Четвер, 18.08.2022, 06:45
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Оголошення та анонси

Головна » Оголошення та анонси » Оголошення та анонси

У категорії оголошень: 228
Показано оголошень: 121-140
Сторінки: « 1 2 ... 5 6 7 8 9 ... 11 12 »


Сортувати по: Даті · Назві · Коментарям · Переглядам

12

За даними органів статистики по Кіровоградській області індекс споживчих цін у січні 2017 року до грудня 2016 року склав 101,6% і є одним із найвищих серед регіонів України (Україна-101,1%). Така ситуація обумовлена значним зростанням цін на овочі (ІСЦ – 119,3%), а також на інші товари.

За даними Держстату Кіровоградської області станом на 10 лютого 2017 року рівень середніх цін на овочі борщового набору є вищим від середніх цін в Україні і становить на:
картоплю – 6,54 грн./кг (21 місце, Україна – 6,19 грн./кг);
моркву – 5,14 грн./кг (21 місце, Україна – 4,60 грн./кг);
капусту – 4,79 грн./кг (22 місце, Україна – 4,26 грн./кг);
буряк – 4,49 грн./кг (20 місце, Україна – 4,23 грн./кг).
Також, зросли роздрібні ціни і їх рівень є вищим від середнього в Україні на:
птицю (тушки курячі) – 43,93 грн./кг (25 місце, Україна – 41,92 грн./кг);
м'ясо яловичини – 104,10 грн./кг(24 місце, Україна – 93,12 грн./кг);
сало 46,20 грн./кг (24 місце, Україна – 40,67 грн./кг);
м'ясо свинини – 75,74 грн./кг (19 місце, Україна – 74,22 грн./кг);
цукор – 15,82 грн./кг (22 місце, Україна – 15,53 грн./кг);
яйця курячі – 15,76 грн./дес. (20 місце, Україна – 15,29 грн./дес.);
масло вершкове жирн.72-73% - 153,01 грн./кг (24 місце, Україна – 140,82 грн./кг);
молоко жирн. 2,5% - 17,24 грн./кг (21 місце, Україна – 16,23 грн./кг).
Зважаючи на вищезазначене, звертаємо увагу керівників підприємств-товаровиробників щодо недопущення безпідставного підвищення оптово-відпускних цін на основні продовольчі товари та керівників підприємств торгівлі щодо недопущення необґрунтованого зростання цін на основні продовольчі товари. 

Відділ економічного розвитку, промисловості, інфраструктури та торгівлі 

Оголошення та анонси | Переглядів: 618 | Дата: 17.03.2017

12

Законом України "Про внесення змін до деяких законів України щодо обмеження доступу на український ринок іноземної друкованої продукції антиукраїнського змісту" внесено зміни до Законів України "Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні", "Про видавничу справу".

Згідно із змінами, внесеними до cтатті 3 Закону України "Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні", забороняється використання друкованих засобів інформації для:

•    закликів до захоплення влади, насильницької зміни конституційного ладу або територіальної цілісності України;

•    пропаганди війни, насильства та жорстокості;
•    розпалювання расової, національної, релігійної ворожнечі;

•    пропаганди комуністичного та/або націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів та їхньої символіки;

•    популяризації або пропаганди держави-агресора та її opraнів влади, представників opraнів влади держави-агресора та їхніх дій, що створюють позитивний образ держави-агресора, виправдовують чи визнають правомірною окупацію території України;

•    втручання в особисте i сімейне життя особи, крім випадків, передбачених законом;

•    заподіяння шкоди честі i гідності особи;

•    розголошення будь-якої інформації, яка може призвести до вказання на особу неповнолітнього правопорушника без його згоди i згоди його законного представника.
У Законі України "Про видавничу справу" (далі - Закон):
1)  части ну першу статті 28 виключено;

2)    частину   другу   після   абзацу   першого   доповнено   двома   новими абзацами, якими передбачено:
•    "випускати у світ, виготовляти та/або розповсюджувати продукцію, що містить матеріали (висловлювання, заклики, тощо), зміст яких спрямований на ліквідацію незалежності України, зміну конституційного ладу насильницьким шляхом, порушення суверенітету i територіальної цілісності держави, підрив її безпеки, незаконне захоплення державної влади, пропаганду війни, насильства, комуністичного та/або націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів та їхньої символіки, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, вчинення терористичних актів, посягання на права i свободи людини, здоров'я населення;

•    випускати у світ, виготовляти та/або розповсюджувати продукцію, що містить популяризацію або пропаганду органів держави-агресора та їх окремих дій, що створюють позитивний образ працівників держави-агресора, працівників радянських органів державної безпеки, виправдовують чи визнають правомірною окупацію території України";

3)   доповнено   статтею   28-1   "Ввезення   з   території   держави-агресора, тимчасово окупованої територій України видавничої продукції, що може бути розповсюджена на території України", якою визначено:

•    порядок розповсюдження видавничої продукції, що має походження або виготовлення та/або ввозиться з території держави-агресора, тимчасово окупованої території України;
•    відповідальність за порушення вимог Закону.

