П`ятниця, 26.04.2024, 09:39

Керуючись ст.12 Закону України «Про поштовий зв’язок», з метою вирішення проблемних питань поштового зв’язку, створення умов для збереження та розвитку мережі об’єктів поштового зв’язку в місті, забезпечення доступності універсальних послуг поштового зв’язку, розвитку нових видів послуг, поліпшення обслуговування споживачів розпорядженням голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 12.11.2012 року №685-р «Про внесення змін і доповнень до програми розвитку поштового зв’язку Кіровоградської області на 2009-2013 роки» затверджені Заходи щодо розвитку поштового зв’язку, одним із завдань яких є - встановлення або заміна абонентських шаф (скриньок) у житлових будинках всіх форм власності.

Ст. 23 Закону України «Про поштовий зв’язок» передбачено, що:

- поштовi скриньки, абонементнi скриньки, абонентськi поштовi шафи виготовляються вiдповiдно до встановлених стандартiв;

- придбання, установка i утримання в належному станi абонентських поштових шаф (абонентських поштових скриньок) здiйснюються власниками житлових та адмiнiстративних будинків;
- абонентськi поштовi шафи (абонентськi поштовi скриньки) встановлюються у мiсцях, зручних для доставки пошти;

- невиконання вимог щодо розмiщення абонентських поштових шаф (абонентських поштових скриньок) звiльняє оператора вiд вiдповiдальностi за доставку адресату поштових вiдправлень. У цьому разi оператор зобов'язаний повiдомити користувачiв про свою вiдмову вiд доставки поштових вiдправлень;
- поштовi скриньки, призначенi для збирання вiд вiдправникiв простих листiв i поштових карток, розмiщуються у зручних мiсцях, визначених нацiональним оператором за погодженням з мiсцевими органами виконавчої влади або органами мiсцевого самоврядування.

Враховуючи все вище перераховане, виконавчий комітет Знам’янської міської ради звертається до Вас з проханням, провести інвентаризацію абонентських шаф для отримання кореспонденції, розташованих в Ваших житлових будинках та вжити заходів щодо поліпшення їх стану, в межах свої компетенції.
Новини | Переглядів: 878 | Додав: Admin | Дата: 16.02.2013

1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 51-51