Понеділок, 08.08.2022, 11:35
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Засідання Громадської ради

12
Громадська рада при виконавчому комітеті Знам’янської міської ради у новому складі запрацювала у  лютому місяці цього року. На момент установчих зборів 21 особа виявила бажання стати містком між владою та громадою.

У квітні пройшло чергове засідання,  першим з питань якого було виключення тих членів, які з тих чи інших причин не можуть бути у складі. Громадську раду, за рішенням більшості, покинула  Світлана Філіпова, у зв’язку з тим, що  стала депутатом Знам’янської міської ради.  Сергій Немічев та Людмила Горбань були виключені,  з причини систематичного невідвідування засідань.

Зараз склад громадської ради при виконавчому комітеті Знам’янської міської ради налічує 18 осіб. У зв’язку з тим, що не має тих кандидатів, які могли б прийти на зміну (відповідно до положення) виключеним особам, то рада працюватиме у такій кількості

http://komora.info/podiji/2212-zminivsya-sklad-gromadskoji-radi
Засідання Громадської ради | Переглядів: 382 | Додав: Admin | Дата: 28.04.2017

12
Одним із питань, які обговорювалися на черговому засіданні громадської ради стало питання про інформування населення у різних частинах міста про культурні заходи.

У чому суть?

Члени громадської ради нарікають на те, що проходить недостатнє інформування населення міста про ті заходи, які організовуються відділом культури та туризму. Тобто, не має достатньої кількості оголошень, наприклад,  у південних мікрорайонах  міста.

Як насправді?

Члени громадської ради звернулися до начальника відділу культури та туризму Світлани Бабаєвої, яка відповіла на згадане питання: «Я згодна, що це є проблема.  У нас є місця розміщення афіш біля Палацу культури і там завжди є інформація про заходи. Крім того, наш відділ розміщує оголошення у міському транспорті та на  дошках для оголошень біля  зупинок, але тільки з дозволу власника рекламних площ,  у куточку, щоб не займати середину. У нас немає у Палаці  культури людини, яка б займалася саме рекламою. Але все ж таки,  наші фахівці займаються і цим самотужки та  розповсюджують оголошення у всіх мікрорайонах. Але вони наклеюються тільки у чітко визначених місцях.  Крім того, ми широко користуємося соціальними мережами і інформуємо громаду про заходи і там.  Все те, що ми можемо робити – робимо. Але у місті є брак чітко визначених місць для розміщення реклами.»

Яке вирішення питання?

Вирішення цього питання може бути тільки одне – виготовлення та встановлення інформаційних стендів та тумб сучасного зразка у всіх мікрорайонах міста. Саме з таким рішення планує звернутися громадська рада до керманичів міста.

http://komora.info/lyudi/1734-kulturni-zakhodi-provodyatsya-a-chi-znae-pro-nikh-gromada
Засідання Громадської ради | Переглядів: 380 | Додав: Admin | Дата: 22.03.2017

12
За участі міського голови Філіпенка Сергія Івановича, відбулося  перше засідання громадської ради  при виконавчому комітеті Знам’янської міської ради, на яке було винесене питання обрання керівного складу ради. 

Головою громадської ради обрано Сурдула Михайла Федоровича – голову ГО «Антикорупційний рух Знам’янщини»; заступником -  Войчишину Оксану Миколаївну – члена Знам’янської міської організації ВЖНДО «Дія»; секретарем – Іванову Наталію Вікторівну – голову будинкового комітету № 8

У своїй діяльності громадська рада керуватиметься Конституцією та законами України, указами Президента України, а також регламентом та положенням про громадську раду. 
12

Основні завдання громадської ради визначені постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996. Серед визначених завдань - створення умов для реалізації громадянами конституційного  права на участь в управлінні державними справами. Рада здійснюватиме громадський контроль за діяльністю органів виконавчої влади, сприятиме врахуванню органом  місцевого самоврядування  громадської думки під час формування та реалізації державної політики.
12

До повноважень громадської ради  входить виконання збору, узагальнення та подання інформації про пропозиції громадських організацій щодо вирішення питань, які мають  важливе суспільне значення. 