Просимо Вас сприяти недопущенню порушень вимог чинного законодавства при розповсюдженні видавничої продукції, що має походження або виготовлена чи ввозиться з території держави-агресора та тимчасово окупованої території України.

Оголошення та анонси | Переглядів: 566 | Дата: 10.03.2017

12

Згідно вимог ст. 17 Закону України «Про відходи» суб’єкти господарювання, діяльність яких призводить виключно до утворення відходів, для  яких показник загального утворення відходів (Пзув) складає від 50 до 1000, зобов’язані щороку подавати декларацію про відходи.        

Порядок подання декларації про відходи затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.2016 № 118 "Про затвердження Порядку подання декларації про відходи та її форми".

Згідно п. 3 Порядку декларація про відходи подається до 20 лютого року, що настає за звітним, одночасно в паперовій та електронній формі до центру надання адміністративних послуг Знам’янської міської ради (м. Знам’янка, вул. Жовтнева, 17, каб. 11), який передає її відповідно до обласної державної адміністрації ( до дозвільного органу – Департамент екології та природних ресурсів Кіровоградської ОДА, адреса: 25006, м. Кропивницький, вул. Віктора Чміленка, 84/37, консультація за тел. 24-34-43,e-mail: public@ekolog.kr-admin.gov.ua),або через електронну систему здійснення дозвільних процедур у сфері поводження з відходами http://e-eco.gov.ua. Порядок функціонування електронної системи здійснення дозвільних процедур визначено наказом Мінприроди України від 18.05.2016 № 186 "Про затвердження Порядку функціонування електронної системи здійснення дозвільних процедур у сфері поводження з відходами".ЗВЕРТАЄМО УВАГУ, ЩО суб’єкти господарювання можуть подати декларацію про відходи після 20 лютого поточного року, але тільки через електронну систему здійснення дозвільних процедур у сфері поводження з відходами за ел. адресою : http://e-eco.gov.ua.

Якщо суб’єкт господарювання має у своєму складі філії або інші відокремлені підрозділи без статусу юридичної особи, які провадять свою діяльність у різних регіонах (у межах певної адміністративно-територіальної одиниці) України, такий суб’єкт господарювання подає декларацію за місцем провадження діяльності філією або іншим відокремленим підрозділом.

Підприємства міста, яким необхідно здати декларації про відходи : 

-    підприємства залізниці : Колійна машинна станція №63, дистанція колії, дистанція електропостачання,  дистанція сигналізація та зв'язку, дистанція захисних лісонасаджень, центр механізації колійних робіт, станція Знам’янка, будівельно-монтажно-експлуатаційне управління, локомотивне депо, вагонно-ремонтне депо, вагонно-експлуатаційне депо, дирекція залізничних перевезень,  територіальний відділ служби матеріально-технічного забезпечення, будівельно-монтажний потяг № 704,

інші підприємства : Знам’янський РЕМ ПАТ «Кіровоградобленерго»,  ТОВ «ЮАР» АЗС «Петроліум-Сервіс», АЗС ТзОВ «ОККО-Рітейл», АЗС ТОВ «ІНКА», АЗС ТОВ «ЛІТ», Філія «Знам’янський райавтодор», ТОВ «АСТІ Знам’янський елеватор», Знам’янське управління експлуатації газового господарства ВАТ «Кіровоградгаз», ТОВ "Геоїд" , ПАТ “Завод Пуансон”, ТОВ “Агропродукт”, Державна пожежно-рятувальна частина -18 Управління ДСНС України в Кіровоградській обл., КП « Знам’янська обласна бальнеологічна лікарня», ВКГ ОКВП «Дніпро-Кіровоград», Комунальне підприємство “Знам’янський комбінат комунальних послуг”, 

Управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства.

