Неділя, 28.04.2024, 03:11
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:



Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

Статистика



Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Знам’янська ОДПІ інформує

                         
12

Після того, як платник надіслав звітність електронкою до органу Міндоходів, він отримує першу та другу квитанції. Якщо на електронну адресу платника не надійшла перша квитанція, то податковий документ вважається неодержаним.

Підтвердженням платнику прийняття його податкових документів до бази даних Міндоходів є друга квитанція в електронному вигляді у текстовому форматі. В ній визначаються:

- реквізити прийнятого податкового документа в електронній формі,

- відповідність податкового документа в електронній формі затвердженому формату (стандарту) електронного документа,

- результати перевірки електронних цифрових підписів (далі – ЕЦП),

- інформація про платника податків,
- дата та час приймання,

- реєстраційний номер,

- податковий період, за який подається податкова звітність,

- дані про відправника квитанції.

На цю квитанцію накладається ЕЦП органу Міндоходів, здійснюється її шифрування та надсилання платнику засобами телекомунікаційного зв’язку.

Другі примірники першої та другої квитанцій в електронному вигляді зберігаються в органі Міндоходів.
Нагадаємо, якщо податковий документ в електронному вигляді надійшов до органу Міндоходів до 16 години, то протягом двох годин з моменту прийняття (неприйняття) платнику надсилається друга квитанція. Якщо після 16 години – протягом перших двох годин наступного робочого дня.

Архів надісланих до органу Міндоходів файлів податкових документів із накладеними на них ЕЦП платника податків та отриманих електронних квитанцій зберігається протягом строку, передбаченого законодавством для зберігання податкової звітності на паперових носіях. Тобто, 1095 днів з дня подання податкової звітності.

Прес-служба ГУ 
Міндоходів Знам»янської ОДПІ 

Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 568 | Додав: Admin | Дата: 24.10.2013

                           
12

Державна податкова інспекція у м. Знам’янка повідомляє перелік документів, необхідних для отримання посиленого сертифікату ключа фізичною особою – підприємцем: 


– реєстраційна картка (для фізичної особи/фізичної особи-підприємця), за необхідності з Додатком до розділу 2 – заповнена та підписана;


– паспорт (оригінал та копія 1-5 сторінок, засвідчена власноручним підписом заявника);


– облікова картка платника податків (довідка про присвоєння ідентифікаційного коду ДРФО) – оригінал та копія, засвідчена власноручним підписом власника.


Для генерації особистих ключів необхідно мати 1-2 носії інформації (флеш- чи оптичні носії CD/DVD для запису).
Якщо заявник представлений довіреною особою, необхідна довіреність встановленого зразка, засвідчена підписом фізичної особи-підприємця та завірена печаткою (у разі відсутності печатки – нотаріально або сільрадою).


Прес-служба ГУ Міндоходів Знам»янської ОДПІ

Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 545 | Додав: Admin | Дата: 23.10.2013

                           
12

Фахівці Знам»янської ОДПІ роз»яснюють що для підприємств, установ і організацій, у яких працюють інваліди, ЄСВ встановлюється у розмірі 8,41 відс. від суми нарахованої заробітної плати по видах виплат, які включають основну і додаткову заробітну плату, інших заохочувальних і компенсаційних виплат працюючим інвалідам.

При цьому, підтвердженням встановлення інвалідності працівника є завірена копія довідки з акту огляду в медико-соціальній експертній комісії про встановлення групи інвалідності. Завірення копії довідки здійснюється безпосередньо підприємством, установою чи організацією, де працює інвалід. 

Нарахування працедавцем єдиного внеску в розмірі 8,41 відс. від суми заробітної плати іваліда проводиться з моменту встановлення групи інвалідності, але не раніше отримання завіреної копії вищевказаної довідки. 

Нараховані суми відпускних, допомоги з тимчасової непрацездатності для цілей обчислення ЄСВ відносяться до тих місяців, за які вони нараховані. 

Прес-служба ГУ 
Міндоходів Знам»янської ОДПІ.

Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 595 | Додав: Admin | Дата: 21.10.2013

                           
12

Підприємці на загальній системі оподаткування при здійсненні торгівельної діяльності зобов’язані здійснювати розрахункові операції виключно із застосуванням реєстратора розрахункових операцій. „Єдинщиків” ця вимога не стосується.


При цьому, фізичні особи-підприємці повинні забезпечити наявність на торговому місці наступних документів:

- книга обліку доходів та витрат; 

- книга обліку розрахункових операцій; 

- виписка або витяг з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб – підприємців; 

- торговий патент, ліцензії (у разі здійснення видів діяльності, що підлягають ліцензуванню); 

- свідоцтво платника ПДВ (у разі наявності); 

- трудові угоди з найманими працівниками (у разі використання найманої праці). 



