Субота, 13.07.2024, 01:28
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Засідання Громадської ради


Культурні заходи проводяться, а чи знає про них громада?
12
Одним із питань, які обговорювалися на черговому засіданні громадської ради стало питання про інформування населення у різних частинах міста про культурні заходи.

У чому суть?

Члени громадської ради нарікають на те, що проходить недостатнє інформування населення міста про ті заходи, які організовуються відділом культури та туризму. Тобто, не має достатньої кількості оголошень, наприклад,  у південних мікрорайонах  міста.

Як насправді?

Члени громадської ради звернулися до начальника відділу культури та туризму Світлани Бабаєвої, яка відповіла на згадане питання: «Я згодна, що це є проблема.  У нас є місця розміщення афіш біля Палацу культури і там завжди є інформація про заходи. Крім того, наш відділ розміщує оголошення у міському транспорті та на  дошках для оголошень біля  зупинок, але тільки з дозволу власника рекламних площ,  у куточку, щоб не займати середину. У нас немає у Палаці  культури людини, яка б займалася саме рекламою. Але все ж таки,  наші фахівці займаються і цим самотужки та  розповсюджують оголошення у всіх мікрорайонах. Але вони наклеюються тільки у чітко визначених місцях.  Крім того, ми широко користуємося соціальними мережами і інформуємо громаду про заходи і там.  Все те, що ми можемо робити – робимо. Але у місті є брак чітко визначених місць для розміщення реклами.»

Яке вирішення питання?

Вирішення цього питання може бути тільки одне – виготовлення та встановлення інформаційних стендів та тумб сучасного зразка у всіх мікрорайонах міста. Саме з таким рішення планує звернутися громадська рада до керманичів міста.

http://komora.info/lyudi/1734-kulturni-zakhodi-provodyatsya-a-chi-znae-pro-nikh-gromada
Категорія: Засідання Громадської ради | Додав: Admin (22.03.2017)
Переглядів: 622

Кировоград: новости и сайты