Суббота, 28.05.2022, 02:11
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Оголошення та анонси

Головна » Оголошення та анонси » Оголошення та анонси

У категорії оголошень: 228
Показано оголошень: 161-180
Сторінки: « 1 2 ... 7 8 9 10 11 12 »


Сортувати по: Дате · Названию · Комментариям · Просмотрам
12
Відділ економічного розвитку, промисловості, інфраструктури  та торгівлі доводить до відома та запрошує зацікавлених підприємців взяти участь у конкурсному відборі програми «Українська ініціатива».
Програма «Українська ініціатива», яка здійснюється у рамках двостороннього співробітництва між урядом України та урядом Федеративної Республіки Німеччина продовжена на 2016-2018 роки.
Програма передбачає набуття українськими менеджерами міжнародних управлінських навичок та дає змогу встановити прямі контакти з німецькими компаніями. Учасники програми зможуть встановити безпосередньо ознайомитися з німецькими обладнанням і технологіями.
На 2016 рік українським менеджерам, підприємцям і підприємствам пропонується стажування за напрямками:
економічна кооперація без галузевої специфіки;
економічна кооперація у сфері енергоефективності в промисловості;
економічна кооперація у сфері енергоефективності у будівництві і санації будівель і споруд;
економічна кооперація у секторі охорони здоров’я;
економічна кооперація в аграрному секторі;
економічна кооперація в харчовій промисловості.

Конкурсні відбори відбудуться:
28-29 січня 2016 року – м. Київ, на базі офісу програми «Fit for partnership with Germany»;
10-12 лютого 2016 року – м. Львів, на базі тренінго - консалтингової компанії «НюБізНет»;
22-26 лютого 2016 року – м. Чернігів, на базі торгово-промислової палати;
03-04 березня 2016 року – м. Луцьк, на базі торгово-промислової палати;
09-11 березня 2016 року – м. Суми, на базі Сумської облдержадміністрації;
14-18 березня 2016 року – м. Херсон, на база торгово-промислової палати;
21-25 березня 2016 року – м. Запоріжжя, на базі торгово-промислової палати;
28 березня – 01 квітня 2016 року –м. Харків, на базі Німецького Центру;
06-08 квітня 2016 року – м. Хмельницький, на базі Хмельницької облдержадміністрації та торгово-промислової палати.
Тривалість стажування – 1 місяць за рахунок коштів німецької сторони.
Вимоги до претендентів: вік до 45 років; наявність вищої освіти; дрсвід роботи у сфері економіки та підприємництва 1 рік, добре знання німецької або англійської мови.
Співбесіда проводиться мовою стажування.

Для участі у конкурсних відборах необхідно подати документи: заяву, анкету, копію диплому про вищу освіту, проектне завдання, копії паспортів (громадянина України та громадянина України для виїзду за кордон), копію трудової книжки, 2 фотокартки (усе у двох примірниках) та згоду на використання персональних даних.
Документи приймаються на постійній основі робочою групою МЦПК за адресою: м. Кіровоград, пл.. Героїв Майдану, 1, департамент економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації, кімната 107.
Контактна особа – Бучинська Олена Миколаївна, головний спеціаліст департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації, тел.. (0522) 24-13-55.
Додаткова інформація про стажування у Німеччині на сайті www.managerprogramm.de у лінку Програма підготовки менеджерів.

Оголошення та анонси | Просмотров: 915 | Дата: 29.12.2015

12
Відділ економічного розвитку, промисловості, інфраструктури та торгівлі виконавчого комітету Знам'янської міської ради, відповідно до розпорядження голови Кіровоградської облдержадміністрації від 09.04.2015р. №153-р "Про заходи щодо стабілізації цінової ситуації на ринку основних продовольчих товарів" доводить до відома та звертає Вашу увагу на: необхідність безумовного дотримання державної дисципліни цін усіма суб'єктами діяльності, які здійснюють виробництво і реалізацію товарів та продукції у місті; недопущення необґрунтованого підвищення цін у першу чергу на хліб, борошно, крупи, макаронні вироби, цукор, олію, яйця, овочі, тощо; обов'язковості дотримання рівня граничних торгівельних надбавок на основні продовольчі товари та продукти дитячого харчування.

