Понеділок, 06.05.2024, 11:14
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:



Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

Статистика



Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Знам’янська ОДПІ інформує

12
У зв’язку з великою кількістю дзвінків, які надходять до АЦСК ІДД ДФС, рекомендуємо скасовувати або блокувати власні посилені сертифікати за заявою у письмовій формі, яку необхідно подати до АЦСК ІДД ДФС протягом робочого дня, або за електронним запитом.
Звертаємо увагу, що процедура скасування або блокування за електронним запитом здійснюється цілодобово за допомогою надійного засобу електронного цифрового підпису «ІІТ Користувач ЦСК-1» та особистого ключа підписувача.

У цьому випадку заявник звільняється від оформлення паперових документів та відвідування відокремленого пункту реєстрації АЦСК ІДД ДФС, а інформування підписувача про скасування або блокування посиленого сертифіката здійснюються у режимі реального часу.

Процедуру cкасування або блокування власного посиленого сертифіката за електронним запитом наведено в пп. 5.9. та 5.10. п. 5 Настанови користувача «ІІТ Користувач ЦСК-1» та у«Відеоінструкції по скасуванню посилених сертифікатів за електронним запитом».
 

Прес-служба Знамянської ОДПІ 


Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 475 | Додав: Admin | Дата: 11.02.2016

12
Законом України від 17.07.15 №652-VIII "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування неприбуткових організацій" внесено зміни, зокрема до статті 133 Податкового кодексу України та визначено умови, за яких неприбуткові підприємства, установи та організації не є платниками податку на прибуток підприємств.

До затвердження Кабінетом Міністрів України нового «Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій» включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру для цілей подання Податкового звіту про використання коштів неприбуткових установ та організацій у частині застосування ознаки неприбутковості необхідно керуватися наказом Мінфіну від 24.01.13 №37 "Про затвердження Положення про Реєстр неприбуткових установ та організацій".

Крім того, до затвердження нового Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації подається Податковий звіт про використання коштів неприбуткових установ та організацій, затверджений наказом Міндоходів від 27.01.2014 №85.

Податковий звіт про використання коштів неприбуткових установ та організацій за 2015 рік необхідно подати не пізніше 29 лютого 2016 року.

Прес-служба Знамянської ОДПІ 

Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 451 | Додав: Admin | Дата: 11.02.2016

12
Починаючи з 10 лютого 2016 року Акредитований центр сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС розпочинає надання послуг електронного цифрового підпису юридичним особам, зареєстрованим після 1 січня 2016 року, які пройшли процедуру державної реєстрації в умовах дії нової редакції Закону України від 15 травня 2003 року №755-IV  «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань».


Прес-служба Знамянської ОДПІ 


Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 434 | Додав: Admin | Дата: 11.02.2016

12
Знам’янська ОДПІ  нагадує, що платники податку на додану вартість (далі – ПДВ) подають податкову звітність з ПДВ за січень 2016 року в електронному вигляді за новою формою.

Нова форма податкової декларації з ПДВ затвердженанаказом Міністерства фінансів України від 28.01.2016 №21 «Про затвердження форм та порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість», що зареєстрований у Міністерстві юстиції України 29.01.2016 за №159/28289.

Прес-служба Знамянської ОДПІ 


Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 402 | Додав: Admin | Дата: 11.02.2016

