Понеділок, 29.07.2024, 08:28
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:



Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

Статистика



Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Знам’янська ОДПІ інформує

 
12
Платник податку – резидент має право включити до податкової знижки частину суми процентів за користування іпотечним житловим кредитом, наданим позичальнику в національній або іноземній валютах та фактично сплачених протягом минулого року.

Таке право виникає в разі якщо за рахунок іпотечного житлового кредиту будується чи купується житловий будинок (квартира, кімната), визначений платником податку як основне місце його проживання, зокрема згідно з позначкою в паспорті про реєстрацію. 

Крім того, фізична особа – резидент має право включити до податкової знижки суми витрат, які пов’язані із сплатою видатків на будівництво або придбання доступного житла, визначеного законом, у тому числі на погашення пільгового іпотечного житлового кредиту, наданого на такі цілі, та процентів за ним. 

Згідно із Податковим кодексом України, право на включення до податкової знижки суми, розрахованої відповідно до ст. 175, надається платнику податку за одним іпотечним кредитом протягом 10 послідовних календарних років починаючи з року, в якому:

об’єкт житлової іпотеки придбавається;
збудований об’єкт житлової іпотеки переходить у власність платника податку та починає використовуватися як основне місце проживання.

Порядок визначення суми процентів, сплачених платником податку за користування іпотечним житловим кредитом з метою нарахування податкової знижки регулюється ст. 175 ПКУ.

Пресс – служба Знам‘янської ОДПІ
Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 525 | Додав: Admin | Дата: 07.04.2014

 
12
Знам’янська ОДПІ надає роз»яснення щодо питання оподаткування платників єдиного податку яким оголошено часткову мобілізацію відповідно до Указу Президента України від 17 березня 2014 року № 303/2014 « Про часткову мобілізацію» , та який затверджено Законом України 17 березня 2014 № 1126-VII

. Враховуючи зазначене та з метою врегулювання питань щодо нарахувань авансових внесків для фізичних осіб – підприємців- плптників єдиного податку І та ІІ груп, що не здійснювали господарську діяльність на період мобілізації та не одержували дохід, контролюючі органи, керуючись,ст. 101 ПКУ, матимуть підстави вважати податковий борг платника єдиного податку, що виник внаслідок непереборної сили ( форс-мажорних обстаин), безнадійним податковим боргом, що підлягатиме списанню, але при цьому вказана категорія платників повинна буде надати підтверджуючий документ з військового комісаріату, у якому буде зазначено період перебування на зборах.

За роз»ясненнями можна звернутись до Знам»янської ОДПІ особисто за адресою м. Знам»янка вул. Чайковського 7/55 каб 6 та 9 або за телефоном 2-19-29 та 2-29-08


Прес - служба Знам»янської ОДПІ
Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 510 | Додав: Admin | Дата: 28.03.2014

 
12
Податкову звітність по ПДВ в електронному вигляді до податкової Знам»янські суб»єкти господарювання подають 100 відсотково від усіх платників ПДВ .Такий вагомий підсумок подання звітності «електронкою» представниками бізнесу фахівці Міндоходів пов’язують не лише з обов’язковістю формування електронною звітності певними категоріями платників, а й зручністю цього сервісу.

Окрім того, електронна звітність з ПДВ дозволяє аналітикам Міндоходів досить оперативно виявити ризики і спрогнозувати можливі втрати бюджету від ризикових операцій, - звертають увагу податківці.

Нагадаємо, що Міністерство доходів і зборів оголосило тотальну боротьбу з розкраданням податку на додану вартість.

Зокрема, Міністерство визначило курс на ліквідацію податкових ям, кримінальних схем та конвертаційних площадок, які використовувались для виведення коштів з бюджету.