На даний час діє розпорядження голови облдержадміністрації від 05.05.2011 року № 386-р "Про регулювання цін на основні продовольчі товари" яким:  
 
-обмежено граничний рівень рентабельності виробництва борошна – до 5%;
-граничний рівень торгівельних надбавок на основні продовольчі товари – до 15%;
-запроваджено декларування зміни оптова-відпускних цін на основні продовольчі товари ( згідно із постановою КМУ від 17.10.2007 р. №1222).
Також діє розпорядження голови облдержадміністрації від 14.08.2015р.№316-р «Про регулювання цін на продукти дитячого харчування» яким:
-встановлено граничний рівень рентабельності на дитяче харчування – 20% до собівартості;
-граничний рівень торгівельних надбавок на сухі, рідкі і пастоподібні молочні продукти дитячого харчування – 11%;
-граничний рівень торгівельних надбавок на харчові концентрати, консерви, у тому числі фруктові і овочеві, та інше для дитячого харчування – 25%. 
Вищезазначені розпорядження голови ОДА та інші нормативні документи з питань державного регулювання цін розміщені на офіційному веб-сайті Знам'янської міської ради у розділі "Торгівля".
 
Оголошення та анонси | Просмотров: 998 | Дата: 09.11.2015

 
12
Згідно розпорядження міського голови І. Крижановського від    3 червня  2015 року № 71 «Про проведення конкурсу серед міських громадських організацій» оголошується конкурс серед міських громадських організацій.
Проведення конкурсу  триває до 25 листопада.

Метою даного конкурсу є забезпечення  державної підтримки міських громадських організацій, якнайширше  залучення  їх до суспільно – політичного життя міста. Згідно Положення про конкурс, у ньому можуть брати участь громадські організації, зареєстровані у відповідності із чинним законодавством, чи легалізовані шляхом повідомлення, що діють на території міста. 

Конкурс проводиться за наступними номінаціями:
"Краща громадська організація року”
"Кращий впроваджений у життя міста проект” 
"Ініціатива, започаткована громадською організацією”.
 
Розгляд матеріалів конкурсу здійснюється конкурсною комісією.

Для підведення підсумків конкурсу – учасниця конкурсу – подає до конкурсної комісії: звіт про роботу організації у визначеній номінації; опис заходу, проведеного громадською організацією; фотоматеріали; матеріали відео зйомки, які розкривають участь організації у тій чи іншій номінації. 

У номінації "Кращий впроваджений у життя міста проект” переможцем вважається та громадська організація, яка: підготувала та виконала проект, що позитивно вплинув на  соціальне життя міста; залучила до його виконання значну кількість жителів міста; виконаний проект мав позитивний резонанс серед жителів міста. 

У номінації "Краща громадська організація року” переможцем вважається організація, яка: постійно співпрацює із міською владою по вирішенню найактуальніших проблем життєдіяльності міста; чітко дотримується положень статуту організації; постійно проводить заходи, спрямовані на вирішення статутних завдань організації;  користується авторитетом серед жителів міста;  постійно висвітлює матеріали про свою діяльність у засобах масової інформації; залучила до членства у своїй організації значну кількість знам’янчан; здійснює зв’язки із іншими громадськими організаціями, що діють на території міста.

У номінації "Ініціатива, започаткована громадською організацією” переможцем вважається та організація, яка : протягом року започаткувала проведення на території міста акції, заходу, які раніше не проводилися;  ініціатива на сьогоднішній день є актуальною для суспільно-політичного життя міста; ініціатива, яка була використана у роботі іншими громадськими організаціями міста.Оголошення та анонси | Просмотров: 1168 | Дата: 07.11.2015

12
Премія є творчою відзнакою, якою нагороджуються літератори за високохудожні твори у жанрах поезії, прози, драматургії, літературознавства та перекладу, спрямовані на утвердження гуманістичних ідеалів, збагачення історичної спадщини народу, державотворення та демократизацію суспільства.

