П`ятниця, 24.05.2024, 03:34
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Сім’ї та особи у складних життєвих обставинах


Обстеження сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах
      
12
Згідно плану роботи Знам'янського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відбувся об’їзд сімей, що перебувають на обліку, як такі, що опинилися у складних життєвих обставинах. Головним спеціалістом МЦСССДМ  О. Крук, спеціалістом І категорії О. Білокамінською та головним спеціалістом  служби у справах дітей  М. Кравченко здійснено комісійне відвідування  10 сімей та обстежено їх матеріально-побутові умови проживання. 

З  батьками проведено попереджувально-роз’яснювальну роботу, щодо наслідків неналежного виконання ними  батьківських обов’язків  відносно сверх малолітніх та неповнолітніх дітей, недопущення вчинення жорстокого поводження та насильницьких дій щодо дітей, а також роз’яснено юридичну складову даного питання. Здійснено профілактику негативних явищ, соціально-небезпечних хвороб та ризиків залежностей. 
      
12
З дітьми проведено інформаційно-просвітницьку роботу, щодо їх прав і обов’язків, та популяризацію здорового образу життя.

За результатами відвідування, центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і службою у справах дітей оформлено відповідні документи, зроблено висновки щодо стану батьківського потенціалу та забезпечення належних умов для утримання і виховання дітей

Категорія: Сім’ї та особи у складних життєвих обставинах | Додав: Admin (27.05.2015)
Переглядів: 606

Кировоград: новости и сайты