12
Як платникуакцизного податку, що здійснює роздрібну торгівлю пальним, правильно скластидекларацію за січень 2016 року(подається по строку 22 лютого) – роз’яснила Державна фіскальна служба України у листі 03.02.2016 №3495/7/99-99-10-03-03-17 «Щодо змін в адмініструванні акцизного податку».
З набранням чинності Закону України від 24 грудня 2015 року №909-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році» змінився порядок нарахування та декларування акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів для продавців пального.
З 1 січня п.р. платники акцизного податку – суб’єкти господарювання роздрібної торгівлі, які здійснюють реалізацію пального, сплачують податок за ставкою 0,042 євро за кожний літр реалізованого (відпущеного) товару. Для платників, що здійснюють роздрібну торгівлю пивом, алкогольними напоями, тютюновими виробами, тютюном та промисловими замінниками тютюну, ставка акцизного податку та порядок нарахування податкових зобов’язань залишились незмінними – 5 відсотків вартості (з податком на додану вартість та без урахування акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів).
При розрахунку акцизного податку слід враховувати наступну норму: податок з товарів (продукції), реалізованих суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі, на які встановлені ставки податку в іноземній валюті, сплачується у національній валюті і розраховується за офіційним курсом гривні до іноземної валюти, встановленим Національним банком України, що діє на двадцятий день місяця, що передує кварталу, в якому здійснюється реалізація товару (продукції), і залишається незмінним протягом звітного кварталу (абзац другий пункту 217.3 ст.217 Податкового кодексу України). Тобто для розрахунку акцизного податку з роздрібної торгівлі пальним у першому кварталі 2016 року необхідно застосовувати курс євро, встановлений НБУ на 20 грудня 2015 року. За даними НБУ на 20.12.2015 1є = 25,462988 грн., відповідно для першого кварталу 2016 року ставка акцизного податку у гривнях за один літр реалізованого (відпущеного) пального дорівнюватиме – 0,042 євро х 25,462988 грн.
 
Перший період нарахування та декларування акцизного податку за новими правилами для продавців пального – січень 2016 року.
Граничний термін поданнядекларації акцизного податкуз відображенням податкових зобов’язань, розрахованих відповідно до обсягів реалізованого (відпущеного) пального за ставкою 0,042 євро за кожний літр реалізованого (відпущеного) пального – 22 лютого.
Оскільки відповідні зміни до декларації акцизного податку, затвердженої наказом Міністерства фінансів України  від 23.01.2015 №14 «Про затвердження форми декларації акцизного податку, Порядку заповнення та подання декларації акцизного податку», знаходяться в стадії затвердження, відповідно до пункту 46.4 ст.46 Податкового кодексу України платник має право разом з податковою декларацією подати доповнення до такої декларації, які складені за довільною формою, де відобразити розрахунок податкових зобов’язань шляхом описання яким чином обчислено суми податкових зобов’язань.
В той же час, з метою однакового підходу до обчислення податкового зобов’язання з роздрібного продажу пального (до запровадження нових форм звітності), Державна фіскальна служба Українирекомендує використовувати наступну формулу розрахунку за кожним видом товару:
ПЗ =Vл х (0,042є х Кє), де
ПЗ – податкове зобов’язання з роздрібного продажу пального, що підлягає сплаті до бюджету,
Vл – об'єм реалізованого (відпущеного) пального у літрах,
0,042є – ставка акцизного податку, встановлена п.215.3.10 п. 215.3 ст.215 Кодексу,
Кє – офіційний курс гривні до іноземної валюти (євро), встановлений Національним банком України, що діє на двадцятий день місяця, що передує кварталу, в якому здійснюється реалізація товару (продукції), і залишається незмінним протягом звітного кварталу.                   
 
Відомості щодо такого розрахунку рекомендовано відобразити у рядках додатку 9 «Зразок доповнення до Декларації відповідно до пункту 46.4 статті 46 глави 2 розділу ІІ Кодексу» до декларації акцизного податку.
Разом з цим,  відомості про суми податкового зобов’язання по кожному рядку виду товару (палива) обов’язково повинні бути перенесені до відповідних рядків додатку 6 до декларації.  
Звертаємо увагу, що перенесення сум податкового зобов’язання до рядків додатку 6 до декларації та до розділу Ґ декларації повинно відбуватися з відповідним округленням до гривні без копійок за загальновстановленими правилами.
 
