П`ятниця, 29.03.2024, 04:08
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:



Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

Статистика



Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Знам’янська ОДПІ інформує

                           
12

Зокрема для платників 5-ої групи спрощеної системи оподаткування зменшено розмір ставки. Попередньо він передбачав 7% і 10%, зараз - 5 % і 7% відповідно. Крім того, для 2-ої групи змінився термін подання декларації. Якщо дотепер декларація подавалась щоквартально, то тепер друга група зобов’язана подавати декларацію один раз на рік замість чотирьох разів поквартально.

Платники-спрощенці, які не використовують працю найманих осіб, звільняються від сплати єдиного податку на один календарний місяць у році на час відпустки, а також за період хвороби, якщо вона триває 30 і більше календарних днів. При цьому платник повинен надати копію листка непрацездатності, яка разом із заявою (в довільній формі) подається до територіального органу доходів і зборів.

 Також підприємці можуть вести книгу обліку доходів та витрат в електронному вигляді. Для цього необхідно отримати електронний ключ цифрового підпису, за допомогою якого платники можуть на підставі даних книги обліку доходів автоматично заповнювати податкову звітність та направляти її в режимі реального часу до органів доходів і зборів.

Податківці Знам»янської ОДПІ  нагадують платникам, що електронний цифровий підпис можна безкоштовно отримати у Акредитованому центрі сертифікації ключів  за адресою  м. Кіровоград вул Велика Перспективна 55 .

Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 543 | Додав: Admin | Дата: 14.10.2013

                           
12 Це буде звіт про нарахування єдиного соціального внеску за вересень 2013 року. Його, як уже повідомлялось раніше, необхідно сплачувати на нові рахунки, відкриті у органах Державної казначейської служби для зарахування єдиного внеску
http://minrd.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/reestri/111543.html 

Наразі звітність із єдиного соціального внеску до територіальних підрозділів Міндоходів можна подавати на паперових носіях. Разом із тим, платники, які надають перевагу більш зручній формі звітування, мають можливість подати звітність з єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування в електронному вигляді безпосередньо на сервер Міністерства доходів і зборів України. 

З цією метою Міндоходів розроблено електронні формати (архів форматів) документів звітності з єдиного внеску. Крім цього, підготовлено довідник відповідності кодів органів Міндоходів та кодів органів Пенсійного фонду для використання розробниками програмного забезпечення при формуванні xml-файлів (довідник). Ознайомитися з цими документами можна на веб-порталі Міністерства:

http://minrd.gov.ua/elektronna-zvitnist/platnikam-podatkiv-pro-ele/povidomlennya-platnikam-pod/112281.html.
Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 654 | Додав: Admin | Дата: 14.10.2013

                           
12 У разі анулювання свідоцтва платника ПДВ суб’єкт господарювання зобов’язаний перейти на сплату єдиного податку за ставками 5 та 7 відсотків для єдинників третьої та п’ятої груп відповідно.

Для цього до органу податкової служби подають відповідну заяву не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку календарного кварталу, наступного за тим, у якому здійснено анулювання реєстрації платником ПДВ.

Заява подається за вибором платника податків в один із таких способів, відповідно до пп.298.1.1 п.298.1 ст.298 ПКУ:

- особисто платником або вповноваженою на це особою; 
- надсилається поштою з повідомленням про вручення та описом вкладення;
- засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством.

Якщо платник самостійно не подав заяви та, відповідно, не перейшов на сплату єдиного податку за ставками, що передбачають включення ПДВ до складу єдиного податку, свідоцтво платника єдиного податку анулюється за рішенням територіальних органів Міндоходів в області на підставі акта перевірки. 