Премія встановлюється у трьох номінаціях:

поезія (у тому числі драматичні твори і переклади);
проза (у тому числі драматичні твори і переклади);
літературознавство та публіцистика.

Для подання кандидатів та документів для відзначення  вищезазначеною премією звертатися на адресу відділу культури і туризму міськвиконкому за тел.: 2-19-17.  
Оголошення та анонси | Просмотров: 758 | Дата: 27.10.2015

12
Управління соціального захисту населення Знам’янського міськвиконкому інформує ,що Міністерством соціальної політики України разом із громадською ініціативою Крим SOS та Міжнародною організацією Stabilization Support Servises за підтримки уряду Великобританії започатковано Програму позаштатних радників з питань внутрішньо переміщених осіб,спрямовану на забезпечення соціального захисту цих осіб .

У межах реалізації Програми на період з 01 вересня 2015 року по 30 квітня 2016 року впроваджено посаду «Радник з питань внутрішньо переміщених осіб» та призначено 25 радників для роботи  у регіонах.

У Кіровоградській області на посаду радника призначено Томашевську Світлану Олександрівну (тел.067 520 10 70;098 844 85 61).

Радником Міністра соціальної політики України Томашевською Світланою Олександрівною здійснюється прийом громадян з числа внутрішньо переміщених осіб в департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації,який знаходиться за адресою:м.Кіровоград,вул..Чорновола,38,каб.№5.

Прийом ведеться щосереди з 9 до 18 години,обідня перерва з 13 до 14 години.

Оголошення та анонси | Просмотров: 775 | Дата: 06.10.2015

12
Шановні мешканці багатоквартирних житлових будинків комунальної форми власності, житлових будинків в яких створені та функціонують ОСББ, вулиць та провулків міста Знам”янка!

Розпочато прийом заяв для участі в міському огляді-конкурсі на звання "Краща вулиця", "Кращий багатоповерховий будинок", "Краще об'єднання співвласників багатоквартирного будинку".

Заявки на участь в огляді-конкурсі подають до 01 грудня секретарі будинків, голови квартальних комітетів  та голови ОСББ на ім’я голови комісії з організації та проведення міського огляду-конкурсу і реєструються відділом по обслуговуванню ради Знам'янської міської ради (каб. №19 міськвиконкому).

В огляді-конкурсі мають право брати участь представники будинкових та квартальних комітетів (будинки, вулиці провулки), а також об'єднання співвласників багатоквартирних будинків. Участь у конкурсі не можуть приймати переможці та призери огляду-конкурсу на звання "Краща вулиця", "Кращий багатоповерховий будинок", "Краще об'єднання співвласників багатоквартирного будинку" 2015 року.

Положення про проведення міського огляду-конкурсу на звання "Краща вулиця", "Кращий багатоповерховий будинок", "Краще об'єднання співвласників багатоквартирного будинку" у новій редакції розміщено на сайті Знам”янської міської ради в розділі: Інформація про місто. Органи самоорганізації населення.

Організаційний комітет конкурсу.

Оголошення та анонси | Просмотров: 926 | Дата: 16.09.2015

12
Відділ культури і туризму запрошує до участі в обласному конкурсі дитячої та юнацької художньої творчості «Золоті фарби Олександрійської осені», з нагоди святкування Дня художника.

Конкурс проводиться у жовтні місяці на базі комунального вищого навчального закладу «Олександрійське училище культури». До участі запрошуються талановиті діти та учнівська молодь.