Діяльність ради також передбачає проведення публічних заходів по обговоренню актуальних питань розвитку міста, проведення семінарів, конференцій, засідань за «круглим столом» та інших заходів.
Строк повноважень складу громадської ради - два роки.

Наступне засідання громадської ради відбудеться 22 лютого 2017 року о 14.00
Засідання Громадської ради | Переглядів: 411 | Додав: Admin | Дата: 02.02.2017

12
Відбулося чергове засідання громадської ради при виконавчому комітеті Знам’янської міської ради, яке провела  голова  громадської ради Філіпова С.М.  У роботі громадської ради взяли: участь міський голова Філіпенко С.І., в.о. першого заступника міського голови – начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Загородня В.Г.

Обговорення проектів змін до Податкового кодексу України та проекту Закону України «Про державний бюджет України на 2016 рік», - на такому питанні зупинилася начальник фінансового управління Іваськів Т.А.

Голова громадської ради Філіпова С.М. зазначила, що відповідно до Типового Положення про громадську раду при міністерстві,  іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній,  Київській та Севастопольській міській
12
, районній,  районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. N 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» членство  в громадській раді  припиняється  на підставі рішення громадської ради у разі обрання  члена  громадської  ради народним депутатом  місцевих рад. Оскільки чотири члена громадської ради Клименко Н.М., Мацко В.В., Пастух К.К., Сопільняк Ю.М. обрані депутатами Знам’янської міської ради сьомого скликання необхідно внести зміни до складу громадської ради.

Відповідно до  постанови Кабінету Міністрів України від 8 квітня 2015 року №234 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 5 листопада 2008р. №976 і 3 листопада 2010р. №996»  у разі припинення будь-якою особою членства у громадській раді її місце займає наступний за черговістю кандидат до складу громадської ради, який набрав найбільшу кількість голосів за результатами проведення рейтингового голосування на установчих зборах.
12
Вирішено внести зміни до складу громадської ради при виконавчому комітеті Знам’янської міської ради, вивівши зі складу громадської ради Клименко Н.М., Мацка В.В., Пастуха К.К., Сопільняка Ю.М., та, згідно поданої заяви Мазуренка В.І.; ввівши до складу громадської ради: Захарчук Т.В. – секретаря міського осередку Всеукраїнського Товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка, Білана В.М. – члена міського осередку Всеукраїнської Екологічної Асоціації «Зелений світ»,   Бодюл Н.П. – голову правління ОСББ «Еліт» ,  Кузьменко О.І. – члена профкому локомотивного депо Знам’янка, Ткаченка В.О. – бухгалтера ОСББ Зоряний».

Також на засіданні громадської ради було обрано заступника голови ради – Безая В.В. та розглянуто питання про надання пропозицій до Орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю виконавчим комітетом Знам’янської міської ради на 2016 рік.  

Засідання Громадської ради | Переглядів: 559 | Додав: Admin | Дата: 08.12.2015

12
Відбулося чергове засідання громадської ради при виконавчому комітеті Знам’янської міської ради, яке провела  голова  громадської ради Філіпова С.М.  У роботі громадської ради взяли участь: міський голова Крижановський І.Б., секретар міської ради Н.Адамович. 