Прес - служба Знам»янської ОДПІ


Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 561 | Додав: Admin | Дата: 25.03.2014

 
12
І роботодавець, і працівник повинні виконувати норми закону. Якщо роботодавець не сплачує єдиний внесок на державне соціальне страхування своїх найманих працівників, то періоди, за які не сплачені внески, не враховуються до страхового стажу робітника та не включаються в заробіток для розрахунку розміру соціальних виплат та пенсій.

Законом України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» передбачено, що страховий стаж – це період, протягом якого особа підлягає загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню, та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок. Тобто, якщо працівнику нарахована заробітна плата не менше законодавчо встановленого мінімального рівня і з неї сплачено страхові внески до Пенсійного фонду України, то такий місяць повністю враховується до страхового стажу і заробітна плата за цей місяць враховується для обчислення пенсії.

Якщо ж сума нарахованої заробітної плати, з якої сплачені внески, менша за мінімальний рівень, страховий стаж становить неповний місяць і обчислюється пропорційно заробітній платі.

Забезпечення заробітною платою працівників не менше мінімальних державних стандартів та своєчасна й повна сплата соціального внеску - це обов’язок кожного роботодавця.

Громадяни повинні бути зацікавлені в тому, щоб працювати офіційно і забезпечити собі соціальні виплати та гарантії. Серед яких: допомога по тимчасовій непрацездатності; по вагітності і пологах; по догляду за дитиною до 3-х років; по втраті працездатності внаслідок нещасних випадків; путівки на санаторно-курортне лікування; пенсійне забезпечення.

Нагадуємо роботодавцям та громадянам, що незареєстрований належним чином працівник ризикує залишитися без права на отримання пільг та виплат, гарантованих державою, а роботодавцю загрожують значні розміри штрафних санкцій.

.


Прес - служба Знам»янської ОДПІ


Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 508 | Додав: Admin | Дата: 25.03.2014

 
12
Обов'язок подання декларації у громадянина виникає у разі отримання ним протягом звітного року окремих оподатковуваних доходів. Одним із їх видів є дохід від земельних паїв, що самостійно обробляються (доходи одноосібників).

Шановні жителі Знам»янського району, одноосібники , поспішайте встигнути задекларувати свої доходи до 1 травня 2014 року! Адже податок на доходи фізичних осіб є одним із основних джерел наповнення місцевих бюджетів.

А це — зарплати вчителів, лікарів, працівників культури, кошти на соціальні програми. Тому всі громадяни повинні розуміти, що, сплачуючи податок на доходи фізичних осіб, вони підтримують місцеві бюджети, а останні формують соціальну політику своїх регіонів.


Прес - служба Знам»янської ОДПІ
Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 520 | Додав: Admin | Дата: 25.03.2014

 
12
Знам’янська ОДПІ роз»яснює що ставки податку для підприємців-єдинників першої та другої групи залежать від розміру мінімальної зарплати (МЗП), що діє на 1 січня звітного року, і протягом року не змінюються. Розмір тавок залежить від виду господарської діяльності і встановлюється рішеннями місцевих рад для єдинників першої групи в межах від 1 до 10% МЗП (у 2014 році - від 12,18 грн. До 121,80 грн.), а для другої групи від 2 до 20 % МЗП (у 2014 році - від 24,36 грн. до 243,60 грн.). 

Єдинники першої та другої групи сплачують єдиний податок щомісяця, не пізніше 20 -го числа поточного місяця. Єдинники третьої і п'ятої групи сплачують єдиний податок щокварталу - протягом 50 календарних днів після закінчення кварталу.

Звітують єдинники першої та другої групи раз на рік - протягом 60 календарних днів після закінчення календарного року. Єдинники третьої і п'ятої групи звітують щоквартально - протягом 40 календарних днів після закінчення кварталу.

Єдиний соціальний внесок (ЄСВ) спрощенці, незалежно від групи єдиного податку і величини отриманого доходу, сплачують у розмірі мінімального страхового внеску за місяць - 34,7 % розміру МЗП. З ростом МЗП протягом року збільшується і розмір ЄСВ.

