Понеділок, 23.12.2024, 07:02
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:



Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

Статистика



Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Знам’янська ОДПІ інформує

 
12
Конституцією України встановлено обов`язок кожного громадянина сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом. Для виконання свого громадянського обов`язку фізичні особи щорічно подають до податкових інспекцій за місцем проживання декларації про свій майновий стан і доходи за минулий рік.

Нагадуємо, у зазначеній податковій декларації вказуються доходи, отримані громадянами у минулому році. Подати таку декларацію необхідно до 1 травня поточного року контролюючому органу, в якому перебуває на обліку платник податків. При цьому, платник податків – фізична особа зобов’язаний самостійно визначити свою податкову адресу, тобто обрати податкову інспекцію, до якої подавати декларацію про майновий стан і доходи.

В ході Кампанії декларування доходів гомадян – 2014 виникають питання стосовно визначення податкової адреси платника податків для подання податкової адреси про майновий стан і доходи. Зокрема, у випадку, коли на момент подання декларації фізична особа вже знята з реєстрації за однією адресою та не зареєстрована за іншою.

Податковою адресою платника податків – фізичною особою визнається місце її проживання, за яким вона береться на облік як платник податків в контролюючому органі.

Платник податків - фізична особа може мати одночасно не більше однієї податкової адреси.

Законодавством України встановлено, що громадянин України, а також іноземець чи особа без громадянства, які постійно або тимчасово проживають в Україні, зобов’язані протягом десяти днів після прибуття до нового місця проживання зареєструвати місце проживання (ст. 6 Закону України від 11 грудня 2003 року № 1382-IV «Про свободу пересування і вільний вибір місця проживання в Україні»).

Таким чином, якщо фізична особа знята з реєстрації за однією адресою та не зареєстрована за іншою, то вона повинна подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи до контролюючого органу за попередньою податковою адресою.

Прес-служба Знам»янської ОДПІ
Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 548 | Додав: Admin | Дата: 04.03.2014

 
12
Подана звітність до органів Міндоходів підлягає перевірці на предмет наявності арифметичних помилок, неточностей, описок. Цей процес називається камеральною перевіркою.

Порядок проведення камеральних перевірок встановлено пп.75.1.1. ст.76 Податкового кодексу України, а також Методичними рекомендаціями з організації та проведення камеральних перевірок податкової звітності платників податків, затвердженими наказом Міндоходів від 14.06.2013 року № 165. Для проведення камеральної перевірки існують певні правила, зокрема:

- камеральна перевірка проводиться без спеціального рішення (наказу або розпорядження) керівника податкового органу;

- камеральна перевірка проводиться без повідомлення суб’єкта господарювання;

- камеральна перевірка проводиться на підставі поданих суб’єктом підприємницької діяльності податкових декларацій ( розрахунків) шляхом зіставлення їх показників ( з даними програмних продуктів, результатів автоматизованого контролю податкової звітності, інформації з інших джерел, з даними з Єдиного реєстру податкових накладних і реєстрів виданих та отриманих податкових накладних);

- камеральна перевірка проводить протягом 30 календарних днів після закінчення строку, встановленого податкових кодексом України для подання податкової звітності; протягом 20 календарних днів – якщо перевіряється декларація з ПДВ, подана СПД, що мають право на автоматичне бюджетне відшкодування ПДВ. Проводити перевірку після закінчення зазначеного строку – незаконно;

- за результатами камеральних перевірок оформляється акт або довідка. Акт складається лише в разі виявлення порушень. За відсутності порушень складається довідка або на формі податкової звітності перевіряючий робить запис про відсутність порушень.


Прес-служба Знам»янської ОДПІ
Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 525 | Додав: Admin | Дата: 04.03.2014

 
12
Відповідно до пункту 5 частини першої статті 4 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» від 08.07.2010 р. №2464-VІ (далі - Закон) платниками єдиного соціального внеску є особи, які забезпечують себе роботою самостійно - займаються незалежною професійною діяльністю, а саме: науковою, літературною, артистичною, художньою, освітньою або викладацькою, а також медичною, юридичною практикою, в тому числі адвокатською, нотаріальною діяльністю, або особи, які провадять релігійну (місіонерську) діяльність, іншу подібну діяльність та отримують дохід безпосередньо від цієї діяльності, за умови, що такі особи не є найманими працівниками чи підприємцями.

Вищезазначені платники сплачують єдиний внесок у розмірі 34,7 відсотка із сум доходу (прибутку), отриманого від їх діяльності, що підлягає обкладенню податком на доходи фізичних осіб. При цьому сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску за кожну особу за місяць, у якому отримано дохід, та не більше максимальної величини бази нарахування єдиного внеску, встановленої цим Законом.

