Неділя, 03.03.2024, 18:20
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Соціальний супровід сімей та осіб, які опинилися у складних життєвих обставинах


Соціальна історія
                          
12Президент України Віктор Янукович поставив завдання досягти нової якості роботи державних соціальних служб, визначивши пріоритетом номер один роботу на випередження випадку та адресність надання соціальної допомоги.

Виходячи з цього завдання, робота фахівців соціальної роботи в нашому місті з перших же днів існування структури була побудована таким чином, щоб фахівці зайшли в кожну квартиру, в кожен дім на своїй дільниці та особисто познайомилися з жителями, які там проживають. І це мало свої результати.

Вже через 2 тижня після початку роботи фахівців із соціальної роботи на дільниці №10 було виявлено, що в квартирі, наданій виконкомом Знам’янської міської ради як соціальне житло особі з числа бувших дітей –сиріт психоневрологічного інтернату, дівчина, яка на цей час народила дитину і набула статусу матері-одиначки, не проживає.

Була проведена копітка робота по виявленню фактичного місця проживання матері з дитиною і виявлено, що Катя разом з двохмісячним сином Сергійком проживає в одному із сіл району, куди її запросила жити бувша працівниця інтернату. На час обстеження у Каті були оформлені всі державні пільги та допомоги: по догляду за дитиною до 3 років, державна допомога матері, яка одна виховує дитину, пенсія по інвалідності матері, вона також отримала виплату по народженню першої дитини. Але всі ці кошти отримувала за Катю її нова «благодійниця». 

З Катею була підписана угода про здійснення соціального супроводу. Нам прийшлося багато працювати і з Катею, і з її благодійницею, і з представниками сільської ради, на території якої відбувалися ці події. І робота дала свої результати: Катя повернулася в своє житло, їй були повернуті частина привласнених коштів (придбані холодильник, пральна машина, оплачені борги по житлово-комунальним послугам, які набігли за час її відсутності. Міськвиконком надав можливість встановити безкоштовний прилад електроопалення.

На день Святого Миколая Сергійко був охрещений під час міської благодійної акції. З Катею регулярно проводяться бесіди щодо планування сімейного життя, виховання та догляду за дитиною,раціонального використання коштів, фізичного та психічного здоров’я матері та дитини. Сергійко вчасно оглядається лікарем, проходить необхідні щеплення. Ми з радістю разом з мамою спостерігаємо появу перших зубчиків, перші кроки, перші слова… Сподіваємось, що все в житті Сергійка буде добре, тим більше, що мама прислухається і чітко виконує всі настанови соціального працівника.

Категорія: Соціальний супровід сімей та осіб, які опинилися у складних життєвих обставинах | Додав: Admin (30.10.2013)
Переглядів: 684

Кировоград: новости и сайты