Довідково: порядок обрання, переходу на спрощену систему оподаткування або відмови від її застосування визначено ст.298 Податкового кодексу України.
Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 626 | Додав: Admin | Дата: 14.10.2013

                           
12 Особа, яка отримала під звіт кошти на відрядження або для виконання цивільно-правових дій, зобов’язана до закінчення п’ятого банківського дня після завершення такого відрядження або завершення таких дій подати в бухгалтерію звіт про використання отриманих під звіт коштів. Невитрачені або надміру витрачені кошти слід повернути в касу або на банківський рахунок особи, яка їх видала, до або під час подання зазначеного звіту.

Несвоєчасно повернуті невитрачені або надміру витрачені кошти оподатковуються податком на доходи фізичних осіб:
Дохід у вигляді надміру витрачених коштів включається до складу доходів працівника у звітному місяці та обкладається податком на доходи фізичних осіб за ставками:

- 15% – до суми в межах 10-кратного розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного року (у 2013 році – 11470 грн.);

- 17% – до суми перевищення 10-кратного розміру мінімальної заробітної плати.

 Прес-служба ГУ Міндоходів у Кіровоградській обл.

 
Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 617 | Додав: Admin | Дата: 19.09.2013

                           
12 Нагадаємо, що з 1 вересня 2013 року набрали чинності зміни до Податкового кодексу України, внесені Законом України від 04.07.2013 №422-VII „Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо сплати екологічного податку за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів та вдосконалення деяких податкових норм”.

Також Податковим кодексом встановлено, що у разі пропуску транспортного засобу (кузов) або партії транспортних засобів (кузови) на митну територію України контролюючий орган оформлює та видає кожній особі , яка ввозить на митну територію України такий транспортний засіб, довідку про сплату або про звільнення від сплати податку за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів для подальшої передачі її майбутньому власнику транспортного засобу

 Прес-служба ГУ Міндоходів у Кіровоградській обл.

 
Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 584 | Додав: Admin | Дата: 19.09.2013

                           
12 Міністерство доходів і зборів України своїм листом від 13 вересня 2013 року рекомендує митницям Міндоходів видавати тимчасові довідки про сплату або звільнення від сплати екологічного податку за транспортні засоби.

Форма довідки про сплату податку за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів та форма довідки про звільнення від сплати цього податку встановлюється Кабінетом Міністрів України та є документами суворої звітності. Міністерством розроблено та оприлюднено на офіційному Веб-порталі проект рішення Уряду про затвердження форм довідок:

http://minrd.gov.ua/diyalnist-/regulyatorna-politika-..

 Прес-служба ГУ Міндоходів у Кіровоградській обл.

 
Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 583 | Додав: Admin | Дата: 19.09.2013

                           
12 Насамперед це стосується правил оподаткування доходів громадян. Саме перебування у шлюбі дозволяє користуватися пільгами, що передбачені для подружжя при отриманні спадщини та дарунку. А свідченням того, що особи є подружжям, є штамп у паспорті та свідоцтво про одруження.

Так, об’єкти спадщини чи подарунки, що отримуються членами сім’ї першого ступеня споріднення, оподатковуються за нульовою ставкою, тобто нічого сплачувати не потрібно. Податковий кодекс України передбачає, що до цієї категорії належать батьки, чоловік або дружина та діти, у тому числі усиновлені. Інші члени сім’ї фізичної особи вважаються такими, що мають другий ступінь споріднення. При цьому Сімейний кодекс зазначає, що проживання однією сім'єю жінки та чоловіка без шлюбу не є підставою для виникнення у них прав та обов'язків подружжя.

Таким чином, перебуваючи у фактичних шлюбних відносинах (у народі їх називають „цивільним шлюбом”), ви змушені будете заплатити податок у розмірі 5 відсотків від вартості успадкованої чи подарованої власності. Прості математичні дії підказують, що набагато дешевше оформити стосунки офіційно.

 Прес-служба ГУ Міндоходів у Кіровоградській обл.

