Четвер, 30.11.2023, 13:48
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Оголошення та анонси

Головна » Оголошення та анонси (228)

Оголошення та анонси [228]

  
12
Шановні знам'янчани, звертаємось до Вас з пропозицією взяти участь у благодійній акції "Разом заради добра" – на підтримку хворих на ниркову недостатність, які потребують системного гемодіалізного лікування у обласній лікарні.

Багато років тяжко хворі отримують сеанси гемодіалізу не в окремій облаштованій гемодіалізній залі, а перебувають у кімнатах інтенсивної терапії, що створює серйозні проблеми хворим.

Наразі у обласній лікарні тривають масштабні ремонтні роботи, внаслідок чого з'явились вільні площі, де можливо збудувати сучасну комфортну гемодіалізну залу. Тяжко хворі та працівники обласної лікарні звертаються до Вас з пропозицією взяти участь у організації благодійної акції, аби зібрати кошти на будівництво сучасної гемодіалізної зали.

Реквізити для всіх, хто виявить бажання допомогти хворим.

Благодійний фонд "Майбутнє медицини"
ЄДРПОУ 38758490
р/р 26009052911178
в ПАТ КБ "Приватбанк" Кіровоградська філія
МФО 323583
Призначення платежу – "Гемодіалізна зала"


На підтримку хворих на ниркову недостатність, які потребують системного гемодіалізного лікування у обласній лікарні підтримали: виконавчий комітет Знам’янської міської ради; управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства; фінансове управління; управління соціального захисту населення; управління пенсійного фонду України в м.Знам’янка та Знам’янському районі; відділ культури та туризму; відділ освіти та загальноосвітні заклади міста; архівний відділ; центр надання адміністративних послуг; центр соціальних служб сім’ї, дітей та молоді; земельний відділ; МПК «Бюро технічної інвентаризації; територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів; Знам’янський міськрайонний центр зайнятості.

Всього було перераховано на р/р 26009052911178 Благодійного фонду "Майбутнє медицини" – 7588, 00 грн


Оголошення та анонси | Переглядів: 1644 | Дата: 28.02.2014

12 Відділ економічного розвитку, промисловості, інфраструктури та торгівлі виконавчого комітету Знам'янської міської ради доводить до відома СПД, що з метою забезпечення стабільної цінової ситуації на крупу гречану, Аграрним фондом України пропонується продаж крупи гречаної для подальшої її реалізації у торгівельній мережі та на ринках міста.

Ціна крупи гречаної фасованої – 7,0 грн./кг. Умови відпуску : само вивіз із м.Новоукраїнка Кіровоградської області за умови попередньої оплати.

Телефон для довідок: 0522 352043, моб. 0504436936. Контактна особа: Глущенко Надія Іванівна – директор регіонального відділення Аграрного фонду України.
Оголошення та анонси | Переглядів: 848 | Дата: 27.02.2014

12 Відділ економічного розвитку, промисловості, інфраструктури та торгівлі виконавчого комітету Знам'янської міської ради, відповідно до розпорядження голови Кіровоградської облдержадміністрації від 14.10.2013р. №494-р "Про стабілізацію цінової ситуації на продовольчому ринку області" доводить до відома та звертає Вашу увагу на: необхідність безумовного дотримання державної дисципліни цін усіма суб'єктами діяльності, які здійснюють виробництво і реалізацію товарів та продукції у місті; недопущення необґрунтованого підвищення цін у першу чергу на хліб, борошно, крупи, макаронні вироби, цукор, олію, яйця, овочі, тощо; обов'язковості дотримання рівня граничних торгівельних надбавок на основні продовольчі товари.

На даний час діє розпорядження голови облдержадміністрації від 05.05.2011 року № 386-р "Про регулювання цін на основні продовольчі товари" яким:

- обмежено граничний рівень рентабельності виробництва борошна – до 5%;

- граничний рівень торгівельних надбавок на основні продовольчі товари – до 15%;

- запроваджено декларування зміни оптова-відпускних цін на основні продовольчі товари ( згідно із постановою КМУ від 17.10.2007 р. №1222)

Вищезазначені розпорядження голови ОДА та інші нормативні документи з питань державного регулювання цін розміщені на офіційному веб-сайті Знам'янської міської ради у розділі "Торгівля".
Оголошення та анонси | Переглядів: 915 | Дата: 27.02.2014

   
12
Продається одноповерхове нежитлове приміщення (колишня вечірня школа) площею 191,10 кв. м. за адресою: м. Знам’янка, проспект ВЛКСМ, 9. Для довідок звертатися до Знам’янської об’єднаної податкової інспекції.

Управління містобудування, архітектури
та житлово-комунального
господарства Знам’янської міської ради


Оголошення та анонси | Переглядів: 1021 | Дата: 26.02.2014

  
12
На виконання розпорядження міського голови І.Крижановського від 29 січня 2014 року "Про організацію проведення ярмарків з продажу сільськогосподарської та продовольчої продукції в м. Знам'янка у 2014 році" запроваджено проведення згідно з графіком ярмарків з продажу продовольчих товарів та сільгосппродукції на території міста на 2014 рік

Графік
проведення ярмарків з продажу сільськогосподарської
та продовольчої продукції в м. Знам'янка у 2014 році До масляної  - 2 березня

 До великодня - 18-19 квітня

 До Дня незалежності України та Дня міста - 2 серпня

 Передноворічний  - 27-28 грудня
Оголошення та анонси | Переглядів: 1244 | Дата: 14.02.2014

 
12
З 1 листопада громадяни України можуть отримувати адміністративні послуги, які надає Державна реєстраційна служба, через будь-яке відділення «Укрпошти».