За детальною інформацією звертайтесь до відділу культури і туризму міськвиконкому за тел.: 2-19-17.
Оголошення та анонси | Просмотров: 757 | Дата: 15.09.2015

12
Подаються лише 2 документи
Документи можна надіслати поштою
Зняті всі можливі обмеження
Не потрібно вказувати розмір доходу
Ніяких штрафів
Субсидія може бути більше 50% від суми
рахунку за комунальні послуги
ОТРИМАТИ СУБСИДІЮ ДУЖЕ ПРОСТО

ЗВЕРТАЙТЕСЯ САМЕ ЗАРАЗ
ДО ВІДДІЛУ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ
Детально за телефоном безкоштовної гарячої лінії
0-800-507-309
 
Оголошення та анонси | Просмотров: 755 | Дата: 07.09.2015

12
27-28 жовтня 2015 року в м. Києві заплановано проведення Міжнародного форуму для сталого розвитку GREEN MIND – 2015 (далі – форум).

Ініціаторами форуму виступають Торгово-промислова палата України, Всеукраїнська громадська організація «Жива планета», та інші громадські організації, за підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Міністерства екологічного розвитку і торгівлі України й інших органів державної влади.

Відмінна риса GREEN MIND – формат бізнес-форуму і чітка спрямованість на інтеграцію екологічної складової в практичне виробниче середовище з метою сталого розвитку підприємств різних галузей економіки.

Більш детальну інформацію, формат, напрямами та звітами заходів минулих років можна ознайомитись на його офіційному сайті www.greenmind.com.

Згідно протокольного рішення засідання Оргкомітету форуму, що відбулося 24 квітня 2015 року на базі Торгово-промислової палати України, за участі представників органів державної влади, бізнесових структур та громадських організацій, в рамках форуму передбачено проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Екологічна якість та безпека».

Метою Конкурсу є відзначення та популяризація кращих досягнень вітчизняних установ, підприємств та організацій з упровадження більш чистих технологій виробництва та систем екологічного управління.

Контактна особа – Іванова Олена Володимирівна, конт. тел. 8(044)332-84-09; 067-886-31-93. 
Оголошення та анонси | Просмотров: 692 | Дата: 25.08.2015

12
Доводимо до Вашого відома, що Кіровоградська філія Державного підприємства «Національні інформаційні системи» переїхала та знаходиться зараз  за адресою місто Кіровоград вулиця Єгорова, 16 (біля готелю «Європа»).

З усіх питань, що виникають стосовно укладання договорів та отримання цифрового підпису, необхідно звертатися за телефоном (022) 37-80-84 ( запитати Ігоря Валерійовича).

Контактні телефони Кіровоградської філії ДП «Національні інформаційні системи»:
37-80-91 – адміністратори
37-80-87 – приймальня
37-80-90- інженери

Начальник реєстраційної служби                                            С.В.Джулай
 
Оголошення та анонси | Просмотров: 788 | Дата: 11.08.2015

12
Зробити добру справу може кожен охочий. Саме зараз, ми повинні показати свою підтримку тим, хто немає ні сну, ні відпочинку, тим, хто кожен день чує свист куль і снарядів, бачить смерть своїх друзів. 

Лише відчуваючи нашу підтримку, вони продовжують боротьбу, бо знають, що за ними стоїть народ України.

Усім тим, хто хоче підтримати українську армію, надаємо реквізити цільового благодійного рахунку підтримки воїнів АТО та членів їх сімей: 

р/р 35426314040600
МФО 823016
код ЄДРПОУ 13762094
одержувач – УСЗН Знам’янського міськвиконкому.

Щиро дякуємо усім небайдужим, просимо долучитися до благодійної справи та сподіваємося на Вашу підтримку. 
Оголошення та анонси | Просмотров: 756 | Дата: 30.07.2015

12
Відповідно до грантового контракту № 2014/355-249, укладеного між Кіровоградською обласною радою та Європейським Союзом, в особі Європейської Комісії, Кіровоградська обласна рада розпочинає реалізацію проекту "Побудуємо майбутнє разом!”, спрямованого на створення умов для проживання й отримання освітніх послуг для тимчасового переселення осіб із зони конфлікту в Україні.

