Неділя, 03.03.2024, 05:39
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Пропаганда здорового способу життя


Універсальна пам’ятка для дитячих установ
                           
12ВІЛ (вірус імунодефіциту людини) не передається при звичайному повсякденному контакті. ВІЛ не передається при дотику, обіймах, поцілунку.

• при спільному вживанні їжї, користуванні однією тарілкою, склянкою або виделкою, ложкою, ножем;

• при кашлі, чханні або через сльози;

• через спільні іграшки, навіть якщо брати до рота;• через памперси і при користуванні одним туалетом;

• через сечу, фекалії, блювотні маси, слину, нежить або піт.ВІЛ передається від однієї людини до іншої лише через сперму, піхвові виділення, материнське молоко, кров і біологічні розчини, до складу яких входить кров. 

Зазвичай він передається статевим шляхом (при незахищеному статевому контакті) або ж при спільному використанні інфікованих шприців. ВІЛ також може передаватися дитині від матері при вагітності, пологах або через материнське молоко при грудному вигодовуванні.Звичайного контакту крові з неушкодженим шкірним покривом не досить щоб інфікуватися ВІЛ!

Для інфікування вірусом необхідні три умови:

• кров має бути свіжою;

• вміст вірусу в ній повинен бути достатній;

• вірус мати можливість (шлях) проникнення в кровоносну систему неінфікованої людини.Дуже часто батьки стурбовані укусами, що трапляються в дитячих колективах.

Досі на зафіксовано жодного факту інфікування ВІЛ через укус. Для цього необхідно , щоб ВІЛ-інфікований малюк прокусив шкіру неінфікованої дитини, маючи власну свіжу кров у роті. Не інфікована ВІЛ дитина, яка кусає ВІЛ-інфіковану дитину, ризикує теоретично тільки в тому випадку, якщо вона прокусить шкіру й набере крові в рот , що практично неможливо.Батьки бояться також нещасних випадків і бійок.

Але змішування свіжої крові двох дітей фіксується вкрай рідко.ВІЛ-інфіковані діти мають таке саме право на перебування в дитячих установах, як і інші діти. ВІЛ-інфекцію визначено як причину інвалідності, а закон забороняє будь-яку дискримінацію щодо інвалідів.Відвідування дитячих установ має важливе значення для ВІЛ-інфікованих дітей, щоб контактувати з однолітками, розвиватися і пізнавати нове. 

Батьки з лікарем і соціальним працівником, який займається дитиною, разом вирішують, чи може така дитина відвідувати дитячу установу і спостерігають за її розвитком.Персонал дитячої установи може й не знати про те, що дитина ВІЛ-інфікована. Більшість дітей, які живуть з ВІЛ, не мають або майже не мають симптомів хвороби. 

Якщо всі члени родини вважаються здоровими, то родина може й не підозрювати, що дитина інфікована вірусом.Навіть якщо батьки знають про те, що дитина ВІЛ-інфікована , вони не зобов’язані повідомляти про це дитячу установу. Боячись дискримінації, вони можуть приховувати це. Але якщо вони вирішать розказати про це виховательці, то вона зобов’язана зберегти конфіденційність цієї інформації. Іншим батькам не обов’язково про це знати, оскільки ВІЛ-інфікована дитина не становить жодної небезпеки для їхніх дітей. 

Необхідно, щоб в дитячих установах дотримувалися санітарних норм, права особистого життя і конфіденційності відносно всіх дітей і персоналу. Необхідне дотримання елементарних правил гігієни, своєчасне інформування батьків про появу в дитячій установі випадків інфекційних захворювань, так само як і заборона відвідувати дитячу установу хворим дітям або дітям з важкими проблемами поведінки. 
 


 
 
Категорія: Пропаганда здорового способу життя | Додав: Admin (16.05.2013)
Переглядів: 879

Кировоград: новости и сайты