Це стало можливим завдяки виконанню програми економічних реформ «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», затвердженої Президентом Віктором Януковичем.

Таким чином, зараз у відділеннях «Укрпошти» громадяни можуть отримати необхідну інформацію про послуги Державної реєстраційної служби, оформити необхідний пакет документів, надіслати його до відповідних територіальних органів Державної реєстраційної служби, які надають адміністративні послуги.

Через «Укрпошту» можливо отримати найпоширеніші види адміністративних послуг, а саме:

Проставлення апостиля на офіційних документах про державну реєстрацію актів цивільного стану;

Державна реєстрація фізичної особи, яка має намір стати підприємцем;

Державна реєстрація змін до відомостей про фізичну особу – підприємця, які містяться в Єдиному державному реєстрі;

Державна реєстрація припинення підприємницької діяльності фізичною особою-підприємцем;

Державна реєстрація юридичної особи;

Державна реєстрація припинення юридичної особи в результаті її ліквідації, а також злиття, приєднання, поділу чи перетворення;

Державна реєстрація змін до установчих документів юридичної особи;

Державна реєстрація змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі;

Видача довідки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Нестеренко Л.В.
начальник відділу державної реєстрації
юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців,
легалізації об'єднань громадян Знам'янського МРУЮ

Оголошення та анонси | Переглядів: 912 | Дата: 10.02.2014

  
12
Відповідно наказу обласного комунального виробничого підприємства «Дніпро-Кіровоград» №601 від 5 грудня 2013 року «Про внесення змін в розрахунок розміру плати за транспортування та очистку стоків» з 01.01.2014 року затверджується та вводиться в дію розрахунок розміру плати за транспортування та очистку стоків.

Розмір плати за транспортування та очистку стоків становитиме 5,00 грн. за 1 м куб. стоків.

Адміністрація ОКВП «Дніпро-Кіровоград»
Оголошення та анонси | Переглядів: 950 | Дата: 12.12.2013

12
Премію створено з метою пошуку, відбору та нагородженнянайталановитіших та найобдарованіших дітей в Україні, що мають унікальні, особливі розумові або фізичні здібності, незвичайні вміння, мають надзвичайну схильність до науки, спорту, чи музики і можуть здивувати по-справжньому.

Проведення зазначеної премії було підтримано Президентом України, Кабінетом Міністрів України, Міністерством освіти і науки України, Міністерством у справах сім’ї, молоді та спорту України, Міністерством культури і туризму України, Міністерством з питань надзвичайних ситуацій України .

Для здобуття Премії "Диво Дитина" запрошуються діти віком від 4-х до 13 років (включно), що мають унікальні та особливі здібності, незвичайні розумові або фізичні здібності, мають феноменальну інтуїцію та пам'ять, володіють даром передбачення, або чутливістю до енергетики та ін.

За п’ять років проведення дана премія стала найголовнішою подією для дітей та визначає найкращих представників підростаючого покоління, надаючи їм звання «Дитина року». Кожен рік у премії приймають участь близько 3000 дітей з усієї України.

Для участі у премії необхідно заповнити анкету учасника та відіслати її на адресу організатора. Подробиці на сайті www.divo-dutuna.com.

Знам’янський міський центр соціальних служб для
сім’ї, дітей та молоді


Оголошення та анонси | Переглядів: 1115 | Дата: 05.12.2013

 
12
Відділ економічного розвитку, промисловості, інфраструктури та торгівлі виконавчого комітету Знам'янської міської ради доводить до відома СПД, що на території м. Знам'янка по вул. Фрунзе (біля НОДХА) знаходиться овочесховище для довгострокового зберігання овочів площею 1400 кв.м.

На виконання заходів затверджених розпорядженням голови облдержадміністрації А. Ніколаєнка від 14.10.2013р. №494-р "Про стабілізацію цінової ситуації на продовольчому ринку області", з метою забезпечення наповнення овочесховищ картоплею та овочами в обсягах необхідних для забезпечення внутрішнього ринку міста рекомендуємо суб'єктам підприємницької діяльності проводити зберігання овочів у запропонованому овочесховищі, де є всі умови для комфортного зберігання сільськогосподарської продукції. 

За довідками звертатись каб.№12, тел. 2-19-72.  
Оголошення та анонси | Переглядів: 916 | Дата: 28.11.2013

 
12
Відділ економічного розвитку, промисловості, інфраструктури та торгівлі виконавчого комітету Знам'янської міської ради доводить до відома, що постановою КМУ № 715 від 14.08.2013р. «Про затвердження Порядку відбору, схвалення і реєстрації інвестиційних проектів у пріоритетних галузях економіки та вимог до таких проектів» затверджено Порядок відбору, схвалення і реєстрації інвестиційних проектів у пріоритетних галузях економіки та вимоги до таких проектів, відповідно до частини ст.4 ЗУ "Про стимулювання інвестиційної діяльності у пріоритетних галузях економіки з метою створення нових робочих місць" (Закон №5205-УІ).

З даною постановою можна ознайомитись на сайті Знам'янської міської ради у розділі "Економіка - Інвестиції".

Оголошення та анонси | Переглядів: 1018 | Дата: 12.11.2013

« 1 2 ... 20 21 22 23 »

Кировоград: новости и сайты