Проект передбачає проведення капітального ремонту дитячого садочка "Світлячок” та гуртожитку ПТНЗ № 36 у смт Новгородка. Гуртожиток п'ятиповерховий, спроектований за блочним принципом: 4 житлових кімнати, кухня, душова та вбиральня. У кожній кімнаті планується встановити 2-3 ліжка, шафу багатофункціональну, полиці й тумбу, а також забезпечити внутрішньо переселених осіб побутовим обладнанням першої необхідності.

ДНЗ "Світлячок” також буде відремонтовано і забезпечено необхідними меблями та обладнанням.

Запрошуємо молоді сім’ї, які бажають переїхати на проживання в гуртожиток смт Новгородка, завітати до центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  (вул. Жовтнева, 17, каб.55, тел. 2-07-06) для отримання додаткової інформації.
 
Оголошення та анонси | Просмотров: 848 | Дата: 26.06.2015

12
З 22 травня по 10 вересня 2015 року Міністерство культури України оголосило Всеукраїнський конкурс «Український патріотичний плакат – 2015».

До участі запрошуються професійні творчі працівники, студенти вищих мистецьких навчальних закладів та усі бажаючі!

Конкурсні теми плакатів:
військово-патріотичне виховання дітей та молоді;
формування української національної свідомості та ідентичності;
українські народні традиції та підтримка національного культурного продукту;
підтримка бойового духу українських воїнів;
популяризація європейських демократичних цінностей та підтримка євроінтеграційних процесів в Україні;
популяризація державної  та національної символіки України;
плакат до відзначення 150-річчя від дня народження Михайла  Грушевського.
За детальною інформацією звертайтесь до відділу культури і туризму міськвиконкому за тел.: 2-19-17
 

Оголошення та анонси | Просмотров: 862 | Дата: 25.06.2015

 
12
1. Мета проведення робіт:

З метою раціонального використання земельних ресурсів міська рада вирішила   здійснити продаж прав власності та прав оренди на земельних торгах.

2. Дані про земельні ділянки:

Земельна ділянка комунальної власності, розташована в межах м. Знам’янка ,  біля житлового будинку по вул. Привокзальна, 11 , площею 0,0374 га, для розміщення об’єкту комерційного призначення (оренда на 10 років)
Земельна ділянка комунальної власності, розташована в межах м. Знам’янка ,  вул. Привокзальна, 1-М , площею 0,0100 га, для розміщення об’єкту комерційного призначення 
             ( власність)

3. Умови конкурсу: Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка "На конкурс з відбору виконавців послуг з виконання земельних торгів” із зазначенням об’єкта та дати проведення конкурсу.

У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях).

Прийняття заяв припиняється за п’ять робочих днів до дати проведення конкурсу.

У разі неповноти, невідповідності наданих підтвердних документів або несвоєчасності їх подання претендент до участі у конкурсі не допускається.

Конверти претендентів з конкурсною пропозицією розпечатуються на засіданні комісії.

4.Перелік підтвердних документів, які подаються на конкурс з відбору виконавців:

- заява про участь у конкурсі з відбору виконавця послуг з виконання земельних торгів за формою згідно з додатком 1 Порядку закупівлі послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель та проведення земельних торгів на конкурентних засадах, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України 25.09.2012 № 579, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 26 вересня 2012 р. за № 1655/21967 (далі – Порядок);

- копії установчого документу претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ;

- копія ліцензії;

- копії кваліфікаційних документів ліцитаторів претендента, яких буде залучено до проведення земельних торгів та підписання протоколу земельних торгів;

- інформація про продані лоти на земельні ділянки: кількість, стартова ціна, ціна їх продажу, порівняно зі стартовою ціною.

5.Строк подання конкурсної документації: до  09 липня 2015 року (включно).

