П`ятниця, 24.05.2024, 03:15
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Новини


Відключення електроенергії по місту Знам’янка
12
Відключення електроенергії по місту Знам’янка з 01 грудня 2014 року здійснюються по команді диспетчера ДнЕС (Дніпровська Енергетична Система) згідно з графіком аварійних відключень (далі - ГАВ) на 2014-2015 рік в зв'язку із зупинкою Блоку №3 (1000 МВт) на Запоріжській АЕС і виникненням аварійного дефіциту потужності, нестачі гідроресурсів на ГЕС та з метою недопущення відділення об'єднаної енергетичної системи України від енергооб'єднання країн СНД та Балтії.

-згідно з інструкцією про складання і застосування графіків обмеження та аварійного відключення споживачів, а також протиаварійних систем зниження електроспоживання (із змінами та доповненнями), затвердженої Наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості від 12 лютого 2014 року № 142) ГАВ застосовуються: у разі несподіваного виникнення аварійного дефіциту потужності та порушення узгоджених графіків перетоків електроенергії з країнами СНД та Балтії в режимі паралельної роботи ОЕС України;

-для запобігання порушення граничнодопустимих режимів роботи гідроелектростанцій та водосховищ України.

Величину навантаження ГАВ, час відключення та кількість черг визначає черговий диспетчер Національної енергетичної компанії України (далі - ЧД НЕК) та диспетчер ДнЕС. Термін реалізації, графіків аварійних відключень становить 10-15. хвилин.

Враховуючи вищевикладене, величини та терміни відключення визначає ЧД НЕК та диспетчер ДнЕС в залежності від ситуації в ОЕС України.


Категорія: Новини | Додав: Admin (04.12.2014)
Переглядів: 563

Кировоград: новости и сайты