Субота, 02.03.2024, 19:49
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Суслов Леонід Григорович


Звіт Суслова Л.Г.
 
12Під час засідання п’ятдесят дев’ятої сесії Знам’янської міської ради шостого скликання 29 травня 2014 року депутатами міської ради прийнято до відома звіт про виконання депутатських повноважень депутата міської ради Л.Суслова. В звіті Леоніда Григоровича зазначено: «Я був обраний по одномандатному мажоритарному виборчому окрузі №18 від Партії регіонів. Моя діяльність депутата Знам’янської міської ради спрямована перед усім на захист інтересів громади нашого міста, виконання їхніх доручень у межах депутатських повноважень, передбачених Законом України «Про статус депутатів місцевих рад». Першочерговим завданням є реагування на звернення та скарги виборців та вирішення цих питань.
У межах своїх депутатських повноважень виконую функції голови постійної комісії з питань бюджету та економічного розвитку міста.
За звітний період мого депутатства взяв участь у більшості засідань сесій міської ради. Обговорюю проблемні питання зі своїми колегами по депутатському корпусу для включення їх в плани роботи та програми розвитку міста.
Зазначу основні ключові моменти, які відбулися протягом 2010 – 2013 років на моєму окрузі і були виконані за кошти бюджетів різних рівнів.
Освітлено вулицю Партизанську (світиться від вул. Коцюбинського до вул. Дмитрівської); Радянську (від вул. Партизанської до вул. Жовтневої, світиться частково)
Відремонтовано ливньовий колектор на розі вул. Чайковського та Дмитрівської. (виконано в 2010 році силами ЗМВУКГ за кошти резервного фонду КМУ).
У 2012 році проведено частковий капітальний ремонт асфальтного покриття за кошти державного бюджету вулиць Радянської, Чайковського; 2013 рік – вулиці Коцюбинського.
Переведено на індивідуальне опалення житлові будинки Чайковського мікрорайону, що опалювались від котельні №6.
Замінено газові крани в житлових будинках: вул. Мусоргського, 29; вул. Дмитрівська, 29; вул. Дмитрівська, 31.
Проведено капітальний ремонт каналізаційних мереж житлових будинків: Пролетарська,55; Радянська, 44; Радянська, 39.
Проведено капітальний ремонт покрівлі житлового будинку №35 по вул. Дмитрівській.
У 2012 році розширено та реконструйовано сміттєзбиральні майданчики по вул.Свердлова (навпроти лазні), на перехресті вул. Радянської та Мусоргського, на розі вулиць Коцюбинського та Чехова.
Виконано частковий капітальний ремонт житлового будинку №3 по вул. Чайковського.
Замінено електричне обладнання в житловому будинку №33 по вул. Жовтневій.
Забезпечено освітленням в нічний та вечірній час (згідно графіку НКРЕ та в межах бюджетних призначень) вулиці Жовтнева, Володарського, Радянська, Пролетарська, Дмитрівська, Партизанська (від вул. Коцюбинського до вул. Дмитрівської), Мусоргського, пров. Глінки.
З ініціативи мешканців територіальної громади, участю міської влади, комунальних підприємств міста завершено роботи з введення в експлуатацію колодязя по вул. Чайковського.
Силами мешканців по вул. Жовтневій, 33, територія будинку оснащена урнами, клумбами, столом та лавками; - встановлено пісочницю, завезено пісок; - виконано вапняне фарбування дерев, бордюрів; - виготовлення та встановлення стойок для сушіння білизни та вибивання килимів; - улаштовано мережі зовнішнього освітлення прибудинкової території; силами мешканців по вул. Дмитрівській, 35 - для освітлення прибудинкової території встановлені світлодіодні світильники; - улаштовано паркан навколо будинку; - виконано олійне фарбування малих архітектурних форм.
За кошти міського бюджету та підтримки депутата міської ради надано прилади опалення малозабезпеченим та пільговим категоріям громадян в житлових будинках округа.
Виконано поточний ремонт дорожнього покриття вул. Жовтневої, Партизанської, Дмитрівської. Капітальний ремонт дорожнього покриття частини вулиць Чайковського, Радянської.
Під час виконання своїх депутатських повноважень співпрацюю з керівниками підприємств, установ та організацій міста, громадськими організаціями міста.
Вважаю, що головним у подальшій роботі є вирішення проблем виборців мікрорайону шляхом власного втручання та співпраці з відповідальними виконавцями.»
Категорія: Суслов Леонід Григорович | Додав: Admin (01.06.2014)
Переглядів: 493

Кировоград: новости и сайты