Вівторок, 07.12.2021, 17:11
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Новини юридичного відділу


Відновлено права споживача
      
12
Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчому комітету міської ради державою делеговано повноваження у сфері здійснення контролю за дотриманням законодавства щодо захисту прав споживачів.

З метою виконання зазначених повноважень спеціалісти юридичного відділу виконавчого комітету міської ради надають юридичні консультації громадянам з питань захисту їх прав як споживачів товарів, робіт, послуг, а також представляють міськвиконком в судових засіданнях, який виступає в якості третьої особи на стороні споживача, позивача у судовій справі.

Так, відповідно до рішення Знам’янського міськрайонного суду частково задоволено позовні вимоги громадянки А. до приватного підприємця К. про зобов’язання усунути недоліки товару, стягнення неустойки та відшкодування моральної шкоди. В судовому засіданні приймав участь спеціаліст юридичного відділу з питання захисту прав споживачів Білоголовий В.Г. Підприємця, який відмовився безоплатно усунути недоліки товару, тобто не направив його за власний кошт для гарантійного обслуговування до сервісного центру, судом зобов’язано сплатити на користь споживача вартість неякісного товару у розмірі 390 грн., моральну шкоду в сумі 700 грн. та неустойку в сумі 206 грн. 70 коп., а всього 1296 грн. 70 коп. Зазначена сума коштів стягнута виконавчою службою на користь громадянки А. в повному обсязі.

Такі випадки порушення прав споживача є непоодинокими, а тому необхідно знати свої права та використовувати засоби їх захисту, передбачені Законом України «Про захист прав споживачів».

Категорія: Новини юридичного відділу | Додав: Admin (29.07.2014)
Переглядів: 503

Кировоград: новости и сайты