 
Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 567 | Додав: Admin | Дата: 19.09.2013

                           
12 Платниками туристичного збору є громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які прибувають на територію адміністративно-територіальної одиниці, на якій діє рішення сільської, селищної та міської ради про встановлення туристичного збору, та отримують послуги з тимчасового проживання (ночівлі) із зобов`язанням залишити місце перебування в зазначений строк.

Особливістю сплати збору є те, що податкові агенти справляють його під час надання послуг, пов`язаних з тимчасовим проживанням (ночівлею). Сума сплаченого збору зазначається окремим рядком у рахунку (квитанції) на проживання.

Водночас, особи, які прибули у відрядження не є платниками туристичного збору. При цьому такі особи мають надати податковим агентам копії документів, що підтверджують їх перебування у відрядженні. До таких документів відносяться запрошення сторони, що приймає і діяльність якої збігається з діяльністю підприємства, яке направляє у відрядження, укладений договір чи контракт, повідомлення про відрядження або інший документ, що засвідчує факт відрядження.

У разі якщо такі особи не надали відповідних документів, що засвідчують їх перебування у відрядженні, вони є платниками туристичного збору на загальних засадах.

Порядок та особливості справляння збору визначено ст. 268 Податкового кодексу України.

 Прес-служба ГУ Міндоходів у Кіровоградській обл.

 
Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 609 | Додав: Admin | Дата: 12.09.2013

                           
12 У свідоцтві платника єдиного податку зазначаються всі обрані фізичною особою — підприємцем першої та другої груп види діяльності. При цьому, кількість вказаних видів діяльності не обмежується.

Нагадуємо, що свідоцтво платника єдиного податку видається суб’єкту господарювання, який вирішив обрати або перейти на спрощену систему оподаткування. Для цього платник подає відповідну заяву до органу ДПС за місцем своєї реєстрації. У заяві зазначаються обрані фізичною особою — підприємцем першої та другої груп види господарської діяльності згідно з КВЕД ДК 009:2010, які надалі зазначаються у свідоцтві платника єдиного податку.

Тим платникам єдиного податку першої та другої груп , які провадять декілька видів господарської діяльності, на які встановлено різні ставки єдиного податку, видається одне свідоцтво платника єдиного податку.

Порядок видачі, отримання та анулювання свідоцтва платника єдиного податку регулюється ст. 299 Податкового кодексу України.

 Прес-служба ГУ Міндоходів у Кіровоградській обл.

 
Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 590 | Додав: Admin | Дата: 12.09.2013

                           
12 Якщо громадянин у 2013 році планує здавати свою квартиру в оренду, то, відповідно до діючого законодавства, податок на доходи фізичних осіб він повинен буде сплачувати щоквартально, а декларацію подати до 1 травня 2014 року.

Дохід від здачі в оренду власного нерухомого майна підлягає оподаткуванню за ставкою 15% та/або 17%.

Ставка 15% застосовується, якщо загальна сума доходів, отриманих у звітному податковому місяці не перевищує десятикратний розмір мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року (тобто в 2013 р. – 11470 грн.);

17% – з суми, що перевищує зазначений десятикратний розмір.
Якщо фізична особа – орендар не є суб’єктом господарювання, то відповідальність за нарахування та сплату (перерахування) податку до бюджету несе орендодавець (громадянин, який здає майно в оренду).

Такий орендодавець самостійно нараховує та сплачує податок до бюджету в строки, встановлені Податковим кодексом України для квартального звітного (податкового) періоду. Тобто, протягом 40 календарних днів, наступних за останнім днем звітного кварталу. Сума отриманого доходу, сума сплаченого протягом року податку та нарахованого податкового зобов’язання за результатами такого року відображаються у річній податковій декларації. Така декларація подається до 1 травня року, що настає за звітним, до органу ДПС за податковою адресою платника податку.

 Прес-служба ГУ Міндоходів у Кіровоградській обл.

 
Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 599 | Додав: Admin | Дата: 12.09.2013

1-10 11-20 ... 511-520 521-530 531-540 541-541

Кировоград: новости и сайты