Після того, як платник надіслав звітність електронкою до органу Міндоходів, він отримує першу та другу квитанції. Якщо на електронну адресу платника не надійшла перша квитанція, то податковий документ вважається неодержаним. Підтвердженням платнику прийняття його податкових документів до бази даних Міндоходів є друга квитанція в електронному вигляді у текстовому форматі. В ній визначаються: - реквізити прийнятого податкового документа в електронній формі, - відповідність податкового документа в електронній формі затвердженому формату (стандарту) електронного документа, - результати перевірки електронних цифрових підписів (далі – ЕЦП), - інформація про платника податків, - реєстраційний номер, - податковий період, за який подається податкова звітність, - дані про відправника квитанції. На цю квитанцію накладається ЕЦП органу Міндоходів, здійснюється її шифрування та надсилання платнику засобами телекомунікаційного зв’язку. Другі примірники першої та другої квитанцій в електронному вигляді зберігаються в органі Міндоходів. Архів надісланих до органу Міндоходів файлів податкових документів із накладеними на них ЕЦП платника податків та отриманих електронних квитанцій зберігається протягом строку, передбаченого законодавством для зберігання податкової звітності на паперових носіях. Тобто, 1095 днів з дня подання податкової звітності. Прес-служба ГУ |
Державна податкова інспекція у м. Знам’янка повідомляє перелік документів, необхідних для отримання посиленого сертифікату ключа фізичною особою – підприємцем:
|
Фахівці Знам»янської ОДПІ роз»яснюють що для підприємств, установ і організацій, у яких працюють інваліди, ЄСВ встановлюється у розмірі 8,41 відс. від суми нарахованої заробітної плати по видах виплат, які включають основну і додаткову заробітну плату, інших заохочувальних і компенсаційних виплат працюючим інвалідам. При цьому, підтвердженням встановлення інвалідності працівника є завірена копія довідки з акту огляду в медико-соціальній експертній комісії про встановлення групи інвалідності. Завірення копії довідки здійснюється безпосередньо підприємством, установою чи організацією, де працює інвалід. Нарахування працедавцем єдиного внеску в розмірі 8,41 відс. від суми заробітної плати іваліда проводиться з моменту встановлення групи інвалідності, але не раніше отримання завіреної копії вищевказаної довідки. Нараховані суми відпускних, допомоги з тимчасової непрацездатності для цілей обчислення ЄСВ відносяться до тих місяців, за які вони нараховані. Прес-служба ГУ |
Підприємці на загальній системі оподаткування при здійсненні торгівельної діяльності зобов’язані здійснювати розрахункові операції виключно із застосуванням реєстратора розрахункових операцій. „Єдинщиків” ця вимога не стосується.
- книга обліку доходів та витрат; - книга обліку розрахункових операцій; - виписка або витяг з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб – підприємців; - торговий патент, ліцензії (у разі здійснення видів діяльності, що підлягають ліцензуванню); - свідоцтво платника ПДВ (у разі наявності); - трудові угоди з найманими працівниками (у разі використання найманої праці). |
Згідно з Податковим кодексом України для оподаткування податком на доходи фізичних осіб дохід від продажу об'єкта нерухомого та рухомого майна (крім легкових автомобілів, мотоциклів, мопедів) визначається виходячи з ціни, зазначеної в договорі купівлі-продажу, але не нижче оціночної вартості такого об'єкта, розрахованої органом, уповноваженим здійснювати таку оцінку відповідно до закону.
|
На базі єдиного веб-порталу Міндоходів створено інтегровану автоматизовану інформаційну систему яка надає доступ до інформації, доступної для публічного використання, зі своїх баз даних.
|
З метою реалізації державної політики електронного документообігу та створення комфортних умов для суб'єктів господарювання податківцями впроваджено ряд електронних сервісів, зокрема:
|
Звіт за вересень про суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування потрібно подати до 21 жовтня 2013 року включно (оскільки у цьому місяці 20 число припадає на вихідний, то останнім звітним днем є понеділок, 21 жовтня).
Прес-служба Знам»янської ОДПІ |
Пунктом 261 підрозділу 2 розділу ХХ ПКУ для операцій з постачання програмної продукції, тимчасово, з 1 січня 2013 року до 1 січня 2023 року, запроваджено пільговий режим оподаткування податком на додану вартість, згідно з яким звільняються від оподаткування цим податком операції з постачання програмної продукції.
Прес-служба Знам»янської ОДПІ |
Наказом Міністерства доходів і зборів України від 09 вересня 2013 року № 454 та Зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20 вересня 2013 року за № 1628/24160. затверджено порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування
Тобто, звіт з прочерками подавати не потрібно. Відповідна норма визначена пп. 2.13 п. II. Порядку . |