П`ятниця, 23.10.2020, 06:55
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Пропаганда здорового способу життя


Шановні мешканці міста, будьте обережні !!!

12

Звертаємо вашу увагу на те, що останнім часом з'явилися нові методи вербування та втягнення громадян україни у торгівлю людьми ( перевезення, передача, продаж, усиновлення (удочеріння) у комерційних цілях, використання в порнобізнесі, використання у військових конфліктах, залучення до злочинної діяльності, трансплантація чи насильницьке донорство, примус до заняття проституцією, рабство і ситуації, подібні до рабства, примусова праця, залучення в боргову кабалу, використання шантажу, погроз, насильства. Кількість громадян України, які потрапляють у ситуації торгівлі людьми з кожним роком стрімко зростає. Тому завданням загальнодержавної ваги є боротьба з цим явищем, підтримка і захист українських громадян за кордоном.

Починаючи з 2014 року, набрала своїх обертів, справа „кур’єрів-експедиторів”   в результаті якої громадян України вербували та змушували стати міжнародними наркокур’єрами по перевезенню наркотичних речовин у валізах до різних країн світу (Росія, Таїланд, Бразилія та ін.) під приводом роботи кур’єром-експедитором з перевезення малогабаритного багажу, вмістом якого виявляються наркотичні речовини. За незаконну діяльність українців затримують правоохоронні органи іноземних держав та позбавляють волі. Строк позбавлення волі в середньому сягає від 8 до 25 років.

В МЗС нагадують, що громадян України (переважно молодого віку) регулярно втягують у злочинну діяльність з перевезення наркотиків через оголошення про прийом на роботу кур’єрами-експедиторами, зокрема в інтернет-магазинах, які спеціалізуються на доставці фасованих товарів. Таким працівникам пропонують високі заробітки, безкоштовний переїзд до місця призначення, проживання, відшкодування інших витрат, придбання мобільного телефону тощо.

12

Іноді пропонована зарплата може сягати 7 тис. грн на тиждень, тож не дивно, що багато охочих "клюють” на таку приманку.

 За інформацією Міністерства закордонних справ України, за період з січня по травень 2017 року у Російській Федерації всього засуджено 2187 українців, з яких 337 осіб засуджено за незаконний обіг наркотичних речовин.

 За результатами проведеної роботи Міністерством закордонних справ та закордонними дипломатичними установами, протягом 2016 року в Україну повернуто 15 громадян України, які постраждали від торгівлі людьми на території іноземних держав, зокрема, з Кувейту – 8 осіб; з Лівану – 2 особи; з Кіпру – 2 особи; з Йорданії – 1 особу; з Малайзії – 1 особу; з Польщі – 1 особу.

 Крім цього, за даними МЗС України, у період з 2014 по 2016 рік (включно) на територіях іноземних країн за злочини, пов’язані з незаконним обігом наркотичних засобів, затримано 1 170 громадян України.

З урахуванням зазначеного, а також з метою уникнення потрапляння вас та ваших рідних у подібні ситуації, вкотре звертаємо вашу увагу на необхідність дотримуватись наступних рекомендацій:

реально оцінити ризики та загрози і ретельно зважувати потребу у здійсненні таких подорожей;

виявляти підвищену обережність та пильність у разі отримання пропозицій від посередницьких структур або окремих осіб щодо транспортування товару через кордон або на території іноземної держави;

проявляти пильність та уважність у контактах з будь-якими сторонніми особами, у т.ч. з посадовими особами, які уповноважені проводити митний, паспортний та усі інші види контролю.

Будьте пильними ! Не дайте себе використати ! 

Зупинимо експлуатацію людей разом !

Начальник відділу соціальної роботи МЦСССДМ                                                    О.Крук

Категорія: Пропаганда здорового способу життя | Додав: Admin (13.09.2017)
Переглядів: 258

Кировоград: новости и сайты