У 2013 році мінімальний страховий внесок за кожен місяць для таких платників становив: січень - листопад – 398,01 грн. (1147 грн. х 34,7%); грудень – 422,65 грн. (1218 грн. х 34,7%).

Максимальна величина бази нарахування єдиного внеску за кожен місяць у 2013 році становила: січень – листопад - 19499 грн. (1147 грн. х 17); грудень – 20706 грн. (1218 грн. х 17).

Зазначені особи зобов’язані сплатити єдиний внесок за 2013 рік до 1 травня 2014 року та в цей же термін подати до територіальних органів Міндоходів річну податкову декларацію згідно з таблицею 3 додатка 5 до «Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», затвердженого наказом Міндоходів від 09.09.2013 р. №454.

При цьому слід зазначити, що у графі 3 таблиці 3 додатка 5 цього Порядку такі особи самостійно визначають суму доходу, з якого нараховують єдиний соціальний внесок у розрізі кожного місяця звітного року з урахуванням вищенаведеного.


Прес-служба Знам»янської ОДПІ
Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 563 | Додав: Admin | Дата: 04.03.2014

 
12
Завітайте у зручний для Вас час до Знам»янської податкової інспекції для вчасного подання декларацій про майно , майновий стан та доходи отримані в 2013 році..

Обов'язок подання декларації у громадянина виникає у разі отримання ним протягом звітного року окремих оподатковуваних доходів. Одним із їх видів є дохід від земельних паїв, що самостійно обробляються (доходи одноосібників).

Завчасно висловлюємо Вам вдячність за свідомий крок - декларування доходів.Адже своєчасно сплачуючи податок на доходи фізичних осіб ви підтримуєте свої місцеві бюджети.

Консультацію та роз»яснення з питань декларування ви можете отримати особисто в Центрі обслуговування платників податків в каб.№ 6 або за телефонами 2-19-39, 2-29-08.


Прес-служба Знам»янської ОДПІ
Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 561 | Додав: Admin | Дата: 03.03.2014

 
12
Доводимо до відому платників податків що продовжується видача безкоштовних сертифікатів закритих та відкритих ключів для подання звітності в електронному вигляді. Знам»янська ОДПІ запрошує платників податків малого та середнього бізнесу отримати їх 12 лютого 2014 року в приміщенні Знам»янської ОДПІ

З запитаннями Ви можете звернутись за телефонами 2-19-39,
2-29-08.


Прес-служба Знам»янської ОДПІ
Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 640 | Додав: Admin | Дата: 03.03.2014

 
12
Складання податкових накладних за новою формою розпочинається з 01.03.2014 року, - звертають увагу фахівці Знам»янської ОДПІ

Здена податкова накладна може бути складена виключно на суму фактично поставлених товарів на дату складання такої накладної та не може бути складено на суму попередньої оплати (авансу).

В той же час, податкову накладну за щоденними підсумками операції (якщо податкову накладну не було складено на ці операції) при здійсненні постачання товарів/ послуг за готівку кінцевому споживачеві (який не є платником податку): якщо розрахунки за такі постачання проводяться через касу/реєстратори розрахункових операцій продавця або через банківську установу чи платіжний пристрій (безпосередньо на поточний рахунок постачальника).

Слід відмітити, що продавець у разі постачання товарів/послуг за ціною, нижчою за звичайну, складає дві податкові накладі (одну - на суму, розраховану виходячи з фактичної ціни, іншу – суму, розраховану виходячи з перевищення звичайної над фактичною) у випадку здійснення операцій, визначених ст.39 ПКУ як контрольовані.

Довідково: форми податкових накладних та порядок заповнення податкової накладної, затверджено наказом Міндоходів від 14.01.2014 року № 10, який набирає чинності з 01.03.2014 року. Саме цим наказом конкретизовано умови складання податкових накладних.


Прес-служба Знам»янської ОДПІ
Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 568 | Додав: Admin | Дата: 03.03.2014

 
12
Якщо втрачено або зіпсовано повідомлення про взяття на облік платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування то такий платник має право на отримання дублікату документа - роз»яснює платникам Знам»янська ОДПІ.

Насамперед для цього необхідно подати відповідну заяву у довільній формі до органу доходів і зборів за місцезнаходженням чи місцем проживання платника.

Водночас, взяття на облік юридичних осіб (їх відокремлених підрозділів) та фізичних осіб – підприємців як платників єдиного внеску підтверджується випискою з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.