Моніторинг стану ринку праці в м. Знам’янка, - на такому питанні зупинилася заступник директора Знам’янського міськрайонного центру зайнятості Полікарпова Лариса Миколаївна. Зазначила, що Знам’янським міськрайонним центром зайнятості постійно проводиться робота, спрямована на реалізацію заходів   політики зайнятості, зокрема, визначених  Програмою зайнятості населення міста Знам’янка  на період до 2017 року, затвердженою рішенням Знам’янської міської ради від 31.05.2013 № 943 та проводиться постійний моніторинг стану ринку праці по м. Знам’янка. Так протягом  січня – липня  поточного року звернулися до центру зайнятості 2091 незайнятий громадянин, статус безробітного отримали 1291 особа із числа жителів міста та селища Знам’янка, серед них: жінки становили 56,7%, молодь віком до 35 років – 54,3%. Чисельність осіб, які потребували додаткових гарантій соціального захисту, складала 374 особи або 29 %.У відповідному періоді минулого року до центру зайнятості звернулося 1898 незайнятих громадян, із них  статус безробітного мали 1134 особи, що на 157 осіб менше, ніж у відповідному періоді поточного року.  Станом на 1 серпня 2015 року на обліку в Знам’янському міськрайонному центрі зайнятості перебувало 567 безробітних громадян, що на 76 осіб більше ніж у відповідному періоді минулого року. Протягом січня–липня 2015 року до Знам’янського міськрайонного центру зайнятості надійшла інформація від 237 роботодавців міста та району про 1016 вільних робочих місць, що  на 79 вакансій  більше, ніж у 2014 році. Характерною проблемою  залишається низький рівень заробітної плати, що офіційно пропонується. Так, 18,2% вакансій мали мінімальний розмір заробітної плати; від мінімальної до середньої заробітної плати – 79,9%; більше середньої заробітної плати області – 1,9%.
12

Станом на 01.08.2015 року потреба підприємств, установ та організацій міста та району у працівниках становила 103 особи, із них для осіб з інвалідністю - 33. Навантаження на одне вільне робоче місце  склало 10 чол., що на 2 особи менше, ніж на 01.08.2014 року. У поточному році Знам’янський міськрайонний зайнятості продовжує реалізовувати активні програми сприяння зайнятості населення. Так, за сприяння служби зайнятості працевлаштовано 434 незайнятих трудовою діяльністю громадян. Серед працевлаштованих - 335 осіб мали статус безробітного. Рівень працевлаштування становив 25,9%. В минулому році за відповідний період працевлаштовано 435 осіб  серед працевлаштованих статус безробітного мало 330 осіб.

Центр зайнятості також надає допомогу безробітним у започаткуванні власної справи шляхом виплати одноразово допомоги по безробіттю. Таким чином у січні-липні працевлаштовано 25 осіб.

Про принципи формування бюджетів шкіл розповіла заступник начальника відділу освіти Черкас Наталія Леонідівна.   Зазначила, що під час формування бюджетів шків в першу чергу включаються нарахування: по заробітній платі з нарахуваннями (заробітна плата по штатному розпису по середньому окладу на 2015 рік, заробітна плата по тарифікаційних списках по середньому окладу на 2015 рік, щорічна грошова винагорода, допомога на оздоровлення працівникам та інш.); оплата комунальних послуг та енергоносіїв; харчування учнів; обов’язкові послуги та поточні видатки; медикаменти; видатки на відрядження; шкільна документація.

12
Вирішили провести перед початком нового навчального року нараду за участю керівництва міста, міського відділу освіти, представників громадської ради, директорів шкіл, представників профспілкових організацій закладів освіти,  на якій розглянути питання  з приводу здійснення самостійної фінансової діяльності керівниками загальноосвітніх навчальних закладів.

Члени громадської ради розглянули листи,  що надійшли до громадської ради протягом липня 2015 року. Громадська рада вирішила запропонувати міському голові стати ініціатором організації «круглого столу» з залученням представників Кіровоградської обласної державної адміністрації, Знам’янської райдержадміністрації по вирішенню питання ремонту вулиць Свердлова та Партизанської, які виконують роль доріг державного значення для транзиту великовагового транспорту.

Засідання Громадської ради | Переглядів: 631 | Додав: Admin | Дата: 14.08.2015

 
12
Відбулося чергове засідання громадської ради при виконавчому комітеті Знам’янської міської ради, яке провела  голова  громадської ради Філіпова С.М.  У роботі громадської ради взяли участь: міський голова Крижановський І.Б., керуюча справами міськвиконкому Меренкова Л.І.

Внесено зміни та доповнення до Положення про громадську раду при  виконавчому комітеті Знам’янської міської ради та Регламенту громадської ради при виконавчому комітеті Знам’янської міської ради, затверджених розпорядженням міського голови від  2   березня 2015 р. № 18 «Про затвердження складу громадської ради, Положення про громадську раду при виконавчому комітеті Знам’янської міської ради та Регламенту громадської ради».