Прес – служба ГУ Міндоходів Знам»янської ОДПІ

Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 543 | Додав: Admin | Дата: 21.10.2013

                           
12

Згідно з Податковим кодексом України для оподаткування податком на доходи фізичних осіб дохід від продажу об'єкта нерухомого та рухомого майна (крім легкових автомобілів, мотоциклів, мопедів) визначається виходячи з ціни, зазначеної в договорі купівлі-продажу, але не нижче оціночної вартості такого об'єкта, розрахованої органом, уповноваженим здійснювати таку оцінку відповідно до закону.


Під час проведення операцій з відчуження об'єктів нерухомого та рухомого майна нотаріус посвідчує відповідний договір купівлі-продажу (міни), спадщини об'єктів такого майна (крім легкових автомобілів, мотоциклів, мопедів) за наявності документа про оцінку майна та документа про сплату до бюджету податку.


1 листопада 2013 року набере чинності постанова Кабінету Міністрів України від 04.03.2013 р. №231, згідно з якою таку оцінку зможуть здійснювати лише спеціалізовані суб’єкти оціночної діяльності, які мають відповідний сертифікат на здійснення такої діяльності. Із зазначеної дати громадяни України можуть укладати будь-які угоди з нерухомістю, у тому числі з землею, та рухомим майном (крім легкових автомобілів, мотоциклів, мопедів) виключно за наявності спеціальної оцінки для цілей оподаткування. Без такої оцінки нотаріуси мають відмовляти громадянам у посвідченні правочинів купівлі-продажу, міни, дарування, видачі свідоцтва про право на спадщину тощо.

Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 518 | Додав: Admin | Дата: 21.10.2013

                           
12

На базі єдиного веб-порталу Міндоходів створено інтегровану автоматизовану інформаційну систему яка надає доступ до інформації, доступної для публічного використання, зі своїх баз даних.


.Зокрема на порталі функціонують такі сервіси:


- електронний сервіс «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера» який дозволяє перевірити надійність свого ділового партнера. Для цього достатньо знати його код ЄДРПОУ або його точну назву. Інформаційна система надасть інформацію про перебування на обліку такого суб’єкта господарювання, чи навпаки зняття з обліку, наявність чи відсутність податкового боргу, а також чи знаходиться він за визначеною в установчих документах адресою і т.д.


- електронні сервіси «Реєстр платників ПДВ», «Анульовані свідоцтва платників ПДВ», за допомогою якого можна дізнатися про те, чи є дійсним свідоцтво ПДВ свого бізнес-партнера, дату початку дії свідоцтва, а також інформацію про позбавлення реєстрації як платника ПДВ за заявою платника податку, з ініціативи органів державної податкової служби чи за рішенням суду.


- функціонує Єдина база податкових знань, а також «Податковий календар», що інформує про дату подання звітності та сплати податків, зборів (обов'язкових платежів).


- надання довідки про відсутність заборгованості з податків і зборів, що контролюються органами Міндоходів в електронному вигляді за електронним запитом такого платника.


Крім того для інформаційної підтримки і технічної допомоги з питань надання платниками податків в електронній формі податкової звітності і податкових накладних, створено загальнодержавний call - центр, скористатися яким можна безкоштовно із стаціонарного телефону за номером: 0-800-501-007 (вибравши напрям 7). Звернувшись в call - центр, користувач може отримати також інформацію відносно роботи електронних податкових сервісів.


  Прес-служба Знам’янської ОДПІ


Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 527 | Додав: Admin | Дата: 17.10.2013

                           
12

З метою реалізації державної політики електронного документообігу та створення комфортних умов для суб'єктів господарювання податківцями впроваджено ряд електронних сервісів, зокрема:


- «Інформаційне повідомлення про заборгованість по податкам та зборам (обов'язковим платежам)», яким передбачено направлення на е-mail платника податків, що має податковий борг перед бюджетом, каналами електронного зв'язку відповідних інформаційних повідомлень.


- «Довідка про відсутність заборгованості по податкам та зборам (обов'язковим платежам)», яким передбачено надання платникам податків засобами електронного зв'язку документу, який підтверджує відсутність заборгованості по податках перед бюджетом на підставі наданої ними електронної заяви.


- «Дізнайся більше про свого бізнес – партнера», який розміщений на головній сторінці офіційного веб-порталу Державної податкової служби України (www.sts.gov.ua), надає можливість on-lіnе перевірки перебування на обліку в органі Державної податкової служби і стану розрахунків такого платника податків з бюджетом.