Тож у разі втрати або зіпсуття (зношення) виписки з Єдиного державного реєстру платники можуть звернутися із заявою до державного реєстратора та повторно отримати документ.

При цьому на Повідомленні та виписці з Єдиного державного реєстру, які видаються замість втрачених (зіпсованих, пошкоджених тощо), слово «Дублікат» не зазначається.

Довідково. Порядок обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування затверджений наказом Міністерства доходів і зборів України від 09 вересня 2013 року № 458.


Прес-служба Знам»янської ОДПІ
Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 540 | Додав: Admin | Дата: 03.03.2014

 
12
Подання звітності в електронному вигляді скорочує час опрацювання звітності, зменшує кількість помилок, забезпечує оперативний зворотний зв'язок із центральними органами виконавчої влади, що сприятиме спрощенню в цілому умов провадження господарської діяльності.

Створення автоматизованої системи "Єдине вікно подання електронної звітності" здійснюється, зокрема, на таких принципах:

- впровадження єдиних стандартів і технологій формування та подання електронної звітності;

- запобігання паралельному поданню звітних даних одним суб'єктом подання звітності до різних центральних органів виконавчої влади;

- надання суб'єктам подання звітності безкоштовного спеціалізованого клієнтського програмного забезпечення з формування та подання звітності засобами автоматизованої системи;

- формування єдиних вимог до системи підтвердження отримання та оброблення звітної інформації (квитанцій);

- оперативного доступу суб'єктів подання звітності до необхідних сервісів та інформації, підтримання з ними ефективного зворотного зв'язку;

- можливість використання автоматизованої системи для будь-якої форми звітності незалежно від обсягу та змісту;

- захист від несанкціонованого доступу;

- конфіденційність, цілісність, доступність і достовірність інформації, що обробляється в автоматизованій системі;

- можливість підтвердження авторства, цілісності та неспростовності поданої електронної звітності.


Прес-служба Знам»янської ОДПІ
Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 582 | Додав: Admin | Дата: 20.02.2014

 
12
Зазначена квитанція використовується для сплати податків і зборів через каси сільських (селищних) рад мешканцями сільської місцевості.

Тепер при сплаті податків і зборів, у тому числі й плати за землю, видаються квитанції встановленого зразку.

Форма квитанції затверджена наказом Міністерства доходів і зборів України від 27.12.2013 року № 856 «Про затвердження форми Квитанції про прийняття податків та зборів» та розміщена на веб-порталі Міністерства доходів і зборів в розділі «податкове законодавство» http://minrd.gov.ua/zakonodavstvo/podatkove-zakonodavstvo/nakazi/63057.html.

Порядок отримання зазначеної квитанції залишився без змін.


Прес-служба Знам»янської ОДПІ
Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 556 | Додав: Admin | Дата: 20.02.2014

 
12
З 1 січня до 1 квітня в Україні проводиться кампанія декларування доходів державних службовців.

Необхідно зауважити, що з початку цього року змінено окремі норми Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції" в частині заповнення декларацій. В першу чергу, це стосується значного розширення кола осіб, які відносяться до близьких осіб. По-друге, знижено межу суми витрат на придбання у власність/оренду чи на інше право користування нерухомого та рухомого майна, яку необхідно відобразити у декларації: замість 150 тис. грн. – 80 тис. грн.

Аналогічна сума (від 80 тис. грн.), що підлягає декларуванню, стосується разових витрат при вкладах у банки, цінні папери та інші активи декларанта, а також на утримання майна чи інші витрати. 

Таким чином, якщо сума вкладених у звітному році коштів, наприклад, на депозитний рахунок у банку не перевищує вказаного розміру, відомості щодо такого вкладу у позиції "вкладених у звітному році" не зазначаються. Це однак не звільняє від обов'язку відображення загальної суми вкладених коштів на рахунках у банках на кінець звітного року. Такий же підхід застосовується й до вартості цінних паперів та розміру внесків до статутного (складеного) капіталу товариства, підприємства, організації.

Варто зазначити, ще одне нововведення – при заповненні відомостей про вклади у банках, цінні папери та інші активи слід указувати повне найменування банків, інших фінансових установ, товариств, підприємств, організацій тощо, з якими у суб'єкта декларування чи членів його сім'ї наявні відповідні віднос


Прес-служба Знам»янської ОДПІ
Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 680 | Додав: Admin | Дата: 20.02.2014

1-10 11-20 ... 401-410 411-420 421-430 431-440 441-450 ... 531-540 541-541

Кировоград: новости и сайты