Сплачують ЄСВ щоквартально до 20 -го числа місяця, наступного за звітним кварталом. Від сплати ЄСВ та звіту по ньому звільнені тільки спрощенці, які є пенсіонерами за віком або інвалідами та отримують пенсію або соціальну допомогу.


Прес - служба Знам»янської ОДПІ
Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 492 | Додав: Admin | Дата: 18.03.2014

 
12
Міністерством доходів і зборів України впроваджено нову послугу для платників податків, яка дозволить уникнути помилок при формуванні податкової звітності.
Специфіка роботи сервісу полягає у своєчасному виявленні наявних помилок у наданій звітності та можливості їх виправлення без застосування фінансових санкцій.
Так, надіслана платником декларація з податку на додану вартість одразу ж проходить арифметичний контроль та співставлення даних з наявною інформацією у базах Міндоходів. У разі виявлення під час звірки ризиків, вони одразу ж формуються в електронне повідомлення та надсилаються платнику для самостійного коригування податкової звітності.
За словами фахівців Міндоходів, такий обмін інформацією сприяє зниженню податкового тиску на платника податків та поліпшенню партнерських відносин з легальним бізнесом.

Антикорупційний сервіс Міндоходів „Пульс” продовжує працювати

Саме завдяки цьому сервісу клієнти органів Міндоходів Кіровоградщини, в тому числі і суб’єкти зовнішньоекономічної діяльності, вирішують проблемні питання, які виникають у веденні бізнесу та під час спілкування із службовими особами відомства.
Так, з початку цього року до сервісу „Пульс” надійшло 66 (в тому числі 13 повторних) звернень щодо неправомірних дій або бездіяльності працівників органів Міндоходів Кіровоградської області. Більшість дзвінків стосувалися проблем, які виникають при подачі звітності та реєстрації податкових накладних (майже 60 відсотків).
Станом на 01.03.14 всі звернення опрацьовані та про результати розгляду повідомлено заявникам. Нагадуємо, номер цілодобової телефонної лінії „Пульс” для клієнтів податкової і митниці: (044) 284-00-07.

Спадок або дарунок, отриманий від батьків, не оподатковується

Статтею 174 Податкового кодексу України встановлено однаковий порядок оподаткування для доходу, отриманого у спадщину та доходу, отриманого як дарунок від фізичних осіб.
Порядок оподаткування цих доходів залежить від ступеня споріднення із спадкодавцем або дарувальником.
Так, якщо Ви отримали спадщину або дарунок від члена сім’ї І-го ступеня споріднення, то вартість отриманої власності оподатковується за 0-ю ставкою податку на доходи фізичних осіб.
Фізична особа, яка отримує спадщину або дарунок від члена сім’ї ІІ-го ступеня споріднення, сплачує податок на доходи фізичних осіб за ставкою 5 % від вартості отриманого.
Відповідальними за сплату податку на доходи фізичних осіб до бюджету, є громадяни, які отримали у спадщину або дарунок майно, грошові кошти, майнові чи немайнові права.
Відповідно до пп. 14.1.263 п. 14.1 ст. 14 розділу І Податкового кодексу України членами сім’ї фізичної особи І-го ступеня споріднення вважаються її батьки, чоловік або дружина, діти, у тому числі усиновлені. Інші члени сім’ї фізичної особи вважаються такими, які мають ІІ-й ступінь споріднення.



Прес - служба Знам»янської ОДПІ


Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 527 | Додав: Admin | Дата: 12.03.2014

 
12
За два місяці проведення спецоперації „Акциз – 2014” оперативники ГУ Міндоходів у Кіровоградській області вилучили з незаконного обігу підакцизних товарів на загальну суму 4 мільйони 229 тисяч гривень.