Отже, платник акцизного податку, що здійснює роздрібну торгівлю пальним, повинен буде заповнити Розділ Ґ декларації та подати у її складі:
– Додаток 6 (Додатки 6) до декларації, в якому (яких) заповнити заголовну частину, зокрема, зазначивши у полі «Код КОАТУУ» обов’язковий реквізит код органу місцевого самоврядування за Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України, що відповідає адміністративно-територіальній одиниці (одиницям), на якій (яких) здійснюється роздрібна торгівля пальним, та лише графу 7 «Сума податкового зобов'язання, що підлягає сплаті до бюджету» і підсумковий рядок «Усього»;
– Додаток 9 до декларації, в якому відобразити відомості щодо розрахунку суми акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі пального.
Приклад заповнення вказаних додатків та розділу Ґ декларації акцизного податку можна завантажити:http://sfs.gov.ua/data/material/000/170/234869/rozrahunok.doc
 
Нагадаємо, відповідно до пп.212.1.11 п.212.1 ст.212 Податкового кодексу України платником акцизного податку з роздрібного продажу підакцизів є особа – суб’єкт господарювання роздрібної торгівлі, яка здійснює реалізацію підакцизних товарів. Реалізація суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів – продаж пива, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, тютюну та промислових замінників тютюну безпосередньо громадянам та іншим кінцевим споживачам для їх особистого некомерційного використання незалежно від форм розрахунків, у тому числі на розлив у ресторанах, кафе, барах, інших об’єктах громадського харчування, а також фізичний відпуск з автозаправної станції та/або автомобільної газозаправної станції товарів, зазначених у підпункті 215.3.4 пункту 215.3 статті 215 Податкового кодексу України, незалежно від форми розрахунків (абз. третій пп.14.1.212 п.14.1 ст.14 Кодексу із змінами, внесеними Законом №909-VIII).

Прес-служба Знамянської ОДПІ 

Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 500 | Додав: Admin | Дата: 11.02.2016

12
Якщо громадянин України завдяки тимчасовій роботі за кордоном чи в інший спосіб отримує іноземні доходи, що підлягають оподаткуванню, то сума таких доходів включається до його загального річного оподатковуваного доходу. У такому випадку громадянин зобов’язаний подати річну податкову декларацію за наслідками звітного року та сплатити податок на доходи фізичних осіб, - інформують фахівці Знам'янської ОДПІ

Нагадаємо, платник податку може зменшити суму річного податкового зобов’язання на суму податків, сплачених за кордоном. Сплачені суми зараховуються під час розрахунку податків та зборів в Україні. Це можливо за умови, що таке зменшення передбачено міжнародними договорами, згоду на обов’язковість яких надано Верховною Радою України. Суму зменшення платник визначає за зазначеними підставами у річній податковій декларації. Для отримання права на зарахування податків, сплачених за межами України, платник зобов’язаний одержати довідку про суму сплаченого податку, а також про базу та/або об’єкт оподаткування. Така довідка видається державним органом країни, де отримується дохід, уповноваженим справляти цей податок. Довідка має бути легалізована консульською установою України у відповідній країні.

Сума податку з іноземного доходу платника податку-резидента, сплаченого за межами України, не може перевищувати суму податку, розраховану на базі загального річного оподатковуваного доходу такого платника податку відповідно до законодавства України.

Прес-служба Знамянської ОДПІ 

Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 449 | Додав: Admin | Дата: 11.02.2016

12
Знам’янська ОДПІ  нагадує платникам податків про те, що 9 лютого, вівторок, останній день подання:

звіту про суми податкових пільг за IV квартал 2015 року;
податкової декларації з податку на прибуток підприємств за 2015 рік платниками, у яких податковий період дорівнює календарному кварталу;
розрахунку частини чистого прибутку (доходу), що підлягає сплаті до державного бюджету державними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями за результатами щоквартальної фінансово-господарської діяльності, за 2015 рік;

розрахунку оподатковуваного прибутку та податку на прибуток нерезидента, який провадить діяльність на території України через постійне представництво, на підставі складення відокремленого балансу фінансово-господарської діяльності, за 2015 рік платниками, у яких податковий період дорівнює календарному кварталу.


Прес-служба Знам’янської ОДПІ 

Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 448 | Додав: Admin | Дата: 02.02.2016

12
Платники податку на додану вартість звітують за новою формою в електронному вигляді починаючи зі звітів за січень 2016 року.