Оголошення та анонси | Переглядів: 895 | Дата: 16.02.2017

12

17 лютого 2017 року о 10 год. на базі Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати (м.Кропивницький, вул.Преображенська, 79-а) відбудеться виставка-презентація «СУВЕНІРИ КІРОВОГРАДЩИНИ».

У рамках виставки-презентації буде представлено вироби з дерева (різьблення, деревообробка); декоративний розпис на дереві; гончарні вироби; текстильна лялька-мотанка, площинна лялька; вироби з бісеру; декорування стрічкою; вишивка (картини, рушники, вишиті сорочки); лозоплетіння; соломоплетіння; шкіряні вироби; декоративне різьблення на яєчній шкаралупі; фріволіте; декоративні вироби; образотворче мистецтво; миловаріння та інше.

Оголошення та анонси | Переглядів: 742 | Дата: 16.02.2017

12

Клуб любителів настільного тенісу «Ping-Pong», що діє при міському Палаці культури, працює і для дітей, і для дорослих.

Настільний теніс - гра, яка тренує на лише тіло але й мозок. Адже під час гри спортсмени багато рухаються, використовуючи все тіло, тренують очі, покращують координацію рук та ніг,  крім того планують  стратегію і  тактику гри , та відстежують м'яч і удари суперника. 

То ж  якщо вам до вподоби такі рухливі "засідання" клубу - мерщій до нас.

Оголошення та анонси | Переглядів: 710 | Дата: 13.02.2017

У зв’язку із прогнозом значного пониження температури повітря в місті організовані і функціонують 3 стаціонарні і 1 мобільний пункти обігріву
Оголошення та анонси | Переглядів: 977 | Дата: 05.01.2017

12
25 лютого 2017 року відбудеться практична конференція на тему: "Можливості самореалізації молоді на прикладах успішних молодих людей”.

Молоді люди матимуть нагоду:
почути історії досягнень найуспішніших молодих людей з практичними порадами і рекомендаціями;

взяти участь у конкурсі "Мої досягнення”, призовий фонд якого складає 20 000 грн.

Детальна інформація на сайті https://allprices.com.ua/conference/
Оголошення та анонси | Переглядів: 997 | Дата: 29.12.2016

12
Шановні мешканці багатоквартирних житлових будинків комунальної форми власності, житлових будинків, в яких створені та функціонують ОСББ та ЖБК, житлових будинків приватного сектору, вулиць та провулків міста Знам”янка!

23 листопада 2016 року виконавчим комітетом Знам”янської міської ради прийнято рішення №327 «Про організацію міського огляду-конкурсу на звання "Краща вулиця", "Кращий багатоповерховий будинок", "Краще об'єднання співвласників багатоквартирного будинку". «Кращий житловий будинок та присадибна ділянка приватного сектору».

Звертаємо Вашу увагу на те, що відповідно до Положення про конкурс, учасники мають заздалегідь розпочати підготовчі роботи по належному утриманню будинків та прибудинкових територій, вулиць та провулків.
Одна з обов”язкових умов – наявність фотографічних матеріалів, що будуть засвідчувати період участі у конкурсі від початку ( стан будинку, вулиці, провулку на сьогоднішній день) до фінальної частини конкурсу – підведення підсумків.

Заявки на участь в огляді-конкурсі подаються до 15 березня 2017 року секретарями будинків, головами квартальних комітетів, головами ОСББ та ЖБК, власниками житлових будинків приватного сектору на ім’я голови комісії з організації та проведення міського огляду-конкурсу і реєструються відділом забезпечення діяльності міської ради (каб. №19 міськвиконкому). Телефон для довідок – 7-40-09.
Зробимо наше місто кращим!

Організаційний комітет конкурсу.
Оголошення та анонси | Переглядів: 889 | Дата: 12.12.2016

12
Регіональний фонд підтримки підприємництва у Кіровоградській області оголошує конкурс бізнес - проектів суб’єктів малого та середнього підприємництва
Конкурс проводиться до 30 листопада 2016 року

Фінансова допомога суб’єктам підприємництва, у т. ч. з числа учасників АТО, надається для впровадження бізнес-проектів, які відповідають пріоритетним напрямкам регіонального розвитку, визначених Стратегією розвитку Кіровоградської області на період до 2020 року, іншими обласними цільовими програмами, зокрема на:

- впровадження сучасних технологій, у першу чергу, енергозберігаючих та екологічно чистих технологій; 

- створення (розширення) виробництв з переробки сільськогосподарської продукції, 

- виробництва продовольчих товарів, підприємств з виробництва інших видів продукції, товарів і послуг; створення (організація) овочесховищ;

- створення (розширення видів послуг) закладів побутового обслуговування населення у сільській місцевості;

- створення нових (розширення діяльності створених) сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів.

