Субота, 20.04.2024, 13:07

Головна » 2015 » Лютий » 9 » Кримінально-виконавча інспекція Знам’янського району підбила підсумки взаємодії зі Знам’янським МВ УМВС

На базі Знам’янського МВ УМВС України в Кіровоградській області відбулась спільна нарада особового складу кримінально-виконавчої інспекції, служби дільничних інспекторів та кримінальної міліції у справах дітей.

Було відзначено позитивні моменти, які виникають в ході проведення профілактичної роботи із засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, та визначено напрямки щодо подальшої співпраці.

Окрім того було обговорено та затверджено план спільних дій Знам’янського МВ УМВС та Знам’янського МРП КВІ щодо попередження повторної злочинності серед дітей на перше півріччя 2014 року.

Микола Гудима
Знам’янський МРВ КВІ

Категорія: Новини Знам’янського міськрайонного відділу пробації | Переглядів: 1003 | Додав: Admin | Рейтинг: 2.3/3