Нова форма декларації з податку на додану вартість затверджена наказом Міністерства фінансів України від 28.01.2016 № 21 "Про затвердження форм та порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість", який опубліковано 30 січня 2016 року у виданні "Урядовий кур’єр".

Нагадаємо, що Законом України від 24 грудня 2015 року № 909-VIII "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році" внесено суттєві зміни до Податкового кодексу України в частині визначення податкових зобов’язань з податку на додану вартість та їх сплати до бюджету, зокрема, сільськогосподарськими товаровиробниками.

Прес-служба Знам’янської ОДПІ 

Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 495 | Додав: Admin | Дата: 02.02.2016

12
З початку року до Знам’янської надійшло 3 письмових звернення громадян. 

Усних звернень до Знам’янської ОДПІ надійшло 1 звернення заява, через громадську приймальню  на особистому прийомі посадових осіб, що на 1 звернення менше, ніж за відповідний період 2015 року.
Особистий прийом громадян проводився посадовими особами Знам’янської ОДПІ відповідну графіку та запису в книзі реєстрації заяв громадян на особистих прийомах. 

Жінки, яким  присвоєно  почесне  звання України „Мати-героїня,”  інваліди Великої Вітчизняної війни, Герої Соціалістичної Праці, Герої Радянського Союзу та Герої України зі зверненнями не звертались.
 Відповіді на звернення надані без порушення термінів.  

Скарги на дії, бездіяльність посадових осіб Знам’янської ОДПІ, на корупційні  діяння(зловживання владою або службовим становищем) посадових осіб Знам’янської ОДПІ – не надходили.

Повторні та неодноразові звернення громадян – не надходили. Колективні звернення  не надходили.


Прес-служба Знам’янської ОДПІ 

Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 509 | Додав: Admin | Дата: 02.02.2016

12
Знам’янська ОДПІ  нагадує, що з 1 січня 2016 року розпочалася кампанія декларування доходів громадян, отриманих протягом 2015 року, яка триватиме до 1 травня 2016 року.

Слід враховувати, що до доходів, отриманих у 2015 році, застосовуються ставки податку на доходи фізичних осіб, які діяли у 2015 році:

• 15% бази оподаткування – щодо доходів (крім випадків, визначених у п.п. 167.2 - 167.6 ст. 167 ПКУ), які не перевищують десятикратний розмір мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року;

• 20% – якщо база оподаткування в календарному місяці перевищує десятикратний розмір мінімальної заробітної плати, – до суми такого перевищення. Самозайняті особи застосовують ставку 20% до частини середньомісячного річного оподатковуваного доходу, що перевищує десятикратний розмір мінімальної заробітної плати;

• подвійна ставка податку – 30% – до доходів, нарахованих як виграш чи приз (крім виграшів, призів у лотерею, грошові виграші у спортивних змаганнях) на користь резидентів або нерезидентів;

• 20% – для пасивних доходів, у тому числі нарахованих у вигляді дивідендів за акціями та/або інвестиційними сертифікатами, що виплачуються інститутами спільного інвестування (крім зазначених у п.п. 167.5.2 п. 167.5 ст. 167 ПКУ). Перелік пасивних доходів визначено п.п. 167.5.3 п.167.5 ст. 167 ПКУ, до яких, зокрема, відноситься інвестиційний прибуток, включаючи прибуток від операцій з облігаціями внутрішніх державних позик, у тому числі від зміни курсу іноземної валюти;

• 5% та 0% бази оподаткування у випадках, прямо визначених розділом IV ПКУ, зокрема при операціях з успадкування (дарування) та операціях з продажу (обміну) об’єктів нерухомого майна.

При декларуванні доходів за результатами 2015 року платникам податків слід також враховувати, що розмір мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року, становить 1218 гривень.

Прес-служба Знам’янської ОДПІ 

Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 532 | Додав: Admin | Дата: 02.02.2016

1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 51-60 61-70 ... 531-540 541-541

Кировоград: новости и сайты