Внесено зміни до складу громадської ради при виконавчому комітеті Знам’янської міської ради, ввівши: Аністратенко Ірину Анатоліївну – голову профкому первинної  профспілкової організації ремонтного вагонного депо Знам’янка; Ладан Світлану Віталіївну – голову профспілкової організації відділкової лікарні ст.. Знам’янка; Войчишину Оксану Миколаївну – члена громадської організації «Всеукраїнського жіночого об’єднання «Дія».

Голова постійної комісії з питань житлово- комунального господарства та охорони навколишнього природного середовища Качанов І.О. розповів про проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту плану зонування території (зонінг) м. Знам'янка, Кіровоградської області.
 
12
На засіданні розглянуто питання про стан виконання Закону України  "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення" в частині дотримання режиму тиші. Інформували з даного питання член громадської ради Мацко В.В., підполковник міліції заступник начальника – начальник міліції   громадської безпеки Знам’янського міського відділу міліції  УМВС  України  в Кіровоградській  області Клименко О.В.

Голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, тарифної політики, благоустрою, надзвичайних  ситуацій та екології Безай В.В. та завідуючий сектором з питань надзвичайних ситуацій , охорони праці,  екології та благоустрою Балан С.М. доповіли про аналіз дотримання вимог інструкції щодо утримання захисних споруд та розгляд актуальних поточних питань по мірі їх виникнення (звернення громадян, НС та ін..)

Також на засіданні розглянуто питання: Аналіз роботи спецінспекції з приводу благоустрою міста та дотримання екологічних норм. Інформували з даного питання голова постійної комісії з питань житлово-комунального   господарства, тарифної політики, благоустрою,  надзвичайних ситуацій та екології Безай В.В., головний спеціаліст з питань екології та благоустрою Лобов   В. Б.

Лобов В.Б. зазначив, що у  2014 році питання  додержання природоохоронного законодавства здійснювало КП «ЗЖЕК№1», робота в поточному році виконується на задовільному рівні. В 2015 році  не допускалися збої у видаленні відходів від багатоквартирних будинків та підприємств, організацій, з якими укладені договори на вивезення відходів.  Очистка в міських районах з садибною забудовою за останній рік поліпшилася, так як продовжувалась планомірна робота по укладанню договорів на видалення відходів  з власниками садибних будинків. Вулиці з садибною забудовою забезпечені 10 майданчиками для збору твердих побутових відходів. Майданчики укомплектовані контейнерами. Управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства через головного спеціаліста  з питань екології та благоустрою постійно забезпечує самоврядний контроль міськвиконкому за виконанням власних рішень та розпоряджень міського голови.. Протягом 2014 року проведено 78 рейдів по перевірці дотримання Правил благоустрою, порушникам вручено 304 приписи (з них виконано-295,  на контролі-3), складено 6 адміністративних протоколів, загальна сума штрафів складає 1520 гривень. В поточному році проведено 21 рейд по перевірці дотримання Правил благоустрою, порушникам вручено 49 приписів ( з них виконано-47, на контролі -2), складено 4 адміністративних протоколи, загальна сума штрафів складає 340 гривень.     Під час проведення Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» в 2014 році в місті було проведено  суботники, в яких взяли участь працівники підприємств, закладів, громадських організацій та громадяни для виконання робіт з весняного благоустрою та очистки, ліквідації  11 несанкціонованих сміттєзвалищ та смітників. В 2014 році в напрямку екології та благоустрою було виконано робіт на суму 57400 грн., а на 2015 рік заплановано суму у розмірі 119500 грн.

Про підготовку та відзначення  19-ї річниці Конституції України та Дня  Молоді розповіла керуюча справами міськвиконкому Меренкова Л.І. Запросила членів громадської ради взяти участь у святкових заходах, а ІГС – до участі у Презентації робіт міських громадських організацій, яка відбудеться 28 червня поточного року біля міського Палацу культури.