Так, наприкінці січня у ході проведення негласних слідчих дій, працівники Головного управління Міндоходів в області затримали вантажівку, яка перевозила тютюнові вироби. В ході проведення обшуку у багажному відсіку та в причепі даного транспортного засобу виявлено та вилучено 458 тисяч пачок цигарок контрабандного походження на суму понад чотири мільйони. Вирішується питання щодо притягнення винних осіб до відповідальності.

Загалом, з початку року з незаконного обігу вилучено 79,5 далл лікеро-горілчаних виробів, 20,7 далл спирту та 467 тисяч пачок тютюнових виробів.

„Широкомасштабна операція „Акциз-2014” була розпочата 24 січня поточного року для активізації боротьби з розповсюдженням фальсифікованої та недоброякісної продукції на території нашої країни. Оперативники Міндоходів Кіровоградщини активно долучилися до неї – для збереження життя і здоров’я жителів області”, – зазначив в.о. начальника ГУ Міндоходів в області Сергій Колотуха.


Прес - служба Знам»янської ОДПІ
Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 547 | Додав: Admin | Дата: 12.03.2014

 
12
У разі отримання громадянином України доходів з іноземних джерел, такому громадянину слід зазначені доходи включити до загального річного оподаткованого доходу, задекларувати такі доходи в річній податковій декларації та сплатити податок на доходи фізичних осіб в розмірі 15% (17%) від суми отриманого доходу

Річну Декларацію про майновий стан і доходи, одержані громадянами у 2013 році, слід подати до територіального органу Міндоходів за місцем своєї прописки до 1 травня 2014 року за формою, затвердженою наказом Міністерства доходів і зборів України від 11.12.2013 р. №793.

У разі якщо на території України діють міжнародні договори про уникнення подвійного оподаткування з країною отримання іноземних доходів, то платник податку може зменшити суму нарахованого у річній податковій декларації податку на доходи фізичних осіб на суму податків, сплачених за кордоном. При цьому сума такого зменшення не може перевищувати суму податку, розраховану із суми загального річного оподатковуваного доходу такого платника податку відповідно до законодавства України.

У разі відсутності в платника податку підтверджуючих документів щодо суми отриманого ним доходу з іноземних джерел та суми сплаченого ним податку в іноземній державі, такий платник зобов’язаний подати до контролюючого органу за своєю податковою адресою заяву про перенесення строку подання податкової декларації до 31 грудня року, наступного за звітним. У разі неподання в установлений строк податкової декларації платник податків несе відповідальність, встановлену Податковим кодексом та іншими законами.

Порядок оподаткування іноземних доходів встановлений пунктом 170.11 статті 170 Податкового кодексу України.


Прес - служба Знам»янської ОДПІ
Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 552 | Додав: Admin | Дата: 12.03.2014

 
12
Cуб’єкти господарювання, що планують перейти на спрощену систему оподаткування з ІІ кварталу 2014 року, повинні разом з відповідною заявою до територіального органу Міндоходів подати розрахунок доходу за попередній календарний рік, що передує року переходу на спрощену систему оподаткування (тобто за 2013 рік).

Дохід за попередній календарний рік, що передує року переходу на спрощену систему оподаткування, визначається на момент подання заяви із врахуванням запланованої суми отримання доходу, за період, що залишився, до кінця року після подання заяви. 

Подати такий розрахунок разом із заявою про перехід на спрощену систему оподаткування слід не пізніше, ніж за 15 календарних днів до початку нового кварталу. Тому граничний термін подання такої заяви для платників, які планують з ІІ кварталу поточного року – 14 березня 2014 року.

Порядок переходу на спрощену систему оподаткування, обліку та звітності регулюється розділом XIV Податкового кодексу України.



Прес - служба Знам»янської ОДПІ
Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 546 | Додав: Admin | Дата: 12.03.2014

1-10 11-20 ... 391-400 401-410 411-420 421-430 431-440 ... 531-540 541-541

Кировоград: новости и сайты