Субота, 02.03.2024, 17:53
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Суслов Леонід Григорович

 
12Під час засідання п’ятдесят дев’ятої сесії Знам’янської міської ради шостого скликання 29 травня 2014 року депутатами міської ради прийнято до відома звіт про виконання депутатських повноважень депутата міської ради Л.Суслова. В звіті Леоніда Григоровича зазначено: «Я був обраний по одномандатному мажоритарному виборчому окрузі №18 від Партії регіонів. Моя діяльність депутата Знам’янської міської ради спрямована перед усім на захист інтересів громади нашого міста, виконання їхніх доручень у межах депутатських повноважень, передбачених Законом України «Про статус депутатів місцевих рад». Першочерговим завданням є реагування на звернення та скарги виборців та вирішення цих питань.
У межах своїх депутатських повноважень виконую функції голови постійної комісії з питань бюджету та економічного розвитку міста.
За звітний період мого депутатства взяв участь у більшості засідань сесій міської ради. Обговорюю проблемні питання зі своїми колегами по депутатському корпусу для включення їх в плани роботи та програми розвитку міста.
Зазначу основні ключові моменти, які відбулися протягом 2010 – 2013 років на моєму окрузі і були виконані за кошти бюджетів різних рівнів.
Освітлено вулицю Партизанську (світиться від вул. Коцюбинського до вул. Дмитрівської); Радянську (від вул. Партизанської до вул. Жовтневої, світиться частково)
Відремонтовано ливньовий колектор на розі вул. Чайковського та Дмитрівської. (виконано в 2010 році силами ЗМВУКГ за кошти резервного фонду КМУ).
У 2012 році проведено частковий капітальний ремонт асфальтного покриття за кошти державного бюджету вулиць Радянської, Чайковського; 2013 рік – вулиці Коцюбинського.
Переведено на індивідуальне опалення житлові будинки Чайковського мікрорайону, що опалювались від котельні №6.
Замінено газові крани в житлових будинках: вул. Мусоргського, 29; вул. Дмитрівська, 29; вул. Дмитрівська, 31.
Проведено капітальний ремонт каналізаційних мереж житлових будинків: Пролетарська,55; Радянська, 44; Радянська, 39.
Проведено капітальний ремонт покрівлі житлового будинку №35 по вул. Дмитрівській.
У 2012 році розширено та реконструйовано сміттєзбиральні майданчики по вул.Свердлова (навпроти лазні), на перехресті вул. Радянської та Мусоргського, на розі вулиць Коцюбинського та Чехова.
Виконано частковий капітальний ремонт житлового будинку №3 по вул. Чайковського.
Замінено електричне обладнання в житловому будинку №33 по вул. Жовтневій.
Забезпечено освітленням в нічний та вечірній час (згідно графіку НКРЕ та в межах бюджетних призначень) вулиці Жовтнева, Володарського, Радянська, Пролетарська, Дмитрівська, Партизанська (від вул. Коцюбинського до вул. Дмитрівської), Мусоргського, пров. Глінки.
З ініціативи мешканців територіальної громади, участю міської влади, комунальних підприємств міста завершено роботи з введення в експлуатацію колодязя по вул. Чайковського.
Силами мешканців по вул. Жовтневій, 33, територія будинку оснащена урнами, клумбами, столом та лавками; - встановлено пісочницю, завезено пісок; - виконано вапняне фарбування дерев, бордюрів; - виготовлення та встановлення стойок для сушіння білизни та вибивання килимів; - улаштовано мережі зовнішнього освітлення прибудинкової території; силами мешканців по вул. Дмитрівській, 35 - для освітлення прибудинкової території встановлені світлодіодні світильники; - улаштовано паркан навколо будинку; - виконано олійне фарбування малих архітектурних форм.
За кошти міського бюджету та підтримки депутата міської ради надано прилади опалення малозабезпеченим та пільговим категоріям громадян в житлових будинках округа.
Виконано поточний ремонт дорожнього покриття вул. Жовтневої, Партизанської, Дмитрівської. Капітальний ремонт дорожнього покриття частини вулиць Чайковського, Радянської.
Під час виконання своїх депутатських повноважень співпрацюю з керівниками підприємств, установ та організацій міста, громадськими організаціями міста.
Вважаю, що головним у подальшій роботі є вирішення проблем виборців мікрорайону шляхом власного втручання та співпраці з відповідальними виконавцями.»
Суслов Леонід Григорович | Переглядів: 492 | Додав: Admin | Дата: 01.06.2014

 
12Леонід Григорович Суслов, депутат виборчого округу №18 проінформував громаду про роботу і заходи, які були виконані в 2012 році.

