![]() Зовсім недавно такою дитиною був і Ярославчик Г. Але все змінилося після того, як його взяли під опіку. І сьогодні працівники ЦСССДМ приєдналися до його нової сім’ї і з задоволенням привітали Ярослава з його першим ювілеєм – п’ятиріччям, побажали йому рости здоровим, веселим, щасливим у колі рідних та близьких.
| |
Категорія: Сім’ї та особи у складних життєвих обставинах | Додав: Admin (30.10.2013) | |
Переглядів: 528 |