- «Сервіс щодо аналізу моделей господарських операцій підприємств з іноземними інвестиціями» має допомагати уникати ризикових ситуацій через невірне тлумачення національного законодавства іноземними бізнесменами. Сервіс надасть можливість перевіряти на добросовісність своїх можливих підприємств-контрагентів. Зокрема, йдеться про надання іноземним інвесторам інформації про визнання недійсними установчих документів контрагентів, реєстрацію підприємства на загублені або викрадені документи, перебування їх в процедурах банкрутства або ліквідації, участь у схемах мінімізації податкових зобов’язань тощо.


Нагадуємо, що з метою забезпечення оперативного реагування на повідомлення громадян про неправомірні дії або бездіяльність працівників органів ДПС, працює сервісна служба «Пульс податкової». Скориставшись телефоном (044) 284-00-07, Ви можете вирішити питання, що виникли у ході проведення господарської діяльності.


Крім того повідомляємо, що для інформаційної підтримки і технічної допомоги з питань надання платниками податків в електронній формі податкової звітності і податкових накладних, в Державній податковій службі України створений загальнодержавний call - центр, скористатися яким можна безкоштовно із стаціонарного телефону за номером: 0-800-501-007 (вибравши напрям 7). Звернувшись в call - центр, користувач може отримати також інформацію відносно роботи електронних податкових сервісів.

Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 525 | Додав: Admin | Дата: 16.10.2013

                           
12

Звіт за вересень про суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування потрібно подати до 21 жовтня 2013 року включно (оскільки у цьому місяці 20 число припадає на вихідний, то останнім звітним днем є понеділок, 21 жовтня).


Нагадуємо, що з 1 жовтня адміністрування ЄСВ здійснюється Міністерством доходів і зборів. Тому відповідні звіти прийматимуться та оброблятимуться його територіальними органами. Зокрема, платники єдиного внеску можуть надіслати звітність в електронному вигляді на єдину адресу Інформаційного порталу Міністерства доходів і зборів України zvit@sta.gov.ua. Або ж здати її власноруч у Центрах обслуговування платників податків, які діють у кожній податковій інспекції області

Прес-служба Знам»янської  ОДПІ


Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 518 | Додав: Admin | Дата: 15.10.2013

                           
12

Пунктом 261 підрозділу 2 розділу ХХ ПКУ для операцій з постачання програмної продукції, тимчасово, з 1 січня 2013 року до 1 січня 2023 року, запроваджено пільговий режим оподаткування податком на додану вартість, згідно з яким звільняються від оподаткування цим податком операції з постачання програмної продукції.


Згідно з підпунктом 14.1.225 пункту 14.1 статті 14 ПКУ – будь-який платіж, отриманий як винагорода за користування або за надання права на користування будь-яким авторським та суміжним правом на літературні твори, твори мистецтва або науки, включаючи комп'ютерні програми, інші записи на носіях інформації, відео- або аудіокасети, кінематографічні фільми або плівки для радіо- чи телевізійного мовлення, передачі (програми) організацій мовлення, будь-яким патентом, зареєстрованим знаком на товари і послуги чи торгівельною маркою, дизайном, секретним кресленням, моделлю, формулою, процесом, правом на інформацію щодо промислового, комерційного або наукового досвіду (ноу-хау) для цілей оподаткування визначається як роялті.


Не вважаються роялті платежі за отримання об'єктів власності, визначених в абзаці першому цього пункту, у володіння або розпорядження чи власність особи або якщо умови користування такими об'єктами власності надають право користувачу продати або здійснити відчуження в інший спосіб такого об'єкта власності або оприлюднити (розголосити) секретні креслення, моделі, формули, процеси, права на інформацію щодо промислового, комерційного або наукового досвіду (ноу-хау), за винятком випадків, коли таке оприлюднення (розголошення) є обов'язковим згідно із законодавством України.


Відповідно до підпункту 196.1.6 пункту 196.1 статті 196 ПКУ виплата роялті у грошовій формі не є об’єктом оподаткування податком на додану вартість

Прес-служба Знам»янської  ОДПІ


Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 499 | Додав: Admin | Дата: 15.10.2013

                           
12

Наказом Міністерства доходів і зборів України від 09 вересня 2013 року № 454 та Зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20 вересня 2013 року за № 1628/24160. затверджено порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування


Якщо підприємство не провадить господарську діяльність, не має найманих працівників, відповідно не нараховує заробітну плату, то звіт щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування до органів доходів і зборів ним не подається.

Тобто, звіт з прочерками подавати не потрібно. Відповідна норма визначена пп. 2.13 п. II. Порядку .

Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 486 | Додав: Admin | Дата: 14.10.2013

1-10 11-20 ... 501-510 511-520 521-530 531-540 541-541

Кировоград: новости и сайты