Понеділок, 20.05.2024, 02:53
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Знам’янчанин року 2014


 Номінація П.І.Б.Переможець конкурсу

Підприємець року


 Мороз Анатолій Павлович,
голова фермерського господарства 
«Мороз А.П.»

Анатолій Павлович депутат Знам’янської Другої селищної ради ХХІV та V cкликань. В 2010 році обраний депутатом міської ради VІ скликання по одномандатному мажоритарному виборчому округу № 22. 

Анатолій Павлович – професіонал своєї справи, дбайливий господар, вимогливий та вмілий керівник, гуманна людина. Має організаторські здібності, користується повагою серед населення міста та селища Знам’янка. Активно працює з виборцями, допомагає вирішувати проблемні питання мешканців, які стосуються благоустрою. У спілкуванні з громадянами, колегами по роботі ввічливий. За активну участь у громадському житті нагороджувався грамотами та подяками. За виробничі досягнення занесений до Дошки Пошани «Трудова слава Знам’янського району»  


 Талант року у сфері освітиВоловик Наталія Віталіївна,
 вчитель початкових класів Знам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6
Досить тривалий стаж  педагогічної роботи дозволяє Наталії Віталіївні  уникати одноманітності у трудовій практиці, застосовувати ефективні методи і прийоми в процесі засвоєння учнями нових знань, виявляти та формувати їх творчі здібності.             
Вона охоче ділиться з колегами своїм досвідом роботи в рамках шкільних та міських методичних об’єднань.  Її вихованці щороку посідають призові місця на ІІ (міському) етапі  Всеукраїнських олімпіад та Міжнародних конкурсах.

Талант року у сфері культури 
Івасенко Сергій Володимирович, директор дитячої музичної школи ім. М.Лисенка.
 
Для того аби стати найкращим у сфері мистецтва і бути признаним людьми необхідно зробити не аби – який внесок у розвиток галузі, необхідно створити шедевр і прославляти свою справу поза межами міста, області, країни.  Саме ці слова про  Івасенка Сергія Володимировича. 
А про його активну життєву позицію та плідну творчу діяльність свідчать численні нагороди: грамоти, подяки, дипломи різних рівнів. Досвід та майстерність, звичайно, можна здобути з роками, та визнання приходить не одразу. Під його керівництвом колектив працює злагоджено, стабільно і користується повагою в області.

 

 Талант року у сфері спорту та фізичної культуриХрипта Андрій Іванович
чемпіон України з велоспорту, переможець Міжнародних змагань, учасник Чемпіонату світу, бронзовий призер чемпіонату Європи. Майстер спорту Міжнародного класу
Концентрує у собі енергію змагань та щоденних, кропітких тренувань, дух поразок та смак насолоди перемог.  Людина, яка своє життя присвятила спорту, має жертвувати часом, здоров'ям та стосунками. Але коли справджується очікуваний результат, лише тоді усвідомлюєш, що ти на правильному шляху. Адже потрібно віддавати душу лише тому, що тебе надихає.   
Багато чого можна сказати про молодого спортсмена, перелічити його якості, проте найголовніше це визнання та довіра рідного міста. Саме такі молоді особистості мають прославляти рідне місто за його межами, мають стати нашою гідною зміною. 

Талант у сфері медицини Жуган Едуард Леонідович,  
директор Комунального підприємства «Знам’янська обласна бальнеологічна лікарня» Кіровоградської обласної ради.   
Едуард Леонідович – це приклад сучасного керівника, креативного менеджера, котрий уособлює в собі якості кваліфікованого лікаря, професійного економіста, психолога. Його енергійність та принциповість, послідовність в прийнятті правильних виважених рішень, вміння працювати з людьми, дає змогу лікарні стабільно працювати.
Надзвичайно обдарована та високоосвічена людина, активний і невтомний дослідник, сприяє розвитку лікарні у відповідності з тенденціями і вимогами сучасної курортної науки. Жуган Едуард Леонідович нагороджений Почесною грамотою Управління охорони здоров’я та Почесною грамотою Міністерства охорони здоров’я України. . 

Керівник року 
Ковбасюк Олександр Михайлович,  начальник Знам’янського РЕМ ПАТ «Кіровоградобленерго».
Олександр Михайлович відданий справі поліпшення   життя громадян та своїх підлеглих працівників, зажди готовий допомогти ділом та мудрою порадою. Головне його вміння, яке необхідне кожному керівникові це ладити з людьми. Адже вміння знайти спільну мову зі своїми підлеглими – це прямий шлях до плідно співпраці.            
Тонкий та мудрий підхід, практично, до кожного працівника врегульовує взаємовідносини у колективі, підвищує продуктивність роботи не тільки підлеглих, але всього підприємства в цілому.  Олександр Михайлович   поєднує у собі багато іпостасей. Начальник і друг, наставник та професіонал.   Кожен його день розписаний по годинах.   Він користується відвертою повагою у  своєму колективі.

 

Лідер року органу самоорганізації населення


Шведченко Ірина Вікторівна
З 2006 року вона обіймає посаду голови квартального комітету №6  і працює оператором комп’ютерного набору відділу по обслуговуванню ради Знам’янської міської ради. Головними якостями Ірини Вікторівни, як лідера органу самоорганізації населення це вміння згуртувати людей до прагнення єдиної мети та бути ланкою, що об’єднає громаду та міську владу у взаємній справі.
Вона знає всі питання, які можуть непокоїти мешканців, піклується та переживає за їх проблеми  , як за власні. Добросовісно і акуратно веде необхідне діловодстство.  Постійно проводить збори жителів підпорядкованого їй кварталу з поточних питань по благоустрою  території. Ірині Вікторівні  притаманні завзятість, оптимізм та активна життєва позиція, вона  відповідальна та добропорядна. Користується авторитетом та повагою не тільки у жителів кварталу  але і у територіальної громади міста.   
1  2

Кировоград: новости и сайты