6.Поштова адреса, за якою подаються документи: 27400 Кіровоградська обл., м. Знам’янка, м.  
                                                                                   Знам’янка, вул. Жовтнева,19 
7.Інформація про проведення конкурсу: 

Конкурс відбудеться 17 липня 2015 року о 10-00 год. в залі засідань міської ради  (м. Знам’янка, вул. Жовтнева,19, 2-й поверх приміщення міської ради  )

8. Відомості про місцезнаходження комісії, контактні телефони:   м. Знам’янка, вул.Жовтнева,19, Кіровоградської області, , 27400, телефон для довідок: (05233) 2-20-23, 

Режим роботи: понеділок – п’ятниця з 8-00 до 17-00 год., перерва з 12-00 до 13-00 год.

Оголошення та анонси | Просмотров: 807 | Дата: 08.06.2015

                                                                                  Україна
                                                    Знам`янська міська рада Кіровоградської області
                                                                           Виконавчий комітет

                                                                            Розпорядження

                       від 27 квітня 2015 року                                                                № 51 

                                                                                     м. Знам’янка

Про проведення громадських слухань
щодо врахування громадських інтересів
під час розроблення проекту плану
зонування території (зонінг) м. Знам'янка,
Кіровоградської області

    Відповідно до ст.ст. 4, 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та ст.ст. 18, 21 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року №555 "Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні”:

1. Оприлюднити проект плану зонування території (зонінг) м. Знам'янка, Кіровоградської області шляхом розміщення інформації на офіційному веб-сайті Знам'янської міської ради, в газеті "Знам'янські вісті", а також розміщенням планшетів та текстових матеріалів пояснювальної записки плану зонування в кабінеті № 45 відділу архітектури та містобудування УМА та ЖКГ Знам'янської міської ради для ознайомлення громадянами в період з 9.00 до 12.00 години кожного робочого дня.
2. Процедуру розгляду почати о 9.00 годині 28 квітня 2015 року, пропозиції громадськості підлягають реєстрації та розглядаються Українським державним науково-дослідним інститутом проектування міст імені Ю.М. Білоконя "Діпромісто" та виконавчим комітетом Знам'янської міської ради у місячний строк, завершення розгляду пропозицій 28 травня 2015 року.
3. Для врахування пропозицій громадськості у матеріалах оприлюднення проекту плану зонування м.Знам'янка розмістити:
- інформацію про мету, склад та зміст проекту плану зонування м. Знам'янка, викладену у скороченій та доступній для широкої громадськості формі;
- основні техніко-економічні показники, зокрема графічні матеріали, що відображають зміст проекту плану зонування м. Знам'янка;
- відомості про замовника та розробника проекту плану зонування м. Знам'янка та підстави для його розроблення.
4. Відповідальним за організацію розгляду пропозицій громадян щодо проекту плану зонування призначити голову постійної комісії з питань житлово–комунального господарства та охорони навколишнього природного середовища Знам'янської міської ради І.Качанова та головного спеціаліста відділу архітектури та містобудування УМА та ЖКГ Знам'янської міської ради О.Мостового, які є відповідальними за автентичність проекту плану зонування.
5. Презентація, прилюдне експонування та публічні конференції розпочати з 28 квітня 2015 року за участю розробника плану зонування Українського державного науково-дослідного інституту проектування міст імені Ю.М. Білоконя "Діпромісто".
6. Пропозиції до проекту плану зонування мають право подавати:
- повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території м. Знам'янка;
- юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території м. Знам'янка;
- власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території міста Знам'янка та на суміжних з містом територіях;
- представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на територію міста Знам'янка;
- народні депутати України, депутати Знам'янської міської ради.
7. Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.
8. Реєстрацію пропозицій щодо проекту плану зонування здійснювати в кабінеті №45 відділу архітектури та містобудування УМА та ЖКГ Знам'янської міської ради.
                         Керуюча справами                                                         Л.МеренковаОголошення та анонси | Просмотров: 904 | Дата: 30.04.2015

1-20 21-40 ... 121-140 141-160 161-180 181-200 201-220 221-228

Кировоград: новости и сайты