Необхідно відмітити, що в основу своїх головних напрямів роботи були і залишаються наступні передвиборчі питання і пропозиції:- перетворення за допомогою спільних зусиль з громадою нашого мікрорайону в один із найкращих та охайних регіонів міста;- встановлення дитячих та спортивних майданчиків у місцях найбільш зручніших для мешканців багатоповерхових будинків;- освітлення прибудинкової території Чайковського мікрорайону багатоквартирних будинків;- освітлення вулиць: - Чайковського від вул.Гагаріна до вул.Дмитрівська;- Партизанська від вул.Дмитрівська до вул.Гагаріна;- Радянська від вул. Партизанська до вул. Жовтнева;- ремонту ливньовки для стічних вод від вул.Радянської до вул.Дмитрівська через вулиці Пролетарську, Коцюбинського, перевулок Глінки;- ремонт ливньового колектора на розі вул.Чайковської та Дмитрівської;- відновлення асфальтного покриття по вул. Радянській.

Ці основні заходи були взяті на озброєння з ваших, виборці, наказів, порад, зауважень, пропозицій, які на мою думку реально відображають ті вимоги, котрі щоденно турбують та потребують постійної уваги. Необхідно відзначити, що завдяки спільним зусиллям з Вашої сторони, наполегливості та постійного контролю з моєї сторони, вдалося вирішити і це приємно відзначити, що разом з однопартійцями, міською владою, міською організацією Партії регіонів, активістами деякі питання та пропозиції, Ви надавали мені за цей період часу.

Я також намагався та буду намагатися при проведенні сесій міської ради, засідань постійно діючих комісій, інших дієвих заходів питання життєзабезпечення мешканців нашого мікрорайону постійно тримати на контролі та впливати на вирішення їх проблем. За цей період мною були подані та розглянуті 3 депутатських запитів, понад 280 звернень громадян із яких більшість вирішено.

Це клопотання про внесення до плану капітального ремонту на 2013 рік ліній освітлення по вул.Чайковській та вул.Партизанській, облаштування сміттєвого майданчика на розі вул. Радянська та вул.Мусоргського, особиста допомога мешканцям вулиць Пролетарської, Жовтневої в упорядкуванні їх прибудинкових територій, своєчасний вивіз сміття та огородження сміттєвих майданчиків, з неодноразовими зверненнями до відповідних служб для вжиття заходів по покосу бур’янів, прибирання територій біля зупинок автобусів, особиста зустріч з виборцями по невідкладним та болючим для них проблемах.

Спільно з членами громадської огранізації "Молоді регіони України” був проведений цілий ряд заходів на галявині "Ветеран” в лісі, де її щорічно прибирали, ремонтували пошкоджені столи та лави. При проведені міських заходів по організації відвідувань учасників бойових дій, інвалідів та ветеранів ВВВ мною надавалась і надається дієва допомога як в місті, так і в районі, для вручення привітальних листівок та продуктових наборів.

Тільки за цей період двічі на рік до дня Перемоги та відзначення людей поважного віку та ветеранів за моєю участю проведено біля 50 зустрічей. У рамках проведення акції "Зірка пам’яті”, ініціатором і засновником якої є голова ОДА, голова обласної організації Партії регіонів Ларін Сергій Миколайович, нашим учасникам бойових дій, ветеранам ВВВ та іншим поважним громадянам нашого міста були проведені необхідні ремонтні роботи в їх домівках, а також надана безкоштовна підписка на газету "Знам’янські вісті”, "Новини Кіровоградщини”, ‘‘Пенсійний Кур’єр”, а також інша необхідна для них допомога. Постійну увагу як депутат міської ради, надаю інвалідам ВВВ та учасникам бойових дій, людям похилого віку в вирішенні питань соціального захисту.

Так, як я являюсь керівником управління Пенсійного фонду України в місті Знам’янці та Знам’янському районі, який постійно надає кваліфікаційну юридичну, соціальну, інформаційну консультацію всім мешканцям як міста, так і району – за цей період на особистому прийомі побувало більше 5000 чол. І більшість питань та клопотань вирішено.

Безумовно із-за браку коштів проблеми, які хвилюють наших громадян по наданню матеріальної допомоги на лікування, перерахунків призначених пенсій, та збільшення їх розмірів, проведення хірургічних втручань як дорослим так і дітям, інвалідів дитинства не вирішується в достатній мірі.Взагалі виконано робіт чимало, але самокритично необхідно визнати, що за даний період не вдалося реалізувати ті проблемні питання, які потребують великих затрат. Для їх вирішення я не раз звертався до міської ради, до депутатів різних рівнів, керівників комунальних підприємств, інших структурних підрозділів, але результатів немає, то ці питання я тримаю весь час на контролі. Я також постійно спілкуюсь та маю тісний зв’язок з головами квартальних комітетів.

При зустрічі з ними я крім питань своєчасної сплати за комунальні послуги, допомагаю в утриманні в належному стані прибудинкових територій, інші болючі для них питання та по можливості їх вирішую.У своєму звіті я не намагався перекласти проблему соціального захисту наших виборців на інші структури, а конкретними по-дієвому спільними зусиллями вирішувати їх на користь мешканців міста.

Я й надалі буду продовжувати плідну цілеспрямовану роботу по виконанню своїх передвиборчих зобов’язань, наказів та зауважень виборців дільниці з тим, щоб ті болючі та роками невирішені питання та проблеми були реалізовані на користь наших громадян.
 
Суслов Леонід Григорович | Переглядів: 532 | Додав: Admin | Дата: 25.01.2012


Кировоград: новости и сайты