Friday, 01.07.2022, 07:37

Guests: 1
Users: 0

Головна » 2015 » February » 09

На базі Знам’янського МВ УМВС України в Кіровоградській області відбулась спільна нарада особового складу кримінально-виконавчої інспекції, служби дільничних інспекторів та кримінальної міліції у справах дітей.
Category: Новини Знам’янського міськрайонного відділу пробації | Views: 788 | Added by: Admin | Date: 09.02.2015

Незабаром окремі Кіровоградські підрозділи повертатимуться на війну, тому їм вкрай необхідна допомога з ремонтом військової техніки. Зокрема, для 34 батальйону територіальної оборони залишилось відремонтувати ще 20 одиниць військової техніки.

05 лютого 2015 року у місті Кіровоград з робочим візитом перебував міністр освіти Квіт С.М. Делегація освітян міста у складі начальника відділу освіти Н.Попової, завідувача методичним кабінетом Л.Шевченко, директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Д.По ... Read more »
Category: Новини освіти | Views: 626 | Added by: Admin | Date: 09.02.2015