особи. Пропозиції щодо оптимізації видатків надати фінансового управління, відділу культури і туризму виконавчого комітету міської ради надати пропозиції з обґрунтованими розрахунками в розрізі по кожній установі до фінансового управління виконавчого комітету міської ради.

Категорія: Новини бюджетної сфери | Додав: Admin (01.04.2014)
Переглядів: 671

Кировоград: новости и сайты