Про хід проведення громадського обговорення по перейменуванню вулиць міста проінформувала  секретар міської ради Адамович Н.А. Зазначила, що в ході обговорення зібрана інформація краєзнавців, міського краєзнавчого музею з питання антології вулиць міста, історичних назв вулиць та мікрорайонів, довідка про визначних людей – наших земляків: науковців, залізничників, діячів культури, вчителів, лікарів, героїв Другої світової війни, керівників органів місцевої влади. Зараз готується  проект розпорядження  про продовження терміну обговорення.Засідання Громадської ради | Переглядів: 590 | Додав: Admin | Дата: 12.06.2015

 
12
На  перше засідання громадської ради  було винесене питання обрання керівного складу ради. Головою громадської ради обрано Філіпову Світлану Миколаївну – координатора дитячо-молодіжної організації «Оберіг», заступником -  Пастуха Костянтина Костянтиновича - голову профспілкового комітету дистанції сигналізації та зв’язку.

У своїй діяльності громадська рада керуватиметься Конституцією та законами України, указами Президента України, а також регламентом та положенням про громадську раду. Основні завдання громадської ради визначені постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996. Серед визначених завдань - створення умов для реалізації громадянами конституційного  права на участь в управлінні державними справами. Рада здійснюватиме громадський контроль за діяльністю органів виконавчої влади, сприятиме врахуванню органом  місцевого самоврядування  громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

12
До повноважень громадської ради  входить виконання збору, узагальнення та подання інформації про пропозиції громадських організацій щодо вирішення питань, які мають  важливе суспільне значення. Діяльність ради також передбачає проведення публічних заходів по обговоренню актуальних питань розвитку міста, проведення семінарів, конференцій засідань за «круглим столом» та інших заходів.

Строк повноважень складу громадської ради - два роки.Засідання Громадської ради | Переглядів: 619 | Додав: Admin | Дата: 10.02.2015

  
12
Відбулося засідання громадської ради при виконавчому комітеті Знам’янської міської ради, яке провела голова громадської ради Коленченко Надія Іванівна. У роботі громадської ради взяла участь керуюча справами міськвиконкому Меренкова Лілія Іванівна.

Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Денисов Олександр Миколайович розповів про стан підготовки уточнених списків виборців на позачергових виборах Президента України 25 травня 2014 року. Зазначив, що за період з 12 травня по 19 травня поточного року відділом ведення Державного реєстру виборців здійснювалась підготовка уточнених списків для голосування на позачергових виборах Президента України.

  
Засідання Громадської ради | Переглядів: 845 | Додав: Admin | Дата: 22.05.2014

    
12
Члени громадської ради при виконавчому комітеті Знам’янської міської ради, обрані у січні цього року, вкотре зібралися на засідання, яке вела голова громадської ради Коленченко Надія Іванівна. У роботі громадської ради взяв участь міський голова Крижановський І.Б. 

На початку голова громадської ради Коленченко Н.І. відзначила, що у місті закріпилася практика активної взаємодії з органами самоорганізації населення, дорадчими органами міської ради та ініціативними громадянами. В результаті тісної співпраці з громадськістю протягом даного періоду вдалося провести ряд заходів та акцій суспільного значення.    
Засідання Громадської ради | Переглядів: 1054 | Додав: Admin | Дата: 13.11.2013

       
12
Питання перспектив створення умов для надання однакових послуг мешканцям південної частини міста закладами соціальної сфери обговорювалося членами громадської ради при виконавчому комітеті Знам’янської міської ради.

Як зазначив міський голова Ігор Борисович Крижановський, для мешканців різних мікрорайонів міста повинні бути створені однаково комфортні умови проживання – такою є позиція Президента України і вимога Глави держави до керівників територій.

Начальник відділу архітектури та містобудування управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства І.Качанов розповів, що у південній частині міста відкрита філія Приватбанку. Надано містобудівні умови та обмеження на будівництво аптеки на південній частині міста приватному підприємцю. Ігор Олексійович зазначив, що Київська фармацевтична компанія «Ганза» відмовилася від будівництва медико-соціального центру, незважаючи на виділену земельну ділянку.
Тривають пошуки нового інвестора.
Це питання взято на контроль міським головою та громадською радою.
Засідання Громадської ради | Переглядів: 661 | Додав: Admin | Дата: 17.09.2013

1-10 11-16

Кировоград: новости и сайты