З переліком документів для участі у конкурсі та умовами конкурсу можна ознайомитися:

на сайті «Кіровоградщина бізнесова»; 
в регіональному фонді підтримки підприємництва у Кіровоградській області.

Документи на розгляд приймаються за адресою : 25006, м. Кіровоград, вул. Тараса Карпа (колишня Тимірязева), 84, кім. 417, 418.

Оголошення та анонси | Переглядів: 808 | Дата: 08.11.2016

12
За останніми оперативними даними Держпродспоживслужби в Харківській, Донецькій, Луганській, Миколаївській, Запорізькій та Житомирській областях в Україні зареєстровано 132 випадки отруєнь фальсифікованим небезпечним алкоголем, 55 з яких завершились летально. 

За висновками судмедекспертизи смерть настала від отруєння сурогатами алкоголю з вмістом метанолу.Що таке метанол або метиловий спирт?

Метанол – це отрута. Отруєння метиловим спиртом вважається для людини найнебезпечнішим із усіх можливих видів отруєнь хімічними речовинами. Метиловий спирт широко використовується в промисловості.

Вживання 30 мл метилового спирту може призвести до смерті людини. А в залежності від індивідуальних особливостей організму смертельною може бути і менша доза.  Метанол дуже швидко всмоктується у шлунку та перетворюється в мурашину кислоту і формальдегід. Ці сполуки дуже токсичні навіть у невеликій кількості та уражують всі органи людини, а також можуть блокувати роботу всіх клітин організму.

При гострому отруєнні метанолом першими симптомами можуть бути:  нудота, сильна блювота, головний біль, біль у животі, порушення центральної нервової системи та зору аж до повної сліпоти. Людина може знепритомніти. Латентний період (від моменту споживання до виникнення симптомів інтоксикації) становить 8-72 години. Отруєння метиловим спиртом найчастіше закінчується летальними випадками або ж інвалідизацією. Чи можна відрізнити етиловий спирт від метилового? 

Етиловий спирт відноситься до медичних та харчових рідин. Метиловий є виключно технічним спиртом. Його додають до розчинників, бензину, використовують для обробки шкіри та деревини. Отже, його не можна використовувати для пиття. На жаль, за зовнішнім виглядом або запахом відрізнити метиловий спирт від етилового неможливо. 

Випадкове отруєння метиловим спиртом можливе при підміні метанолом етилового спирту в фальсифікованих алкогольних напоях. Антидотом при підозрі на отруєння метанолом є етанол або етиловий спирт.

рофілактичні заходи включають, зокрема, перевірку якості алкогольних напоїв і заборону реалізації сурогатів.Держпродспоживслужба звертається до населення купувати спиртні напої виключно в офіційній торговельній мережі, при наявності акцизних марок, супровідних документів, етикеток та відповідного маркування. Не експериментуйте над собою. Цінуйте своє життя і здоров'я!
Оголошення та анонси | Переглядів: 818 | Дата: 25.10.2016

12
З метою профілактики і попередження корупційних діянь з боку працівників територіальних органів служби в Кіровоградській області діє телефон довіри Головного управління Держпродспоживслужби:
(0522) 24 63 36
Оголошення та анонси | Переглядів: 859 | Дата: 17.10.2016


Оголошення та анонси | Переглядів: 1144 | Дата: 13.09.2016


Оголошення та анонси | Переглядів: 1101 | Дата: 13.09.2016

12
20 серпня 2016 року на площі ім..Богдана Хмельницького обласного центру відбудеться ярмарок-продаж сільськогосподарської продукції та продовольчих товарів.

Запрошуємо переробні підприємства прийняти участь у ярмарку, представлення широкого асортименту продовольчих товарів, особливо соціально значущих (цукру, борошна, олії, круп, м’яса, овочів) за рекомендованими цінами.

Заявки на участь приймаються до 12 серпня 2016 року (кабінет №12).

Оголошення та анонси | Переглядів: 1116 | Дата: 10.08.2016

1-20 21-40 ... 81-100 101-120 121-140 141-160 161-180 ... 201-220 221-228

Кировоград: новости и сайты