Субота, 13.04.2024, 20:09
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Знам’янчанин року 2014


 Номінація П.І.Б.Переможець конкурсу

Громадський лідер року


 Ільченко Едуард Дмитрович
Депутат Знам’янської міської ради VI шостого скликання, керівник громадської приймальні народного депутата України, людина з 40 – річним стажем роботи на керівних посадах, Знам’янського відділку Одеської залізниці. Саме Едуард Дмитрович своєю невтомною працею вніс вагомий внесок у подальший розвиток пасажирської галузі. Енергійність, принциповість та послідовність в прийнятті правильних, виважених рішеннях, вміння працювати з людьми, надавати їм кваліфіковану та моральну підтримку, не проходити біля порушень та безладу, домагатися виконувати поставлені завдання та вимоги – ось характерні риси притаманні цій працьовитій людині. 
За свою сумлінну працю отримував нагороди та заохочення від Міністерства шляхів сполучення СРСР, Управління залізниці та відділку залізниці, міської влади, громадських організацій.
Та головне, що Едуард Дмитрович дуже відкрита та ввічлива людина, вміє вислухати співбесідника, користується великою повагою та авторитетом серед жителів міста. Постійно приймає активну участь у громадських та політичних заходах нашого міста

 Молодіжний лідер рокуПересадченко Марина Сергіївна
є членом  молодіжної громадської організації «Оберіг», учениця 10-Б класу  навчально-виховного комплексу «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ступенів №2- ліцей» 
Інтелектуал, молода, проте вже сформована особистість. Марина є однією з ініціаторів здійснення багатьох проектів з проблем місцевої громади ДМГО «Оберіг», «Школа – простір прав дитини», «Чисте місто, чиста держава – справа всіх і кожного», «Славетний рід Великого Кобзаря на Знам’янщині» та багато інших.             
Марина посіла І місце на Всеукраїнському конкурсі «Безпечна Європа. Безпечна Україна. Безпечний світ» та І місце на Київському фестивалі корейської культури та танців у 2013 та 2014 роках. Комунікабельна, толерантна, гарний товариш.  

Професіонал року у соціальній сфері 
Оврашко  Сергій Петрович,  
начальник відділу персоніфікованого обліку Управління соціального захисту населення Знамянського міськвиконкому 
 

Сергій Петрович висококваліфікований спеціаліст, професійно підготовлений, добре обізнаний з Конституцією України, іншими законодавчими та нормативними актами, дотримується їх, сумлінно виконує свої службові обов’язки. Творчий підхід, висока відповідальність за доручену справу є невід’ємною рисою характеру  переможця. Сергій Петрович постійно навчає та до помає в роботі молодим спеціалістам, йому притаманні  такі риси характеру, як зібраність, пунктуальність, комунікабельність. Користується авторитетом та повагою серед колег.

 

 Професіонал року у комунальній сфері та будівництвіГорбенко Вадим Васильович,
головний економіст комунального підприємства «Знам’янської житлово-експлуатаційної контори №1»
Вадим Васильович за час роботи на посаді зарекомендував себе досвідченим працівником, вимогливим до себе та підлеглих, з високим рівнем кваліфікації, відповідальним та наполегливим у роботі. З високою відповідальністю ставиться до поставлених завдань. 
Доброзичливий, користується повагою серед колег. Завжди прийде на допомогу. Приймає активну участь і громадському житті підприємства. Толерантний у спілкуванні.

Професіонал року державних установ і органів місцевого самоврядуванняДанільченко Юрій Володимирович,
 начальник  юридичного відділу виконавчого комітету Знам’янської міської ради
Відповідальність та сумлінність, небайдужість до людей, а також організаторські здібності, професійна компетентність, працьовитість у поєднанні з трудовим досвідом – це риси, характерні для Юрія Володимировича.               
Юрій Володимирович  має високу  виконавську дисципліну, йому притаманні зібраність, пунктуальність, висока працездатність та комунікабельність. Він вміє знайти спільну мову з кожним відвідувачем. У спілкуванні  з громадянами і співробітниками врівноважений, ввічливий, вміє вислухати співбесідника. Користується повагою та авторитетом серед колег.       Молодим працівникам він намагається передати свій досвід роботи, дати корисну пораду, підтримати в складній ситуації, адже не можна зупинятися на досягнутому, а треба йти вперед.    

Залізничник року 
Моліс Віктор Іванович
пенсіонер, ветеран праці. 
У  1955 році поступив на роботу в локомотивне депо Знам’янка. Працював  спочатку слюсарем. Протягом 30 років працював інженером по механічному стаціонарному обладнанню локомотивного депо. На даний час – екскурсовод музею локомотивного депо Знам’янка. Віктор Іванович написав та видав книгу «Локомотивне депо Знам’янка Одеської залізниці. Кроки історії 1873-2008 роки». А в 2014 році була видана вже друге видання.             
У спілкуванні приязна, кмітлива, доброзичлива людина. Користується повагою у колективі депо та серед мешканців міста. 
1  2

Кировоград: новости и сайты